ZEYSAN CONSTRUCT SRL – CUI 28687312
Pe scurt
ZEYSAN CONSTRUCT SRL are CUI 28687312, număr de înregistrare J2015000656302 și sediul în Municipiul Satu Mare, județul Satu Mare. Activitatea principală declarată: CAEN 4752 – Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 9.770.944 lei, un profit net de 768.760 lei și un număr mediu de 12 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 06.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ZEYSAN CONSTRUCT SRL |
| CUI | 28687312 |
| Nr. Reg. Com. | J2015000656302 |
| EUID | ROONRC.J2015000656302 |
| CAEN | 4752 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 06.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-09-23 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| URUK ERGUN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 770 944 | 768 760 | 6 441 234 | 5 160 844 | 4 384 499 | 3 131 536 | 12 |
| 2024 | 8 655 757 | 370 836 | 7 821 029 | 5 245 264 | 5 438 541 | 2 862 776 | 11 |
| 2023 | 5 596 718 | 345 116 | 6 735 939 | 2 607 101 | 6 622 392 | 2 493 554 | 8 |
| 2022 | 5 613 492 | 917 055 | 3 609 900 | 857 977 | 4 830 384 | 2 078 461 | 8 |
| 2021 | 4 339 003 | 686 584 | 3 132 225 | 857 977 | 3 522 579 | 1 244 109 | 7 |
| 2020 | 2 784 842 | 300 335 | 2 744 037 | 856 033 | 2 445 530 | 557 526 | 9 |
| 2019 | 1 346 769 | 696 511 | 2 236 956 | 829 817 | 1 664 330 | 257 191 | 7 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises9 770 944 lei
13%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ZEYSAN CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4752 Rev. 2 (echivalent: 4752 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Cluj , domeniul 4752: Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (47), poziții apropiate de locul 165 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AUTO-KINO SRL – locul 161, 33,21 mil. lei, Braşov
- CRENGUŢA MARKET SRL – locul 161, 32,89 mil. lei, Arad
- ALOE FARM SRL – locul 161, 24,92 mil. lei, Bihor
- EDYMAR OIL S.R.L. – locul 161, 17,32 mil. lei, Covasna
- MASATTO DISTRIBUTION SRL – locul 161, 13,27 mil. lei, Neamţ
- ANION COMIMPEX TRADING SRL – locul 161, 10,33 mil. lei, Bucureşti
- YOURSUPPLIER S.R.L. – locul 161, 6,85 mil. lei, Bihor
- PYP & VYV AUTO S.R.L. – locul 161, 5,93 mil. lei, Sălaj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ZEYSAN CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ZEYSAN CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ZEYSAN CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.607.101 |
| Active circulante | 6.622.392 |
| Stocuri | 4.729.009 |
| Creante | 617.862 |
| Disponibilitati | 1.275.521 |
| Datorii | 6.735.939 |
| Capitaluri proprii | 2.493.554 |
| Capital social | 915.000 |
| Cifra de afaceri | 5.596.718 |
| Venituri totale | 5.897.827 |
| Cheltuieli totale | 5.500.518 |
| Profit brut | 397.309 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 345.116 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 856.033 |
| Active circulante | 2.445.530 |
| Stocuri | 1.310.302 |
| Creante | 231.768 |
| Disponibilitati | 903.460 |
| Datorii | 2.744.037 |
| Capitaluri proprii | 557.526 |
| Capital social | 915.000 |
| Cifra de afaceri | 2.784.842 |
| Venituri totale | 2.861.257 |
| Cheltuieli totale | 2.535.244 |
| Profit brut | 326.013 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 300.335 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 827.369 |
| Active circulante | 1.003.624 |
| Stocuri | 654.843 |
| Creante | 347.485 |
| Disponibilitati | 1.296 |
| Datorii | 2.289.485 |
| Capitaluri proprii | -458.492 |
| Capital social | 915.000 |
| Cifra de afaceri | 285.420 |
| Venituri totale | 285.420 |
| Cheltuieli totale | 563.962 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 278.542 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 280.979 |
| Nr. salariati | 10 |