E H I SRL – CUI 13300573
Pe scurt
E H I SRL are CUI 13300573, număr de înregistrare J2000000158189 și sediul în Loc. Târgu Cărbuneşti, Oraş Târgu Cărbuneşti, județul Gorj. Activitatea principală declarată: CAEN 1611 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 870.933 lei, un profit net de 13.837 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 03.09.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | E H I SRL |
| CUI | 13300573 |
| Nr. Reg. Com. | J2000000158189 |
| EUID | ROONRC.J2000000158189 |
| CAEN | 1611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 03.09.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-08-23 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TURNAGÖL YAKUP | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 870 933 | 13 837 | 7 377 445 | — | — | — | 5 |
| 2024 | 830 697 | 53 307 | 7 238 742 | 1 125 870 | 5 772 170 | -340 702 | 14 |
| 2023 | 1 548 126 | 108 688 | 6 664 442 | 1 196 073 | 5 074 360 | -394 009 | 12 |
| 2022 | 3 994 623 | 101 220 | 5 853 325 | 1 275 021 | 4 075 607 | -502 697 | 13 |
| 2021 | 919 128 | 35 068 | 4 555 789 | 1 313 752 | 2 638 120 | -603 917 | 2 |
| 2020 | 832 139 | 28 174 | 4 075 551 | 1 350 780 | 2 117 303 | -607 468 | 9 |
| 2019 | 685 773 | 13 211 | 4 173 816 | 1 452 641 | 2 131 164 | -590 011 | 7 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises870 933 lei
5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “E H I SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Gorj , domeniul 1611: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 642 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GRAMANI FOREST SRL – locul 638, 883.966 lei, Bistriţa-Năsăud
- AGRO-MAT TERRA SRL – locul 638, 17.207 lei, Sibiu
- SZILVIA-IMPEX SRL – locul 638, 11.148 lei, Harghita
- ARES CONCEPT WOOD S.R.L. – locul 639, 883.945 lei, Mureş
- VITTISE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ – locul 639, 16.877 lei, Iaşi
- ALEX-UTU SRL – locul 639, 11.020 lei, Suceava
- KEVIN DARIO FOREST S.R.L. – locul 640, 879.709 lei, Hunedoara
- SILE AGRICOL S.R.L. – locul 640, 16.572 lei, Alba
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „E H I SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „E H I SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „E H I SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.125.870 |
| Active circulante | 5.772.170 |
| Stocuri | 2.120.376 |
| Creante | 3.630.200 |
| Disponibilitati | 21.594 |
| Datorii | 7.238.742 |
| Capitaluri proprii | -340.702 |
| Capital social | 290.000 |
| Cifra de afaceri | 830.697 |
| Venituri totale | 1.675.826 |
| Cheltuieli totale | 1.608.118 |
| Profit brut | 67.708 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 53.307 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 14 |
| Active imobilizate | 1.196.073 |
| Active circulante | 5.074.360 |
| Stocuri | 1.226.713 |
| Creante | 3.536.758 |
| Disponibilitati | 310.889 |
| Datorii | 6.664.442 |
| Capitaluri proprii | -394.009 |
| Capital social | 290.000 |
| Cifra de afaceri | 1.548.126 |
| Venituri totale | 2.499.329 |
| Cheltuieli totale | 2.369.909 |
| Profit brut | 129.420 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 108.688 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 1.275.021 |
| Active circulante | 4.075.607 |
| Stocuri | 276.713 |
| Creante | 3.785.126 |
| Disponibilitati | 13.768 |
| Datorii | 5.853.325 |
| Capitaluri proprii | -502.697 |
| Capital social | 290.000 |
| Cifra de afaceri | 3.994.623 |
| Venituri totale | 4.108.185 |
| Cheltuieli totale | 3.974.742 |
| Profit brut | 133.443 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 101.220 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 1.452.641 |
| Active circulante | 2.131.164 |
| Stocuri | 390.790 |
| Creante | 1.739.537 |
| Disponibilitati | 837 |
| Datorii | 4.173.816 |
| Capitaluri proprii | -590.011 |
| Capital social | 290.000 |
| Cifra de afaceri | 685.773 |
| Venituri totale | 948.052 |
| Cheltuieli totale | 934.841 |
| Profit brut | 13.211 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.211 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 1.585.264 |
| Active circulante | 1.967.867 |
| Stocuri | 428.364 |
| Creante | 1.538.897 |
| Disponibilitati | 606 |
| Datorii | 4.155.153 |
| Capitaluri proprii | -602.022 |
| Capital social | 290.000 |
| Cifra de afaceri | 740.505 |
| Venituri totale | 754.819 |
| Cheltuieli totale | 1.541.906 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 787.087 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 788.955 |
| Nr. salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.787.553 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.781.324 |
| Stocuri | 402.718 |
| Creante | 1.368.318 |
| Casa si conturi la banci | 10.288 |
| DATORII | 3.381.944 |
| CAPITALURI - TOTAL | 186.933 |
| Capital subscris varsat | 290.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.631.165 |
| VENITURI TOTALE | 1.899.696 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.593.080 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 693.384 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 693.384 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.038.137 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.140.986 |
| Stocuri | 729.659 |
| Creante | 1.410.857 |
| Casa si conturi la banci | 470 |
| DATORII | 3.299.046 |
| CAPITALURI - TOTAL | 880.077 |
| Capital subscris varsat | 290.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.294.424 |
| VENITURI TOTALE | 6.634.655 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.633.547 |
| Profitul brut | 1.108 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 931 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |