VYO STUDIO SRL – CUI 35827745
Informativ
VYO STUDIO SRL are CUI 35827745, număr de înregistrare J29/574/2016 și sediul în Municipiul Ploieşti, județul Prahova. Activitatea principală declarată: CAEN 7420 – Activități de proiectare, urbanism, inginerie și alte servicii tehnice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 96.360 lei, un profit net de 6.035 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VYO STUDIO SRL |
| CUI | 35827745 |
| Nr. Reg. Com. | J29/574/2016 |
| EUID | ROONRC.J2016000574290 |
| CAEN | 7420 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-03-18 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FERARU VIOREL-VASILE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 96 360 | 6 035 | 20 553 | 50 269 | 14 669 | 44 385 | 2 |
| 2024 | 187 338 | 39 371 | 27 552 | 14 011 | 51 891 | 38 350 | 2 |
| 2023 | 100 216 | 11 824 | 63 631 | 26 257 | 59 604 | 22 230 | 2 |
| 2022 | 69 458 | 10 160 | 27 501 | 16 155 | 21 751 | 10 405 | 1 |
| 2021 | 36 285 | 18 509 | 5 112 | 18 035 | 8 542 | 21 465 | 1 |
| 2020 | 16 685 | -37 435 | 13 846 | 9 733 | 7 069 | 2 956 | 1 |
| 2019 | 124 487 | -9 643 | 15 952 | 28 546 | 27 797 | 40 391 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VYO STUDIO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7420 Rev. 2 (echivalent: 7420 Rev. 1, 7420 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități fotografice |
| Descriere Activitate | Activități fotografice |
| Cod CAEN principal | 74 Activități fotografice |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități profesionale, științifice și tehnice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Prahova , domeniul 7420: Activități de proiectare, urbanism, inginerie și alte servicii tehnice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 656 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ABSOLUT TOTAL 2014 SRL – locul 652, 365.000 lei, Dolj
- DEFOTO STUDIO SRL – locul 652, 97.329 lei, Bihor
- EVALUX SRL – locul 652, 86.531 lei, Vâlcea
- NOVABIS PREMIUM SRL – locul 653, 364.800 lei, Alba
- MIRRORISM S.R.L. – locul 653, 97.052 lei, Sibiu
- BRETHOUSE SRL – locul 653, 85.050 lei, Mureş
- ECO MEDIU CONCEPT S.R.L. – locul 654, 364.719 lei, Bucureşti
- MALIBUSTUDIO S.R.L. – locul 654, 96.880 lei, Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VYO STUDIO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VYO STUDIO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VYO STUDIO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 14.011 |
| Active circulante | 51.891 |
| Disponibilitati | 51.891 |
| Datorii | 27.552 |
| Capitaluri proprii | 38.350 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 187.338 |
| Venituri totale | 187.358 |
| Cheltuieli totale | 146.152 |
| Profit brut | 41.206 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 39.371 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 26.257 |
| Active circulante | 59.604 |
| Disponibilitati | 59.604 |
| Datorii | 63.631 |
| Capitaluri proprii | 22.230 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 100.216 |
| Venituri totale | 100.216 |
| Cheltuieli totale | 87.539 |
| Profit brut | 12.677 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.824 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 16.155 |
| Active circulante | 21.751 |
| Stocuri | 3.160 |
| Creante | 2.033 |
| Disponibilitati | 16.558 |
| Datorii | 27.501 |
| Capitaluri proprii | 10.405 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 69.458 |
| Venituri totale | 69.458 |
| Cheltuieli totale | 58.603 |
| Profit brut | 10.855 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.160 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 18.035 |
| Active circulante | 8.542 |
| Creante | 2.659 |
| Disponibilitati | 5.883 |
| Datorii | 5.112 |
| Capitaluri proprii | 21.465 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 36.285 |
| Venituri totale | 54.958 |
| Cheltuieli totale | 35.383 |
| Profit brut | 19.575 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.509 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 9.733 |
| Active circulante | 7.069 |
| Creante | 1.751 |
| Disponibilitati | 5.318 |
| Datorii | 13.846 |
| Capitaluri proprii | 2.956 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 16.685 |
| Venituri totale | 16.685 |
| Cheltuieli totale | 53.943 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 37.258 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 37.435 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 28.546 |
| Active circulante | 27.797 |
| Creante | 4.557 |
| Disponibilitati | 23.240 |
| Datorii | 15.952 |
| Capitaluri proprii | 40.391 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 124.487 |
| Venituri totale | 124.487 |
| Cheltuieli totale | 132.880 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.393 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.643 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 59.629 |
| Active circulante | 8.414 |
| Stocuri | -2.000 |
| Creante | 4.857 |
| Disponibilitati | 5.557 |
| Datorii | 20.009 |
| Capitaluri proprii | 48.034 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 124.077 |
| Venituri totale | 124.077 |
| Cheltuieli totale | 104.247 |
| Profit brut | 19.830 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.582 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 43.516 |
| Active circulante | 9.942 |
| Stocuri | 1.332 |
| Creante | 1.414 |
| Disponibilitati | 7.196 |
| Datorii | 24.006 |
| Capitaluri proprii | 29.452 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 111.706 |
| Venituri totale | 111.706 |
| Cheltuieli totale | 81.370 |
| Profit brut | 30.336 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.212 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 29.258 |
| Creante | 5.450 |
| Disponibilitati | 23.808 |
| Datorii | 10.386 |
| Capitaluri proprii | 18.872 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 29.058 |
| Venituri totale | 29.058 |
| Cheltuieli totale | 9.805 |
| Profit brut | 19.253 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.672 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |