VIO STAR COMPANI SRL – CUI 18479241
Informativ
VIO STAR COMPANI SRL are CUI 18479241, număr de înregistrare J23/513/2006 și sediul în Loc. Bragadiru, Oraş Bragadiru, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 214.537 lei, un profit net de 129.936 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VIO STAR COMPANI SRL |
| CUI | 18479241 |
| Nr. Reg. Com. | J23/513/2006 |
| EUID | ROONRC.J2006000513236 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-03-14 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COLGIU IOANA CARMEN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 214 537 | 129 936 | 789 947 | 1 293 168 | 343 565 | 1 287 616 | 2 |
| 2024 | 1 461 141 | -6 038 | 861 497 | 640 009 | 930 338 | 1 157 680 | 3 |
| 2023 | 390 319 | 202 074 | 770 613 | 644 199 | 1 025 603 | 1 163 718 | 3 |
| 2022 | 636 137 | 455 118 | 988 030 | 666 019 | 1 019 126 | 961 644 | 3 |
| 2021 | 325 208 | 109 069 | 31 645 | 7 801 | 520 370 | 496 526 | 1 |
| 2020 | 136 274 | -15 830 | 54 664 | 30 567 | 401 754 | 377 657 | 0 |
| 2019 | 196 612 | 192 901 | 103 890 | 63 399 | 433 978 | 393 487 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VIO STAR COMPANI SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 10611 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ROKACONSTRUCT MODERN SRL – locul 10607, 214.762 lei, Galaţi
- MINERVA CONSTRUCT HOR S.R.L. – locul 10607, 0 lei, Bistriţa-Năsăud
- BUILD SMART BUSINESS S.R.L. – locul 10608, 214.710 lei, Prahova
- BUCOVEL TGA S.R.L. – locul 10608, 0 lei, Cluj
- LUXFINISH S.R.L. – locul 10609, 214.705 lei, Arad
- PROVIDER MARR CONSTRUCT S.R.L. – locul 10609, 0 lei, Vâlcea
- NEMIRAL CONSTRUCTAL S.R.L. – locul 10610, 214.631 lei, Argeş
- CERUAD CONSTRUCT IMOBILIARE S.R.L. – locul 10610, 0 lei, Gorj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VIO STAR COMPANI SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VIO STAR COMPANI SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VIO STAR COMPANI SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 640.009 |
| Active circulante | 930.338 |
| Stocuri | 365.891 |
| Creante | 128.778 |
| Disponibilitati | 435.669 |
| Cheltuieli in avans | 448.830 |
| Datorii | 861.497 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.157.680 |
| Capital social | 20.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.461.141 |
| Venituri totale | 578.473 |
| Cheltuieli totale | 542.306 |
| Profit brut | 36.167 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 6.038 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 644.199 |
| Active circulante | 1.025.603 |
| Stocuri | 897.206 |
| Creante | 109.899 |
| Disponibilitati | 18.498 |
| Cheltuieli in avans | 264.529 |
| Datorii | 770.613 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.163.718 |
| Capital social | 20.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 390.319 |
| Venituri totale | 436.328 |
| Cheltuieli totale | 229.900 |
| Profit brut | 206.428 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 202.074 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 666.019 |
| Active circulante | 1.019.126 |
| Stocuri | 740.785 |
| Creante | 272.207 |
| Disponibilitati | 6.134 |
| Cheltuieli in avans | 264.529 |
| Datorii | 988.030 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 961.644 |
| Capital social | 20.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 636.137 |
| Venituri totale | 944.480 |
| Cheltuieli totale | 479.917 |
| Profit brut | 464.563 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 455.118 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.801 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 510.570 |
| Stocuri | 467.270 |
| Creante | 43.251 |
| Casa si conturi la banci | 49 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 31.645 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 486.726 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 325.208 |
| VENITURI TOTALE | 325.691 |
| CHELTUIELI TOTALE | 207.592 |
| Profitul brut | 118.099 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 109.069 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.567 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 401.754 |
| Stocuri | 293.299 |
| Creante | 79.616 |
| Casa si conturi la banci | 28.839 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 54.664 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 377.657 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 136.274 |
| VENITURI TOTALE | 136.585 |
| CHELTUIELI TOTALE | 148.320 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 11.735 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 15.830 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 63.399 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 433.978 |
| Stocuri | 305.909 |
| Creante | 116.371 |
| Casa si conturi la banci | 11.698 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 103.890 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 393.487 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 196.612 |
| VENITURI TOTALE | 197.105 |
| CHELTUIELI TOTALE | -1.709 |
| Profitul brut | 198.814 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 192.901 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 99.967 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 341.161 |
| Stocuri | 296.354 |
| Creante | 31.739 |
| Casa si conturi la banci | 13.068 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 240.542 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 200.586 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 153.176 |
| VENITURI TOTALE | 153.178 |
| CHELTUIELI TOTALE | 149.176 |
| Profitul brut | 4.002 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.420 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 108.656 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 346.000 |
| Stocuri | 190.050 |
| Creante | 151.708 |
| Casa si conturi la banci | 4.242 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 256.490 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 198.166 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 461.067 |
| VENITURI TOTALE | 461.069 |
| CHELTUIELI TOTALE | 287.472 |
| Profitul brut | 173.597 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 168.986 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 135.190 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 174.423 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 15.644 |
| Casa si conturi la banci | 158.779 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 280.433 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 29.180 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 796.550 |
| VENITURI TOTALE | 796.552 |
| CHELTUIELI TOTALE | 812.096 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 15.544 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 25.447 |
| Numar mediu de salariati | 1 |