YOUR LINE TEXTIL SRL
| Denumire | YOUR LINE TEXTIL SRL |
| CUI | 12839791 |
| Nr. Reg. Com. | J2000003002405 |
| EUID | ROONRC.J2000003002405 |
| CAEN | 6820 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-03-29 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BADAOUI AHMAD | - | România |
| BADAOUI KHALED | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 348 218 | 229 494 | 674 408 | — | — | — | 5 |
| 2024 | 2 217 331 | 805 819 | 264 756 | — | — | — | 4 |
| 2023 | 1 529 422 | 90 871 | 382 871 | — | — | — | 6 |
| 2022 | 808 756 | 21 432 | 551 766 | — | — | — | 4 |
| 2021 | 782 785 | 5 152 | 194 909 | 1 663 423 | 389 976 | 1 821 330 | 9 |
| 2020 | 780 125 | -43 222 | 214 531 | 1 737 620 | 342 683 | 1 831 080 | 10 |
| 2019 | 774 485 | -204 244 | 242 686 | 1 874 168 | 247 968 | 1 874 302 | 0 |
| 2018 | 809 770 | -66 535 | 322 563 | 2 290 291 | 75 325 | 2 078 546 | 12 |
| 2017 | 756 907 | -82 806 | 466 963 | 2 493 863 | 41 503 | 2 154 546 | 10 |
| 2016 | 814 037 | 23 146 | 333 354 | 2 733 131 | 82 278 | 2 437 352 | 11 |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 348 218 lei
6%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “YOUR LINE TEXTIL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere activitate (principal) | Tranzacții imobiliare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „YOUR LINE TEXTIL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „YOUR LINE TEXTIL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „YOUR LINE TEXTIL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.804.539 |
| Active circulante | 286.093 |
| Creante | 236.367 |
| Disponibilitati | 49.726 |
| Datorii | 264.756 |
| Venituri in avans | 11.272 |
| Capitaluri proprii | 1.814.604 |
| Capital social | 6.200 |
| Cifra de afaceri | 2.217.331 |
| Venituri totale | 2.217.331 |
| Cheltuieli totale | 1.346.319 |
| Profit brut | 871.012 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 805.819 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 1.573.779 |
| Active circulante | 253.062 |
| Stocuri | 6.723 |
| Creante | 221.374 |
| Disponibilitati | 24.965 |
| Datorii | 382.871 |
| Venituri in avans | 11.272 |
| Capitaluri proprii | 1.432.698 |
| Capital social | 6.200 |
| Cifra de afaceri | 1.529.422 |
| Venituri totale | 1.532.156 |
| Cheltuieli totale | 1.427.036 |
| Profit brut | 105.120 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 90.871 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 1.472.422 |
| Active circulante | 426.324 |
| Creante | 117.642 |
| Disponibilitati | 308.682 |
| Datorii | 551.766 |
| Capitaluri proprii | 1.346.980 |
| Capital social | 6.200 |
| Cifra de afaceri | 808.756 |
| Venituri totale | 829.317 |
| Cheltuieli totale | 799.950 |
| Profit brut | 29.367 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.432 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.663.423 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 389.976 |
| Creante | 39.486 |
| Casa si conturi la banci | 350.490 |
| DATORII | 194.909 |
| VENITURI IN AVANS | 37.160 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.821.330 |
| Capital subscris varsat | 6.200 |
| Cifra de afaceri neta | 782.785 |
| VENITURI TOTALE | 789.827 |
| CHELTUIELI TOTALE | 775.167 |
| Profitul brut | 14.660 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.152 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.737.620 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 342.683 |
| Creante | 57.893 |
| Casa si conturi la banci | 284.790 |
| DATORII | 214.531 |
| VENITURI IN AVANS | 34.692 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.831.080 |
| Capital subscris varsat | 6.200 |
| Cifra de afaceri neta | 780.125 |
| VENITURI TOTALE | 782.966 |
| CHELTUIELI TOTALE | 819.310 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 36.344 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 43.222 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.874.168 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 247.968 |
| Creante | 37.917 |
| Casa si conturi la banci | 210.051 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.546 |
| DATORII | 242.686 |
| VENITURI IN AVANS | 34.694 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.874.302 |
| Capital subscris varsat | 6.200 |
| Cifra de afaceri neta | 774.485 |
| VENITURI TOTALE | 787.426 |
| CHELTUIELI TOTALE | 983.241 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 195.815 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 204.244 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.290.291 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 75.325 |
| Creante | 55.045 |
| Casa si conturi la banci | 20.280 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 80.196 |
| DATORII | 322.563 |
| VENITURI IN AVANS | 44.703 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.078.546 |
| Capital subscris varsat | 6.200 |
| Cifra de afaceri neta | 809.770 |
| VENITURI TOTALE | 815.217 |
| CHELTUIELI TOTALE | 873.095 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 57.878 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 66.535 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.493.863 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 41.503 |
| Creante | 14.569 |
| Casa si conturi la banci | 26.934 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 130.846 |
| DATORII | 466.963 |
| VENITURI IN AVANS | 44.703 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.154.546 |
| Capital subscris varsat | 6.200 |
| Cifra de afaceri neta | 756.907 |
| VENITURI TOTALE | 762.793 |
| CHELTUIELI TOTALE | 838.386 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 75.593 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 82.806 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.733.131 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 82.278 |
| Creante | 61.873 |
| Casa si conturi la banci | 20.405 |
| DATORII | 333.354 |
| VENITURI IN AVANS | 44.703 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.437.352 |
| Capital subscris varsat | 6.200 |
| Cifra de afaceri neta | 814.037 |
| VENITURI TOTALE | 836.412 |
| CHELTUIELI TOTALE | 801.637 |
| Profitul brut | 34.775 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 23.146 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |