NEMIRAL CONSTRUCTAL S.R.L. – CUI 45735908
Informativ
NEMIRAL CONSTRUCTAL S.R.L. are CUI 45735908, număr de înregistrare J2022000547039 și sediul în Sat Brăteşti, Comuna Albeştii de Argeş, județul Argeş. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 214.631 lei, un profit net de 60.145 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.09.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | NEMIRAL CONSTRUCTAL S.R.L. |
| CUI | 45735908 |
| Nr. Reg. Com. | J2022000547039 |
| EUID | ROONRC.J2022000547039 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.09.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2022-03-02 (4 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NEGOIŢĂ ALEXANDRU MIREL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 214 631 | 60 145 | 45 324 | 10 436 | 95 675 | 60 787 | 2 |
| 2024 | 357 920 | 192 624 | 9 346 | 2 140 | 200 070 | 192 864 | 2 |
| 2023 | 255 025 | 39 765 | 7 339 | 0 | 47 344 | 40 005 | 4 |
| 2022 | 289 010 | 147 113 | 20 837 | 58 | 168 092 | 147 313 | 4 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NEMIRAL CONSTRUCTAL S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Argeş , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 10610 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- VSVBUILD S.R.L. – locul 10606, 214.780 lei, Bihor
- DLB BRENDA CONSTRUCT S.R.L. – locul 10606, 0 lei, Arad
- ROKACONSTRUCT MODERN SRL – locul 10607, 214.762 lei, Galaţi
- MINERVA CONSTRUCT HOR S.R.L. – locul 10607, 0 lei, Bistriţa-Năsăud
- BUILD SMART BUSINESS S.R.L. – locul 10608, 214.710 lei, Prahova
- BUCOVEL TGA S.R.L. – locul 10608, 0 lei, Cluj
- LUXFINISH S.R.L. – locul 10609, 214.705 lei, Arad
- PROVIDER MARR CONSTRUCT S.R.L. – locul 10609, 0 lei, Vâlcea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NEMIRAL CONSTRUCTAL S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NEMIRAL CONSTRUCTAL S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NEMIRAL CONSTRUCTAL S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.140 |
| Active circulante | 200.070 |
| Creante | 169.340 |
| Disponibilitati | 30.730 |
| Datorii | 9.346 |
| Capitaluri proprii | 192.864 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 357.920 |
| Venituri totale | 357.921 |
| Cheltuieli totale | 160.104 |
| Profit brut | 197.817 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 192.624 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 47.344 |
| Creante | 28.759 |
| Disponibilitati | 18.585 |
| Datorii | 7.339 |
| Capitaluri proprii | 40.005 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 255.025 |
| Venituri totale | 255.025 |
| Cheltuieli totale | 212.710 |
| Profit brut | 42.315 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 39.765 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 58 |
| Active circulante | 168.092 |
| Creante | 12.328 |
| Disponibilitati | 155.764 |
| Datorii | 20.837 |
| Capitaluri proprii | 147.313 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 289.010 |
| Venituri totale | 289.010 |
| Cheltuieli totale | 139.065 |
| Profit brut | 149.945 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 147.113 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |