VIAMI SOLUTION SRL – CUI 22581486
Pe scurt
VIAMI SOLUTION SRL are CUI 22581486, număr de înregistrare J40/19377/2007 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.933.295 lei, un profit net de 1.150.735 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 23.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VIAMI SOLUTION SRL |
| CUI | 22581486 |
| Nr. Reg. Com. | J40/19377/2007 |
| EUID | ROONRC.J40/19377/2007 |
| CAEN | 6201 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 23.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-10-17 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VÎNĂ ŞTEFAN - RADU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 933 295 | 1 150 735 | 1 305 672 | 1 371 422 | 1 077 566 | 1 151 935 | 4 |
| 2024 | 1 770 623 | 1 012 238 | 1 272 107 | 1 422 271 | 863 274 | 1 013 438 | 6 |
| 2023 | 1 724 399 | 1 233 768 | 244 825 | 1 254 806 | 224 987 | 1 234 968 | 4 |
| 2022 | 1 384 249 | 1 032 491 | 733 001 | 136 425 | 1 626 065 | 1 033 691 | 4 |
| 2021 | 800 012 | 516 600 | 34 529 | 210 413 | 341 916 | 517 800 | 4 |
| 2020 | 620 527 | 321 909 | 23 176 | 300 514 | 45 771 | 323 109 | 4 |
| 2019 | 723 389 | 421 516 | 11 491 | 239 037 | 195 170 | 422 716 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 933 295 lei
9%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VIAMI SOLUTION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 214 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MAMBU TECH SRL – locul 210, 34,57 mil. lei, Iaşi
- FORTISSIMO HOLDING B.V NIEUWEGEIN-SUCURSALA BUCURESTI – locul 210, 5,97 mil. lei, Bucureşti
- BY US DEVELOPED SRL – locul 210, 1,97 mil. lei, Prahova
- ESTETIC COMPANY SRL – locul 210, 1,27 mil. lei, Bucureşti
- ERP SUPERVISOR S.R.L. – locul 210, 701.405 lei, Bucureşti
- YBS YOUR BUSINESS SOLUTION SRL – locul 210, 413.726 lei, Sibiu
- HEITS DIGITAL S.R.L. – locul 211, 34,34 mil. lei, Cluj
- TTS SOFTWARE & SERVICES RO S.R.L. – locul 211, 5,73 mil. lei, Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VIAMI SOLUTION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VIAMI SOLUTION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VIAMI SOLUTION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.422.271 |
| Active circulante | 863.274 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 694.529 |
| Disponibilitati | 168.745 |
| Datorii | 1.272.107 |
| Capitaluri proprii | 1.013.438 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.770.623 |
| Venituri totale | 1.772.368 |
| Cheltuieli totale | 706.959 |
| Profit brut | 1.065.409 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.012.238 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 1.254.806 |
| Active circulante | 224.987 |
| Stocuri | 1.165 |
| Creante | 38.014 |
| Disponibilitati | 185.808 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 244.825 |
| Capitaluri proprii | 1.234.968 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.724.399 |
| Venituri totale | 1.731.810 |
| Cheltuieli totale | 480.791 |
| Profit brut | 1.251.019 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.233.768 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 136.425 |
| Active circulante | 1.626.065 |
| Stocuri | 6.837 |
| Creante | 731.304 |
| Disponibilitati | 887.924 |
| Cheltuieli in avans | 4.202 |
| Datorii | 733.001 |
| Capitaluri proprii | 1.033.691 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.384.249 |
| Venituri totale | 1.390.841 |
| Cheltuieli totale | 344.507 |
| Profit brut | 1.046.334 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.032.491 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 210.413 |
| Active circulante | 341.916 |
| Stocuri | 6.195 |
| Creante | 6.492 |
| Disponibilitati | 329.229 |
| Datorii | 34.529 |
| Capitaluri proprii | 517.800 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 800.012 |
| Venituri totale | 801.012 |
| Cheltuieli totale | 276.401 |
| Profit brut | 524.611 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 516.600 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 300.514 |
| Active circulante | 45.771 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.561 |
| Disponibilitati | 44.210 |
| Datorii | 23.176 |
| Capitaluri proprii | 323.109 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 620.527 |
| Venituri totale | 620.529 |
| Cheltuieli totale | 292.414 |
| Profit brut | 328.115 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 321.909 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 239.037 |
| Active circulante | 195.170 |
| Stocuri | 6.534 |
| Creante | 35.305 |
| Disponibilitati | 153.331 |
| Datorii | 11.491 |
| Capitaluri proprii | 422.716 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 723.389 |
| Venituri totale | 728.849 |
| Cheltuieli totale | 300.044 |
| Profit brut | 428.805 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 421.516 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 18.424 |
| Active circulante | 440.985 |
| Creante | 7.439 |
| Disponibilitati | 433.546 |
| Datorii | 8.080 |
| Capitaluri proprii | 451.329 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 599.766 |
| Venituri totale | 607.788 |
| Cheltuieli totale | 151.581 |
| Profit brut | 456.207 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 450.129 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 6.805 |
| Active circulante | 742.286 |
| Creante | 11.997 |
| Disponibilitati | 730.289 |
| Datorii | 111.332 |
| Capitaluri proprii | 637.759 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 832.171 |
| Venituri totale | 833.294 |
| Cheltuieli totale | 188.401 |
| Profit brut | 644.893 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 636.559 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 7.037 |
| Active circulante | 337.778 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 3.251 |
| Disponibilitati | 334.527 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 7.726 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 337.089 |
| Capital social | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 412.824 |
| Venituri totale | 413.360 |
| Cheltuieli totale | 73.337 |
| Profit brut | 340.023 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 335.889 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |