TAFF STRUCTURI S.R.L. – CUI 41767834
Informativ
TAFF STRUCTURI S.R.L. are CUI 41767834, număr de înregistrare J12/3993/2019 și sediul în Sat Chinteni, Comuna Chinteni, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 887.001 lei, un profit net de 71.203 lei și un număr mediu de 6 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 14.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TAFF STRUCTURI S.R.L. |
| CUI | 41767834 |
| Nr. Reg. Com. | J12/3993/2019 |
| EUID | ROONRC.J12/3993/2019 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 14.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-10-15 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SĂLĂJEAN ANDA FLAVIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 887 001 | 71 203 | 177 993 | 502 693 | 70 337 | 395 037 | 6 |
| 2024 | 1 084 | 4 056 | 142 176 | 448 582 | 22 428 | 328 834 | 1 |
| 2023 | 4 709 | 1 447 | 141 584 | 122 | 467 240 | 325 778 | 0 |
| 2022 | 10 881 | 9 661 | 179 267 | 122 | 503 476 | 324 331 | 0 |
| 2021 | 5 132 | 3 520 | 179 245 | 122 | 495 793 | 316 670 | 0 |
| 2020 | 727 776 | 143 109 | 178 944 | 122 | 491 973 | 313 151 | 1 |
| 2019 | 371 826 | 169 842 | 103 530 | 122 | 273 450 | 170 042 | 17 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TAFF STRUCTURI S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 2418 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ROMTECH STANDARD CONSTRUCT SRL – locul 2414, 4,16 mil. lei, Giurgiu
- BANECO RESTORE S.R.L. – locul 2414, 888.940 lei, Bucureşti
- M26 CONSTRUCT SRL – locul 2415, 4,16 mil. lei, Botoşani
- CONSTRUCT NICOLA DLM S.R.L. – locul 2415, 888.580 lei, Timiş
- RULF CONSTRUCT SRL – locul 2416, 4,16 mil. lei, Prahova
- FLAMER REAL SOLUTIONS S.R.L. – locul 2416, 887.167 lei, Alba
- STRUCTECO S.R.L. – locul 2417, 4,16 mil. lei, Suceava
- MATHIAS EDIL CONSTRUCT S.R.L. – locul 2417, 887.159 lei, Vrancea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TAFF STRUCTURI S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TAFF STRUCTURI S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TAFF STRUCTURI S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 448.582 |
| Active circulante | 22.428 |
| Creante | 14.666 |
| Disponibilitati | 7.762 |
| Datorii | 142.176 |
| Capitaluri proprii | 328.834 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.084 |
| Venituri totale | 25.924 |
| Cheltuieli totale | 21.186 |
| Profit brut | 4.738 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.056 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 122 |
| Active circulante | 467.240 |
| Stocuri | 434.871 |
| Creante | 13.413 |
| Disponibilitati | 18.956 |
| Datorii | 141.584 |
| Capitaluri proprii | 325.778 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.709 |
| Venituri totale | 4.709 |
| Cheltuieli totale | 2.605 |
| Profit brut | 2.104 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.447 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 122 |
| Active circulante | 503.476 |
| Stocuri | 434.871 |
| Creante | 22.262 |
| Disponibilitati | 46.343 |
| Datorii | 179.267 |
| Capitaluri proprii | 324.331 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 10.881 |
| Venituri totale | 12.981 |
| Cheltuieli totale | 3.203 |
| Profit brut | 9.778 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.661 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 122 |
| Active circulante | 495.793 |
| Stocuri | 433.053 |
| Creante | 23.398 |
| Disponibilitati | 39.342 |
| Datorii | 179.245 |
| Capitaluri proprii | 316.670 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 5.132 |
| Venituri totale | 6.632 |
| Cheltuieli totale | 3.054 |
| Profit brut | 3.578 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.520 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 122 |
| Active circulante | 491.973 |
| Stocuri | 433.582 |
| Creante | -8.694 |
| Disponibilitati | 67.085 |
| Datorii | 178.944 |
| Capitaluri proprii | 313.151 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 727.776 |
| Venituri totale | 852.242 |
| Cheltuieli totale | 702.581 |
| Profit brut | 149.661 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 143.109 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 122 |
| Active circulante | 273.450 |
| Stocuri | 128.948 |
| Creante | 15.059 |
| Disponibilitati | 129.443 |
| Datorii | 103.530 |
| Capitaluri proprii | 170.042 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 371.826 |
| Venituri totale | 481.850 |
| Cheltuieli totale | 308.253 |
| Profit brut | 173.597 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 169.842 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 17 |