GRAMANI FOREST SRL – CUI 25635106
Pe scurt
GRAMANI FOREST SRL are CUI 25635106, număr de înregistrare J2009000283064 și sediul în Sat Sant, Comuna Sant, județul Bistriţa-Năsăud. Activitatea principală declarată: CAEN 1611 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 883.966 lei, un profit net de 4.721 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | GRAMANI FOREST SRL |
| CUI | 25635106 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000283064 |
| EUID | ROONRC.J06/283/2009 |
| CAEN | 1611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-06-03 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GRAPINI EMANOIL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 883 966 | 4 721 | 44 686 | 120 190 | 555 661 | 631 165 | 4 |
| 2024 | 1 332 183 | 29 434 | 122 226 | 132 500 | 640 469 | 650 743 | 4 |
| 2023 | 1 311 586 | 108 154 | 37 093 | 126 536 | 531 866 | 621 309 | 4 |
| 2022 | 1 496 676 | 344 028 | 123 455 | 201 769 | 722 342 | 800 656 | 5 |
| 2021 | 1 251 555 | 221 814 | 18 427 | 82 184 | 592 888 | 656 645 | 4 |
| 2020 | 677 934 | 30 835 | 12 151 | 153 701 | 348 481 | 490 031 | 3 |
| 2019 | 749 284 | 114 896 | 72 677 | 194 943 | 382 530 | 504 796 | 6 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises883 966 lei
-34%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GRAMANI FOREST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bistriţa-Năsăud , domeniul 1611: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 638 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- JONI TIMBER SRL – locul 634, 912.378 lei, Braşov
- AGROMEC SINMIHAIUL ROMAN SA – locul 634, 20.299 lei, Timiş
- FORPOP SRL – locul 634, 15.147 lei, Maramureş
- ATELIERUL LIVEX S.R.L. – locul 634, 0 lei, Alba
- IUSNEL TINFOREST SRL – locul 635, 907.841 lei, Neamţ
- EG AGRO CHICCO S.R.L. – locul 635, 19.664 lei, Timiş
- TAD & LO LEMN SRL-D – locul 635, 14.000 lei, Cluj
- PAECO VISION S.R.L. – locul 636, 905.950 lei, Suceava
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GRAMANI FOREST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GRAMANI FOREST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GRAMANI FOREST SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 132.500 |
| Active circulante | 640.469 |
| Stocuri | 74.410 |
| Creante | 509.058 |
| Disponibilitati | 57.001 |
| Datorii | 122.226 |
| Capitaluri proprii | 650.743 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.332.183 |
| Venituri totale | 1.339.509 |
| Cheltuieli totale | 1.275.004 |
| Profit brut | 64.505 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.434 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 126.536 |
| Active circulante | 531.866 |
| Stocuri | 158.753 |
| Creante | 322.905 |
| Disponibilitati | 50.208 |
| Datorii | 37.093 |
| Capitaluri proprii | 621.309 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.311.586 |
| Venituri totale | 1.319.089 |
| Cheltuieli totale | 1.197.819 |
| Profit brut | 121.270 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 108.154 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 201.769 |
| Active circulante | 722.342 |
| Stocuri | 37.133 |
| Creante | 361.229 |
| Disponibilitati | 323.980 |
| Datorii | 123.455 |
| Capitaluri proprii | 800.656 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.496.676 |
| Venituri totale | 1.519.595 |
| Cheltuieli totale | 1.160.600 |
| Profit brut | 358.995 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 344.028 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 82.184 |
| Active circulante | 592.888 |
| Stocuri | 5.157 |
| Creante | 217.398 |
| Disponibilitati | 370.333 |
| Datorii | 18.427 |
| Capitaluri proprii | 656.645 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.251.555 |
| Venituri totale | 1.231.725 |
| Cheltuieli totale | 997.379 |
| Profit brut | 234.346 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 221.814 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 153.701 |
| Active circulante | 348.481 |
| Stocuri | 150.397 |
| Creante | 134.510 |
| Disponibilitati | 63.574 |
| Datorii | 12.151 |
| Capitaluri proprii | 490.031 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 677.934 |
| Venituri totale | 674.393 |
| Cheltuieli totale | 636.774 |
| Profit brut | 37.619 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 30.835 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 194.943 |
| Active circulante | 382.530 |
| Stocuri | 145.611 |
| Creante | 102.692 |
| Disponibilitati | 134.227 |
| Datorii | 72.677 |
| Capitaluri proprii | 504.796 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 749.284 |
| Venituri totale | 759.706 |
| Cheltuieli totale | 637.307 |
| Profit brut | 122.399 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 114.896 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 255.435 |
| Active circulante | 214.816 |
| Stocuri | 119.526 |
| Creante | 68.893 |
| Disponibilitati | 26.397 |
| Datorii | 80.352 |
| Capitaluri proprii | 389.899 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 843.152 |
| Venituri totale | 863.919 |
| Cheltuieli totale | 854.710 |
| Profit brut | 9.209 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 792 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 122.666 |
| Active circulante | 503.434 |
| Stocuri | 134.953 |
| Creante | 289.410 |
| Disponibilitati | 79.071 |
| Datorii | 49.098 |
| Capitaluri proprii | 577.002 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 755.694 |
| Venituri totale | 762.780 |
| Cheltuieli totale | 715.111 |
| Profit brut | 47.669 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 40.353 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 61.678 |
| Active circulante | 523.499 |
| Stocuri | 91.569 |
| Creante | 314.584 |
| Disponibilitati | 117.346 |
| Datorii | 48.528 |
| Capitaluri proprii | 536.649 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 820.903 |
| Venituri totale | 815.115 |
| Cheltuieli totale | 658.454 |
| Profit brut | 156.661 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 131.425 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |