IUSNEL TINFOREST SRL – CUI 36842956
Pe scurt
IUSNEL TINFOREST SRL are CUI 36842956, număr de înregistrare J2016001065274 și sediul în Sat Ivanes, Comuna Bicaz-Chei, județul Neamţ. Activitatea principală declarată: CAEN 1611 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 907.841 lei, un profit net de 4.050 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | IUSNEL TINFOREST SRL |
| CUI | 36842956 |
| Nr. Reg. Com. | J2016001065274 |
| EUID | ROONRC.J27/1065/2016 |
| CAEN | 1611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-12-15 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PÎNTEA IONEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 907 841 | 4 050 | 49 487 | 34 824 | 288 570 | 273 907 | 1 |
| 2024 | 828 103 | 52 909 | 39 183 | 48 122 | 277 585 | 286 524 | 1 |
| 2023 | 833 391 | 79 760 | 39 290 | 109 902 | 185 003 | 255 615 | 2 |
| 2022 | 607 775 | 63 854 | 12 542 | 59 037 | 129 360 | 175 855 | 1 |
| 2021 | 422 759 | 36 352 | 36 568 | 38 253 | 141 660 | 143 345 | 2 |
| 2020 | 401 789 | 49 846 | 4 578 | 0 | 111 571 | 106 993 | 2 |
| 2019 | 277 746 | 28 738 | 19 046 | 0 | 76 193 | 57 147 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises907 841 lei
10%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IUSNEL TINFOREST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Neamţ , domeniul 1611: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 635 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CRISTIAN RULS SRL – locul 631, 925.853 lei, Hunedoara
- EURO DIVERT SERVICE S.R.L. – locul 631, 24.760 lei, Teleorman
- SK CNC PRODIMPEX S.R.L. – locul 631, 17.940 lei, Cluj
- CARFTORIA S.R.L. – locul 631, 0 lei, Alba
- BECOFERM SRL – locul 632, 913.029 lei, Alba
- AGROMEC DOBA SRL – locul 632, 24.555 lei, Satu Mare
- MECATRONIC CNRAST CRAFT S.R.L. – locul 632, 17.236 lei, Dolj
- LOGIN HOUSE S.R.L. – locul 632, 0 lei, Covasna
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „IUSNEL TINFOREST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IUSNEL TINFOREST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IUSNEL TINFOREST SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 48.122 |
| Active circulante | 277.585 |
| Stocuri | 141.210 |
| Creante | 35.433 |
| Disponibilitati | 100.942 |
| Datorii | 39.183 |
| Capitaluri proprii | 286.524 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 828.103 |
| Venituri totale | 870.433 |
| Cheltuieli totale | 796.864 |
| Profit brut | 73.569 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 52.909 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 109.902 |
| Active circulante | 185.003 |
| Stocuri | 124.889 |
| Creante | 34.313 |
| Disponibilitati | 25.801 |
| Datorii | 39.290 |
| Capitaluri proprii | 255.615 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 833.391 |
| Venituri totale | 833.391 |
| Cheltuieli totale | 745.596 |
| Profit brut | 87.795 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 79.760 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 59.037 |
| Active circulante | 129.360 |
| Stocuri | 50.505 |
| Creante | 26.021 |
| Disponibilitati | 52.834 |
| Datorii | 12.542 |
| Capitaluri proprii | 175.855 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 607.775 |
| Venituri totale | 641.775 |
| Cheltuieli totale | 571.628 |
| Profit brut | 70.147 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 63.854 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 111.571 |
| Stocuri | 11.090 |
| Creante | 4.619 |
| Disponibilitati | 95.862 |
| Datorii | 4.578 |
| Capitaluri proprii | 106.993 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 401.789 |
| Venituri totale | 401.789 |
| Cheltuieli totale | 347.999 |
| Profit brut | 53.790 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 49.846 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 76.193 |
| Stocuri | 22.400 |
| Creante | 3.182 |
| Disponibilitati | 50.611 |
| Datorii | 19.046 |
| Capitaluri proprii | 57.147 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 277.746 |
| Venituri totale | 277.746 |
| Cheltuieli totale | 246.229 |
| Profit brut | 31.517 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.738 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 55.214 |
| Stocuri | 20.830 |
| Creante | 3.386 |
| Disponibilitati | 30.998 |
| Datorii | 16.305 |
| Capitaluri proprii | 38.909 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 206.982 |
| Venituri totale | 206.982 |
| Cheltuieli totale | 192.842 |
| Profit brut | 14.140 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.070 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 548 |
| Active circulante | 28.461 |
| Stocuri | 13.679 |
| Disponibilitati | 14.782 |
| Datorii | 2.170 |
| Capitaluri proprii | 26.839 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 119.962 |
| Venituri totale | 119.962 |
| Cheltuieli totale | 89.293 |
| Profit brut | 30.669 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 27.070 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 548 |
| Active circulante | 3.221 |
| Stocuri | 2.678 |
| Disponibilitati | 543 |
| Datorii | 4.000 |
| Capitaluri proprii | -231 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 431 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 431 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 431 |