ZEYSAN CONSTRUCT SRL – CUI 28687312

Cauta alta firma:
ZEYSAN CONSTRUCT SRL
CUI: 28687312RegCom: J2015000656302EUID: ROONRC.J2015000656302CAEN: 4752Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. AVRAM IANCU, NR.39, PARTER

Pe scurt

ZEYSAN CONSTRUCT SRL are CUI 28687312, număr de înregistrare J2015000656302 și sediul în Municipiul Satu Mare, județul Satu Mare. Activitatea principală declarată: CAEN 4752 – Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 9.770.944 lei, un profit net de 768.760 lei și un număr mediu de 12 salariați.

  • Stare ONRC: funcţiune
  • Stare fiscală ANAF: activă (verificat 06.11.2026)
  • Ultimul bilanț disponibil: 2025
Cifra de afaceri față de 2024: +12,9% Marjă netă 2025: 7,9% Cifră de afaceri / salariat: 814.245 lei
Surse: ONRC (identificare), ANAF (stare fiscală, bilanțuri), Ministerul Finanțelor (situații financiare). Valorile sunt cele raportate de firmă, în lei.

Denumire ZEYSAN CONSTRUCT SRL
CUI 28687312
Nr. Reg. Com. J2015000656302
EUID ROONRC.J2015000656302
CAEN 4752
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da (ANAF, verificat 06.11.2026)
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2015-09-23 (11 ani)

Adresa JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. AVRAM IANCU, NR.39, PARTER
Cod Poștal 440095
Telefon 0744607552
Email —
Website —
RO e-Factura Nu

Persoane din conducere

Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
URUK ERGUN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.

Tabel financiar pe ani

An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 9 770 944 768 760 6 441 234 5 160 844 4 384 499 3 131 536 12
2024 8 655 757 370 836 7 821 029 5 245 264 5 438 541 2 862 776 11
2023 5 596 718 345 116 6 735 939 2 607 101 6 622 392 2 493 554 8
2022 5 613 492 917 055 3 609 900 857 977 4 830 384 2 078 461 8
2021 4 339 003 686 584 3 132 225 857 977 3 522 579 1 244 109 7
2020 2 784 842 300 335 2 744 037 856 033 2 445 530 557 526 9
2019 1 346 769 696 511 2 236 956 829 817 1 664 330 257 191 7
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —

Statistics

Commercial networks and enterprises
9 770 944 lei
13%

Grafice (Bilant ANAF / Serie)

Graficele se desenează din seria pe ani (dacă există valori). Dacă nu apar, înseamnă că nu avem date pe ani pentru acest CUI în sursa aleasă.
Cifra de afaceri
Profit
Datorii
Active
Salariați (medie)

Domeniul de activitate & statistici

Domeniul de activitate al “ZEYSAN CONSTRUCT SRL”
Cod CAEN preponderent 4752 Rev. 2 (echivalent: 4752 Rev. 3)
Obiect Activitate Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
Descriere Activitate Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
Cod CAEN principal 47 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
Descriere activitate (principal) Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)

Localizare pe hartă

JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. AVRAM IANCU, NR.39, PARTER

Poziția în Topul Firmelor 2025

Poziția ZEYSAN CONSTRUCT SRL în Topul Firmelor 2025:
Locul 13249 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Cluj , domeniul 4752: Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate

Locul 712 în Cluj pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2025
768.760 RON

Firme similare

Aceeași diviziune CAEN (47), poziții apropiate de locul 165 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.

Mărci înregistrate la OSIM

Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „ZEYSAN CONSTRUCT SRL"...
Eroare la căutare

Dosare în justiție

Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „ZEYSAN CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „ZEYSAN CONSTRUCT SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.

Status Dosare (RECOM)

Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ZEYSAN CONSTRUCT SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare

Restanțe ANAF

Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „ZEYSAN CONSTRUCT SRL"...
Eroare la verificare

Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)

Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „ZEYSAN CONSTRUCT SRL"...
Eroare la verificare

Monitorul Oficial - Partea a IV-a

Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „ZEYSAN CONSTRUCT SRL"...
Eroare la căutare

Avize de Ipotecă Mobiliară

Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ZEYSAN CONSTRUCT SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare

TVA

Platitor TVA

Activ fiscal

Activ
Sursa: ANAF, verificat 06.11.2026

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA

RTVAI NU
Split TVA NU

MFinanțe (Ministerul Finanțelor)

Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
3 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 2.607.101
Active circulante 6.622.392
Stocuri 4.729.009
Creante 617.862
Disponibilitati 1.275.521
Datorii 6.735.939
Capitaluri proprii 2.493.554
Capital social 915.000
Cifra de afaceri 5.596.718
Venituri totale 5.897.827
Cheltuieli totale 5.500.518
Profit brut 397.309
Pierdere bruta 0
Profit net 345.116
Pierdere neta 0
Nr. salariati 8

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 856.033
Active circulante 2.445.530
Stocuri 1.310.302
Creante 231.768
Disponibilitati 903.460
Datorii 2.744.037
Capitaluri proprii 557.526
Capital social 915.000
Cifra de afaceri 2.784.842
Venituri totale 2.861.257
Cheltuieli totale 2.535.244
Profit brut 326.013
Pierdere bruta 0
Profit net 300.335
Pierdere neta 0
Nr. salariati 9

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 827.369
Active circulante 1.003.624
Stocuri 654.843
Creante 347.485
Disponibilitati 1.296
Datorii 2.289.485
Capitaluri proprii -458.492
Capital social 915.000
Cifra de afaceri 285.420
Venituri totale 285.420
Cheltuieli totale 563.962
Profit brut 0
Pierdere bruta 278.542
Profit net 0
Pierdere neta 280.979
Nr. salariati 10

SEAP (Contracte / Achiziții Publice)

Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.