REAL CONSTRUCT S.R.L. – CUI 21851492
Pe scurt
REAL CONSTRUCT S.R.L. are CUI 21851492, număr de înregistrare J31/449/2007 și sediul în Sat Benesat, Comuna Benesat, județul Sălaj. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 22.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | REAL CONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 21851492 |
| Nr. Reg. Com. | J31/449/2007 |
| EUID | ROONRC.J31/449/2007 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 22.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-06-01 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GURZA NICOLAE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 182 640 | 21 | 188 085 | 5 466 | 0 |
| 2024 | 704 | -6 352 | 184 823 | 21 | 190 268 | 5 466 | 1 |
| 2023 | 1 117 | -5 247 | 177 634 | 21 | 189 430 | 11 817 | 1 |
| 2022 | -41 757 | -44 376 | 171 059 | 21 | 188 102 | 17 064 | 2 |
| 2021 | 38 424 | 1 563 | 192 579 | 0 | 254 020 | 61 441 | 2 |
| 2020 | 123 710 | 1 938 | 191 520 | 0 | 251 398 | 59 878 | 4 |
| 2019 | 238 511 | -3 613 | 136 549 | 0 | 194 489 | 57 940 | 7 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “REAL CONSTRUCT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 15535 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2024.- NEW DESIGN DANALI S.R.L. – locul 15531, 750 lei, Alba
- FELIX LIVIU CONS S.R.L. – locul 15532, 724 lei, Mureş
- INTER LV INOV S.R.L. – locul 15533, 719 lei, Suceava
- RIMCORAL SRL – locul 15534, 716 lei, Bihor
- RAŢIU SIB CONSTRUCT S.R.L. – locul 15536, 701 lei, Sibiu
- ADECO MAYA BUILD S.R.L. – locul 15537, 700 lei, Maramureş
- CRISART RENOVATIO S.R.L. – locul 15538, 700 lei, Bucureşti
- VILA GROUP SRL – locul 15539, 670 lei, Vâlcea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „REAL CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „REAL CONSTRUCT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „REAL CONSTRUCT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 21 |
| Active circulante | 190.268 |
| Stocuri | 54.074 |
| Creante | 129.374 |
| Disponibilitati | 6.820 |
| Datorii | 184.823 |
| Capitaluri proprii | 5.466 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 704 |
| Venituri totale | 704 |
| Cheltuieli totale | 7.056 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.352 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 6.352 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 21 |
| Active circulante | 189.430 |
| Stocuri | 54.074 |
| Creante | 129.374 |
| Disponibilitati | 5.982 |
| Datorii | 177.634 |
| Capitaluri proprii | 11.817 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.117 |
| Venituri totale | 1.117 |
| Cheltuieli totale | 6.364 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.247 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.247 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 21 |
| Active circulante | 188.102 |
| Stocuri | 54.074 |
| Creante | 129.374 |
| Disponibilitati | 4.654 |
| Datorii | 171.059 |
| Capitaluri proprii | 17.064 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | -41.757 |
| Venituri totale | 18.243 |
| Cheltuieli totale | 63.908 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 45.665 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 44.376 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 254.020 |
| Stocuri | 54.074 |
| Creante | 195.130 |
| Disponibilitati | 4.816 |
| Datorii | 192.579 |
| Capitaluri proprii | 61.441 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 38.424 |
| Venituri totale | 68.424 |
| Cheltuieli totale | 66.191 |
| Profit brut | 2.233 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.563 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 251.398 |
| Stocuri | 53.736 |
| Creante | 186.523 |
| Disponibilitati | 11.139 |
| Datorii | 191.520 |
| Capitaluri proprii | 59.878 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 123.710 |
| Venituri totale | 171.710 |
| Cheltuieli totale | 168.055 |
| Profit brut | 3.655 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.938 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 194.489 |
| Stocuri | 36.451 |
| Creante | 105.182 |
| Disponibilitati | 52.856 |
| Datorii | 136.549 |
| Capitaluri proprii | 57.940 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 238.511 |
| Venituri totale | 293.511 |
| Cheltuieli totale | 294.190 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 679 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.613 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active circulante | 208.030 |
| Creante | 119.913 |
| Disponibilitati | 88.117 |
| Datorii | 146.477 |
| Capitaluri proprii | 61.553 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 344.454 |
| Venituri totale | 344.454 |
| Cheltuieli totale | 252.309 |
| Profit brut | 92.145 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 88.868 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active circulante | 90.979 |
| Creante | 65.018 |
| Disponibilitati | 25.961 |
| Datorii | 118.294 |
| Capitaluri proprii | -27.315 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 208.873 |
| Venituri totale | 208.873 |
| Cheltuieli totale | 190.762 |
| Profit brut | 18.111 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 16.023 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active circulante | 142.496 |
| Stocuri | 73.547 |
| Creante | 63.835 |
| Disponibilitati | 5.114 |
| Datorii | 112.286 |
| Capitaluri proprii | 30.210 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 168.775 |
| Venituri totale | 168.775 |
| Cheltuieli totale | 216.079 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 47.304 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 48.992 |
| Nr. salariati | 5 |