VILA GROUP SRL – CUI 24942374
Pe scurt
VILA GROUP SRL are CUI 24942374, număr de înregistrare J2009000023381 și sediul în Sat Ulmeţel, Comuna Păuseşti-Măglaşi, județul Vâlcea. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.000 lei, o pierdere netă de 12.984 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 24.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VILA GROUP SRL |
| CUI | 24942374 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000023381 |
| EUID | ROONRC.J38/23/2009 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 24.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-01-13 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PERSU FLORIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 000 | -12 984 | 61 046 | 0 | 2 551 | -58 495 | 0 |
| 2024 | 670 | -16 715 | 45 819 | 0 | 308 | -45 511 | 1 |
| 2023 | 15 000 | -4 435 | 36 770 | 2 083 | 5 890 | -28 797 | 1 |
| 2022 | 24 100 | 7 146 | 36 370 | 7 083 | 4 925 | -24 362 | 1 |
| 2021 | 8 000 | -20 756 | 47 369 | 12 083 | 3 779 | -31 507 | 1 |
| 2020 | 160 651 | 14 506 | 34 642 | 18 659 | 5 231 | -10 752 | 2 |
| 2019 | 17 000 | 1 077 | 49 097 | 11 621 | 12 218 | -25 258 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 000 lei
348%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VILA GROUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 15539 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2024.- REAL CONSTRUCT SRL – locul 15535, 704 lei, Sălaj
- RAŢIU SIB CONSTRUCT S.R.L. – locul 15536, 701 lei, Sibiu
- ADECO MAYA BUILD S.R.L. – locul 15537, 700 lei, Maramureş
- CRISART RENOVATIO S.R.L. – locul 15538, 700 lei, Bucureşti
- MERC CONSTRUCTII SRL – locul 15540, 667 lei, Cluj
- MEGAPOL CONSTRUCT SRL – locul 15541, 644 lei, Bucureşti
- ALE CITY CONSTRUCT S.R.L. – locul 15542, 600 lei, Bucureşti
- LORYGIO CONSTRUCȚII SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ – locul 15543, 588 lei, Călăraşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VILA GROUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VILA GROUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VILA GROUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 308 |
| Creante | 109 |
| Disponibilitati | 199 |
| Datorii | 45.819 |
| Capitaluri proprii | -45.511 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 670 |
| Venituri totale | 1.670 |
| Cheltuieli totale | 18.385 |
| Pierdere bruta | 16.715 |
| Pierdere neta | 16.715 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.083 |
| Active circulante | 5.890 |
| Creante | 110 |
| Disponibilitati | 5.780 |
| Datorii | 36.770 |
| Capitaluri proprii | -28.797 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 15.000 |
| Venituri totale | 15.000 |
| Cheltuieli totale | 19.435 |
| Pierdere bruta | 4.435 |
| Pierdere neta | 4.435 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 7.083 |
| Active circulante | 4.925 |
| Creante | 119 |
| Disponibilitati | 4.806 |
| Datorii | 36.370 |
| Capitaluri proprii | -24.362 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 24.100 |
| Venituri totale | 24.100 |
| Cheltuieli totale | 16.231 |
| Profit brut | 7.869 |
| Profit net | 7.146 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 12.083 |
| Active circulante | 3.779 |
| Creante | 119 |
| Disponibilitati | 3.660 |
| Datorii | 47.369 |
| Capitaluri proprii | -31.507 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 8.000 |
| Venituri totale | 8.000 |
| Cheltuieli totale | 28.516 |
| Pierdere bruta | 20.516 |
| Pierdere neta | 20.756 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 18.659 |
| Active circulante | 5.231 |
| Disponibilitati | 5.231 |
| Datorii | 34.642 |
| Capitaluri proprii | -10.752 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 160.651 |
| Venituri totale | 160.651 |
| Cheltuieli totale | 144.612 |
| Profit brut | 16.039 |
| Profit net | 14.506 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 11.621 |
| Active circulante | 12.218 |
| Stocuri | 3.910 |
| Disponibilitati | 8.308 |
| Datorii | 49.097 |
| Capitaluri proprii | -25.258 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 17.000 |
| Venituri totale | 17.000 |
| Cheltuieli totale | 15.413 |
| Profit brut | 1.587 |
| Profit net | 1.077 |
| Active imobilizate | 16.570 |
| Active circulante | 18.615 |
| Stocuri | 3.910 |
| Disponibilitati | 14.705 |
| Datorii | 61.520 |
| Capitaluri proprii | -26.335 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 13.800 |
| Venituri totale | 13.800 |
| Cheltuieli totale | 12.904 |
| Profit brut | 896 |
| Profit net | 482 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 22.337 |
| Active circulante | 6.014 |
| Stocuri | 3.910 |
| Disponibilitati | 2.104 |
| Datorii | 55.168 |
| Capitaluri proprii | -26.817 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 25.818 |
| Venituri totale | 25.818 |
| Cheltuieli totale | 18.900 |
| Profit brut | 6.918 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.155 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 19.650 |
| Active circulante | 7.642 |
| Stocuri | 3.910 |
| Disponibilitati | 3.732 |
| Datorii | 60.264 |
| Capitaluri proprii | -32.972 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 32.994 |
| Venituri totale | 32.994 |
| Cheltuieli totale | 34.428 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.434 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.094 |
| Nr. salariati | 1 |