M26 CONSTRUCT SRL – CUI 18633692
Informativ
M26 CONSTRUCT SRL are CUI 18633692, număr de înregistrare J2006000259075 și sediul în Sat Huţani, Comuna Vlădeni, județul Botoşani. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.159.159 lei, un profit net de 684.423 lei și un număr mediu de 7 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | M26 CONSTRUCT SRL |
| CUI | 18633692 |
| Nr. Reg. Com. | J2006000259075 |
| EUID | ROONRC.J2006000259075 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-05-04 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PODARU CONSTANTIN-CRISTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 159 159 | 684 423 | 1 185 091 | 193 906 | 1 759 761 | 768 576 | 7 |
| 2024 | 2 112 714 | 206 573 | 269 537 | 256 478 | 671 003 | 657 944 | 6 |
| 2023 | 1 126 338 | 92 572 | 844 999 | 192 360 | 1 104 010 | 451 371 | 4 |
| 2022 | 686 155 | 277 883 | 660 021 | 239 831 | 778 989 | 358 799 | 2 |
| 2021 | 387 818 | 5 650 | 503 043 | 315 072 | 268 887 | 80 916 | 1 |
| 2020 | 241 259 | -46 104 | 367 363 | 264 977 | 177 653 | 75 267 | 2 |
| 2019 | 344 957 | 15 805 | 315 579 | 71 256 | 365 694 | 121 371 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “M26 CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Botoşani , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 2415 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SMITH CONSTRUCT COMPANY SRL – locul 2411, 4,17 mil. lei, Călăraşi
- GEORMEDI CONSTRUCŢII SRL – locul 2411, 890.841 lei, Iaşi
- VLAMAT CONSTRUCT SRL – locul 2412, 4,17 mil. lei, Ilfov
- BATI ABC CONSTRUCT S.R.L. – locul 2412, 890.814 lei, Satu Mare
- DELOVI DAN SRL – locul 2413, 4,17 mil. lei, Cluj
- SYLKA CONSTRUCT S.R.L. – locul 2413, 889.387 lei, Ialomiţa
- ROMTECH STANDARD CONSTRUCT SRL – locul 2414, 4,16 mil. lei, Giurgiu
- BANECO RESTORE S.R.L. – locul 2414, 888.940 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „M26 CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „M26 CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „M26 CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 256.478 |
| Active circulante | 671.003 |
| Stocuri | 273.275 |
| Creante | 181.334 |
| Disponibilitati | 216.394 |
| Datorii | 269.537 |
| Capitaluri proprii | 657.944 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.112.714 |
| Venituri totale | 2.308.446 |
| Cheltuieli totale | 2.046.675 |
| Profit brut | 261.771 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 206.573 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 192.360 |
| Active circulante | 1.104.010 |
| Stocuri | 558.250 |
| Creante | 113.429 |
| Disponibilitati | 432.331 |
| Datorii | 844.999 |
| Capitaluri proprii | 451.371 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.126.338 |
| Venituri totale | 1.118.420 |
| Cheltuieli totale | 1.010.299 |
| Profit brut | 108.121 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 92.572 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 239.831 |
| Active circulante | 778.989 |
| Stocuri | 506.441 |
| Creante | 158.731 |
| Disponibilitati | 113.817 |
| Datorii | 660.021 |
| Capitaluri proprii | 358.799 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 686.155 |
| Venituri totale | 929.806 |
| Cheltuieli totale | 645.919 |
| Profit brut | 283.887 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 277.883 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 92.932 |
| Active circulante | 232.417 |
| Creante | 6.718 |
| Disponibilitati | 225.699 |
| Datorii | 199.996 |
| Capitaluri proprii | 125.353 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 155.765 |
| Venituri totale | 155.884 |
| Cheltuieli totale | 147.582 |
| Profit brut | 8.302 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.744 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 11.518 |
| Active circulante | 214.080 |
| Creante | 37.700 |
| Disponibilitati | 176.380 |
| Datorii | 82.777 |
| Capitaluri proprii | 142.821 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 146.000 |
| Venituri totale | 147.041 |
| Cheltuieli totale | 128.778 |
| Profit brut | 18.263 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 15.324 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |