YANKONS PROJECT S.R.L. – CUI 44387643
Pe scurt
YANKONS PROJECT S.R.L. are CUI 44387643, număr de înregistrare J08/1582/2021 și sediul în Municipiul Braşov, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.856.649 lei, un profit net de 1.601.947 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | YANKONS PROJECT S.R.L. |
| CUI | 44387643 |
| Nr. Reg. Com. | J08/1582/2021 |
| EUID | ROONRC.J8/1582/2021 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2021-06-04 (5 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SDRĂILĂ RAREȘ IANCU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 856 649 | 1 601 947 | 4 587 383 | 2 744 842 | 1 091 042 | -751 499 | 4 |
| 2024 | 5 711 216 | 383 061 | 4 211 792 | 1 131 253 | 727 093 | -2 353 446 | 5 |
| 2023 | 2 371 397 | -2 880 965 | 4 723 215 | 300 168 | 1 686 540 | -2 736 507 | 6 |
| 2022 | 4 192 217 | 282 934 | 3 576 538 | 336 798 | 3 626 707 | 387 073 | 7 |
| 2021 | 1 873 453 | 507 594 | 2 439 008 | 308 352 | 2 638 450 | 507 794 | 5 |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 856 649 lei
-15%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “YANKONS PROJECT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 398 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ADG BIO EDILIZIA S.R.L. – locul 394, 35,79 mil. lei, Suceava
- MIP-BUILDING SRL – locul 394, 4,89 mil. lei, Sibiu
- INVEST EDIL IASI S.R.L. – locul 394, 294.080 lei, Iaşi
- CONRAD CONSINSTAL S.R.L. – locul 395, 35,69 mil. lei, Bucureşti
- COSMOPOLIS 1 INVESTMENT S.R.L. – locul 395, 4,88 mil. lei, Ilfov
- RONESANS GLOBAL TRADE S.R.L. – locul 395, 285.570 lei, Ilfov
- ROBCONSTRUCT SRL – locul 396, 35,66 mil. lei, Harghita
- COADĂ CONSTRUCT79 S.R.L. – locul 396, 4,87 mil. lei, Gorj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „YANKONS PROJECT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „YANKONS PROJECT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „YANKONS PROJECT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.131.253 |
| Active circulante | 727.093 |
| Stocuri | 8.065 |
| Creante | 475.975 |
| Disponibilitati | 243.053 |
| Datorii | 4.211.792 |
| Capitaluri proprii | -2.353.446 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 5.711.216 |
| Venituri totale | 5.711.310 |
| Cheltuieli totale | 5.226.635 |
| Profit brut | 484.675 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 383.061 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 300.168 |
| Active circulante | 1.686.540 |
| Stocuri | 1.162.016 |
| Creante | 372.211 |
| Disponibilitati | 152.313 |
| Datorii | 4.723.215 |
| Capitaluri proprii | -2.736.507 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.371.397 |
| Venituri totale | 2.371.498 |
| Cheltuieli totale | 5.231.805 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.860.307 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.880.965 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 336.798 |
| Active circulante | 3.626.707 |
| Stocuri | 2.055.495 |
| Creante | 579.069 |
| Disponibilitati | 992.143 |
| Cheltuieli in avans | 106 |
| Datorii | 3.576.538 |
| Capitaluri proprii | 387.073 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.192.217 |
| Venituri totale | 4.196.825 |
| Cheltuieli totale | 3.883.037 |
| Profit brut | 313.788 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 282.934 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 308.352 |
| Active circulante | 2.638.450 |
| Stocuri | 1.938.673 |
| Creante | 199.762 |
| Disponibilitati | 500.015 |
| Datorii | 2.439.008 |
| Capitaluri proprii | 507.794 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.873.453 |
| Venituri totale | 1.879.374 |
| Cheltuieli totale | 1.356.121 |
| Profit brut | 523.253 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 507.594 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |