VESTINDUSTRI S.A. – CUI 6794253
Pe scurt
VESTINDUSTRI S.A. are CUI 6794253, număr de înregistrare J24/2439/1994 și sediul în Loc. Târgu Lăpuş, Oraş Târgu Lăpuş, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 1610 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 6.695 lei, un profit net de 9.227 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: reorganizare judiciară
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 14.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VESTINDUSTRI S.A. |
| CUI | 6794253 |
| Nr. Reg. Com. | J24/2439/1994 |
| EUID | ROONRC.J24/2439/1994 |
| CAEN | 1610 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 14.10.2026) |
| Stare (ONRC) | reorganizare judiciară |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-15 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| C.I.I. AUGUSTIN LUCIA | - | România |
| LEŞE MIHAI -RADU | - | România |
| AUGUSTIN LUCIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 695 | 9 227 | 679 195 | 483 401 | 179 081 | -5 654 | 1 |
| 2024 | 8 642 | 229 457 | 724 461 | 491 357 | 207 164 | -14 881 | 1 |
| 2023 | 8 431 | -133 106 | 940 662 | 499 879 | 184 436 | -244 338 | 1 |
| 2022 | 24 914 | 11 298 | 912 067 | 509 522 | 244 304 | -111 232 | 1 |
| 2021 | 72 584 | 26 199 | 978 068 | 584 001 | 259 528 | -78 646 | 3 |
| 2020 | 109 740 | 156 939 | 1 150 573 | 665 652 | 368 067 | -104 845 | 4 |
| 2019 | 776 673 | -88 778 | 1 868 678 | 755 344 | 712 375 | -37 750 | 20 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 695 lei
-23%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VESTINDUSTRI S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 1610 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 1610: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 645 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- KILLMEDIA SRL – locul 641, 876.054 lei, Neamţ
- WEINGUTTHEO S.R.L. – locul 641, 15.717 lei, Alba
- SILVICONGRID WOODENERGY PROD S.R.L. – locul 641, 8.505 lei, Ialomiţa
- E H I SRL – locul 642, 870.933 lei, Gorj
- DN-COLECT S.R.L. – locul 642, 15.300 lei, Braşov
- GABRIELLA CO SRL – locul 642, 7.634 lei, Harghita
- EURODINAMIC ARAD S.R.L. – locul 643, 869.079 lei, Arad
- WEST MODERN BET S.R.L. – locul 643, 15.142 lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VESTINDUSTRI S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VESTINDUSTRI S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VESTINDUSTRI S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 491.357 |
| Active circulante | 207.164 |
| Stocuri | 21.696 |
| Creante | 163.040 |
| Disponibilitati | 22.428 |
| Cheltuieli in avans | 117.881 |
| Datorii | 724.461 |
| Venituri in avans | 106.822 |
| Capitaluri proprii | -14.881 |
| Capital social | 124.199 |
| Cifra de afaceri | 8.642 |
| Venituri totale | 611.502 |
| Cheltuieli totale | 362.000 |
| Profit brut | 249.502 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 229.457 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 499.879 |
| Active circulante | 184.436 |
| Stocuri | 21.696 |
| Creante | 162.274 |
| Disponibilitati | 466 |
| Cheltuieli in avans | 117.881 |
| Datorii | 940.662 |
| Venituri in avans | 105.872 |
| Capitaluri proprii | -244.338 |
| Capital social | 124.199 |
| Cifra de afaceri | 8.431 |
| Venituri totale | 8.431 |
| Cheltuieli totale | 141.537 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 133.106 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 133.106 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 509.522 |
| Active circulante | 244.304 |
| Stocuri | 20.346 |
| Creante | 170.330 |
| Disponibilitati | 53.628 |
| Cheltuieli in avans | 117.881 |
| Datorii | 912.067 |
| Venituri in avans | 70.872 |
| Capitaluri proprii | -111.232 |
| Capital social | 124.199 |
| Cifra de afaceri | 24.914 |
| Venituri totale | 243.543 |
| Cheltuieli totale | 229.619 |
| Profit brut | 13.924 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.298 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 584.001 |
| Active circulante | 259.528 |
| Stocuri | 35.304 |
| Creante | 193.689 |
| Disponibilitati | 30.535 |
| Cheltuieli in avans | 117.881 |
| Datorii | 978.068 |
| Venituri in avans | 61.988 |
| Capitaluri proprii | -78.646 |
| Capital social | 124.199 |
| Cifra de afaceri | 72.584 |
| Venituri totale | 300.663 |
| Cheltuieli totale | 269.020 |
| Profit brut | 31.643 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 26.199 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 665.652 |
| Active circulante | 368.067 |
| Stocuri | 39.303 |
| Creante | 289.958 |
| Disponibilitati | 38.806 |
| Cheltuieli in avans | 117.881 |
| Datorii | 1.150.573 |
| Venituri in avans | 105.872 |
| Capitaluri proprii | -104.845 |
| Capital social | 124.199 |
| Cifra de afaceri | 109.740 |
| Venituri totale | 607.084 |
| Cheltuieli totale | 423.328 |
| Profit brut | 183.756 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 156.939 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 755.344 |
| Active circulante | 712.375 |
| Stocuri | 81.423 |
| Creante | 247.953 |
| Disponibilitati | 382.999 |
| Cheltuieli in avans | 512.965 |
| Datorii | 1.868.678 |
| Venituri in avans | 149.756 |
| Capitaluri proprii | -37.750 |
| Capital social | 124.199 |
| Cifra de afaceri | 776.673 |
| Venituri totale | 1.413.036 |
| Cheltuieli totale | 1.366.304 |
| Profit brut | 46.732 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 88.778 |
| Nr. salariati | 20 |
| Active imobilizate | 941.939 |
| Active circulante | 287.648 |
| Stocuri | 115.703 |
| Creante | 171.002 |
| Disponibilitati | 943 |
| Cheltuieli in avans | 600.681 |
| Datorii | 1.581.037 |
| Venituri in avans | 197.303 |
| Capitaluri proprii | 51.928 |
| Capital social | 124.199 |
| Cifra de afaceri | 1.866.197 |
| Venituri totale | 1.820.843 |
| Cheltuieli totale | 2.433.107 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 612.264 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 613.367 |
| Nr. salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 726.518 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 881.730 |
| Stocuri | 411.236 |
| Creante | 470.418 |
| Casa si conturi la banci | 76 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 734.857 |
| DATORII | 1.436.607 |
| VENITURI IN AVANS | 241.203 |
| CAPITALURI - TOTAL | 665.295 |
| Capital subscris varsat | 124.199 |
| Cifra de afaceri neta | 2.654.718 |
| VENITURI TOTALE | 2.649.036 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.642.878 |
| Profitul brut | 6.158 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 492 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 868.310 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 780.400 |
| Stocuri | 161.934 |
| Creante | 497.721 |
| Casa si conturi la banci | 120.745 |
| DATORII | 698.805 |
| VENITURI IN AVANS | 285.101 |
| CAPITALURI - TOTAL | 664.804 |
| Capital subscris varsat | 124.199 |
| Cifra de afaceri neta | 3.482.644 |
| VENITURI TOTALE | 3.450.521 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.438.965 |
| Profitul brut | 11.556 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.525 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 59 |