VITREROM SRL
| Denumire | VITREROM SRL |
| CUI | 19063271 |
| Nr. Reg. Com. | J05/1974/2006 |
| EUID | ROONRC.J05/1974/2006 |
| CAEN | 2561 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-10-02 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TRESOLDI VITTORIO | - | Italia |
| ŞINCAI ŞERBAN-RADU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 47 959 101 | 4 437 503 | 22 861 660 | 31 094 662 | 13 536 896 | 19 485 046 | 126 |
| 2023 | 41 736 199 | 3 362 282 | 23 963 509 | 31 378 105 | 15 318 521 | 19 430 375 | 128 |
| 2022 | 39 783 744 | 4 049 287 | 24 776 270 | 30 030 603 | 16 099 049 | 17 764 619 | 126 |
| 2021 | 34 716 456 | 2 809 309 | 13 357 231 | 19 208 053 | 9 638 411 | 15 034 629 | 113 |
| 2020 | 23 681 913 | 1 770 036 | 7 570 159 | 14 191 848 | 7 761 431 | 13 561 049 | 85 |
| 2019 | 19 564 286 | 3 072 057 | 5 139 130 | 14 861 368 | 4 358 945 | 12 795 938 | 115 |
| 2018 | 29 162 479 | 2 650 262 | 5 354 457 | 17 332 509 | 2 921 459 | 12 589 060 | 117 |
| 2017 | 21 745 237 | 2 887 214 | 5 945 820 | 17 176 985 | 5 027 362 | 12 719 987 | 118 |
| 2016 | 20 829 230 | 5 061 147 | 4 768 718 | 15 989 914 | 6 127 342 | 12 229 245 | 100 |
Statistics
Commercial networks and enterprises47 959 101 lei
15%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VITREROM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2561 Rev. 2 (echivalent: 2561 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Tratarea și acoperirea metalelor |
| Descriere Activitate | Tratarea și acoperirea metalelor |
| Cod CAEN principal | 25 Tratarea și acoperirea metalelor |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bihor , domeniul 2561: Tratarea și acoperirea metalelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VITREROM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VITREROM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VITREROM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.094.662 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.536.896 |
| Stocuri | 1.912.137 |
| Creante | 11.603.559 |
| Casa si conturi la banci | 21.200 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 329.636 |
| DATORII | 22.861.660 |
| VENITURI IN AVANS | 2.614.488 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.485.046 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 47.959.101 |
| VENITURI TOTALE | 49.312.721 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.464.063 |
| Profitul brut | 4.848.658 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.437.503 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 126 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.378.105 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.318.521 |
| Stocuri | 2.888.987 |
| Creante | 12.394.786 |
| Casa si conturi la banci | 34.748 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 276.165 |
| DATORII | 23.963.509 |
| VENITURI IN AVANS | 3.078.907 |
| PROVIZIOANE | 500.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.430.375 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.736.199 |
| VENITURI TOTALE | 42.394.423 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.813.731 |
| Profitul brut | 3.580.692 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.362.282 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 128 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.030.603 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.099.049 |
| Stocuri | 4.072.034 |
| Creante | 11.236.350 |
| Casa si conturi la banci | 790.665 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 307.270 |
| DATORII | 24.776.270 |
| VENITURI IN AVANS | 3.896.033 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.764.619 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.783.744 |
| VENITURI TOTALE | 41.291.490 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.242.203 |
| Profitul brut | 4.049.287 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.049.287 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 126 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.208.053 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.638.411 |
| Stocuri | 2.801.356 |
| Creante | 6.471.488 |
| Casa si conturi la banci | 365.567 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 39.721 |
| DATORII | 13.357.231 |
| VENITURI IN AVANS | 494.325 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.034.629 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 34.716.456 |
| VENITURI TOTALE | 35.695.267 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.288.961 |
| Profitul brut | 3.406.306 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.809.309 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 113 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.191.848 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.761.431 |
| Stocuri | 1.545.085 |
| Creante | 5.011.332 |
| Casa si conturi la banci | 1.205.014 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.714 |
| DATORII | 7.570.159 |
| VENITURI IN AVANS | 889.785 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.561.049 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.681.913 |
| VENITURI TOTALE | 24.206.660 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.407.657 |
| Profitul brut | 1.799.003 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.770.036 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 85 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.861.368 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.358.945 |
| Stocuri | 1.656.235 |
| Creante | 2.401.431 |
| Casa si conturi la banci | 301.279 |
| DATORII | 5.139.130 |
| VENITURI IN AVANS | 1.285.245 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.795.938 |
| Capital subscris varsat | 2.800 |
| Cifra de afaceri neta | 19.564.286 |
| VENITURI TOTALE | 28.088.979 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.990.397 |
| Profitul brut | 3.098.582 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.072.057 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 115 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.332.509 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.921.459 |
| Stocuri | 2.092.088 |
| Creante | 3.436.580 |
| Casa si conturi la banci | -2.607.209 |
| DATORII | 5.354.457 |
| VENITURI IN AVANS | 2.310.451 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.589.060 |
| Capital subscris varsat | 2.800 |
| Cifra de afaceri neta | 29.162.479 |
| VENITURI TOTALE | 30.067.682 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.020.477 |
| Profitul brut | 3.047.205 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.650.262 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 117 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.176.985 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.027.362 |
| Stocuri | 1.834.128 |
| Creante | 5.115.122 |
| Casa si conturi la banci | -1.921.888 |
| DATORII | 5.945.820 |
| VENITURI IN AVANS | 3.538.540 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.719.987 |
| Capital subscris varsat | 2.800 |
| Cifra de afaceri neta | 21.745.237 |
| VENITURI TOTALE | 22.038.686 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.954.508 |
| Profitul brut | 3.084.178 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.887.214 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 118 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.989.914 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.127.342 |
| Stocuri | 1.414.561 |
| Creante | 3.000.432 |
| Casa si conturi la banci | 1.712.349 |
| DATORII | 4.768.718 |
| VENITURI IN AVANS | 4.033.413 |
| PROVIZIOANE | 1.085.880 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.229.245 |
| Capital subscris varsat | 2.800 |
| Cifra de afaceri neta | 20.829.230 |
| VENITURI TOTALE | 21.820.501 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.776.539 |
| Profitul brut | 6.043.962 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.061.147 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 100 |