VERES COMPUTERS S.R.L. – CUI 36103244
Pe scurt
VERES COMPUTERS S.R.L. are CUI 36103244, număr de înregistrare J26/745/2016 și sediul în Municipiul Târgu Mureş, județul Mureş. Activitatea principală declarată: CAEN 9511 – Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.150.288 lei, un profit net de 130.338 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.06.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VERES COMPUTERS S.R.L. |
| CUI | 36103244 |
| Nr. Reg. Com. | J26/745/2016 |
| EUID | ROONRC.J26/745/2016 |
| CAEN | 9511 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.06.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-05-19 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BALOGH ZSOLT | - | România |
| VERES BARNA LEVENTE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 150 288 | 130 338 | 307 101 | 35 007 | 538 306 | 266 212 | 2 |
| 2024 | 702 616 | -39 531 | 261 479 | 64 563 | 332 789 | 135 873 | 4 |
| 2023 | 939 032 | 87 364 | 285 280 | 99 227 | 376 284 | 190 231 | 0 |
| 2022 | 625 926 | 102 627 | 260 621 | 129 424 | 234 064 | 102 867 | 1 |
| 2021 | 324 791 | 82 050 | 195 511 | 159 174 | 118 439 | 82 102 | 0 |
| 2020 | 181 123 | 2 268 | 27 292 | 0 | 27 344 | 52 | 0 |
| 2019 | 25 630 | 10 199 | 34 470 | 0 | 32 254 | -2 216 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 150 288 lei
64%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VERES COMPUTERS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 9511 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice |
| Descriere Activitate | Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice |
| Cod CAEN principal | 95 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice |
| Descriere activitate (principal) | Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Mureş , domeniul 9511: Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (95), poziții apropiate de locul 22 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PRO GROUP EXCLUSIV AUTO ENB SRL – locul 18, 77,09 mil. lei, Constanţa
- RX ATELIER SRL – locul 18, 10,66 mil. lei, Bucureşti
- M-B LIFT SRL – locul 18, 1,45 mil. lei, Iaşi
- HIDAGO SRL – locul 18, 1,29 mil. lei, Mehedinţi
- RAPID HVAC SERVICE SRL – locul 18, 983.540 lei, Bucureşti
- TAILORING REPAIRS S.R.L. – locul 18, 649.716 lei, Constanţa
- ONEGSM S.R.L.-D. – locul 18, 316.406 lei, Sălaj
- MAIESTRIE EURO INTERNATIONAL S.R.L. – locul 18, 286.323 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VERES COMPUTERS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VERES COMPUTERS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VERES COMPUTERS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 64.563 |
| Active circulante | 332.789 |
| Stocuri | 263.367 |
| Creante | 35.933 |
| Disponibilitati | 33.489 |
| Datorii | 261.479 |
| Capitaluri proprii | 135.873 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 702.616 |
| Venituri totale | 703.319 |
| Cheltuieli totale | 725.413 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 22.094 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 39.531 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 99.227 |
| Active circulante | 376.284 |
| Stocuri | 284.884 |
| Creante | 44.340 |
| Disponibilitati | 47.060 |
| Datorii | 285.280 |
| Capitaluri proprii | 190.231 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 939.032 |
| Venituri totale | 939.945 |
| Cheltuieli totale | 843.356 |
| Profit brut | 96.589 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 87.364 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 129.424 |
| Active circulante | 234.064 |
| Stocuri | 136.787 |
| Creante | 12.508 |
| Disponibilitati | 84.769 |
| Datorii | 260.621 |
| Capitaluri proprii | 102.867 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 625.926 |
| Venituri totale | 625.943 |
| Cheltuieli totale | 512.345 |
| Profit brut | 113.598 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 102.627 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 159.174 |
| Active circulante | 118.439 |
| Stocuri | 71.504 |
| Creante | 18.023 |
| Disponibilitati | 28.912 |
| Datorii | 195.511 |
| Capitaluri proprii | 82.102 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 324.791 |
| Venituri totale | 324.798 |
| Cheltuieli totale | 232.775 |
| Profit brut | 92.023 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 82.050 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.344 |
| Stocuri | 9.014 |
| Creante | 17.465 |
| Casa si conturi la banci | 865 |
| DATORII | 27.292 |
| CAPITALURI - TOTAL | 52 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 181.123 |
| VENITURI TOTALE | 181.123 |
| CHELTUIELI TOTALE | 173.816 |
| Profitul brut | 7.307 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.268 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 32.254 |
| Stocuri | 21.129 |
| Creante | 11.125 |
| Datorii | 34.470 |
| Capitaluri proprii | -2.216 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 25.630 |
| Venituri totale | 25.630 |
| Cheltuieli totale | 14.662 |
| Profit brut | 10.968 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.199 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 15.746 |
| Stocuri | 13.601 |
| Creante | 2.143 |
| Disponibilitati | 2 |
| Datorii | 28.565 |
| Capitaluri proprii | -12.819 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 18.613 |
| Venituri totale | 18.613 |
| Cheltuieli totale | 16.738 |
| Profit brut | 1.875 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 912 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 10.602 |
| Stocuri | 8.601 |
| Creante | 2.000 |
| Disponibilitati | 1 |
| Datorii | 24.333 |
| Capitaluri proprii | -13.731 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 67.434 |
| Venituri totale | 67.434 |
| Cheltuieli totale | 80.644 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.210 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 13.978 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 16.950 |
| Stocuri | 16.326 |
| Disponibilitati | 624 |
| Cheltuieli in avans | 247 |
| Datorii | 16.950 |
| Capitaluri proprii | 247 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 20.794 |
| Venituri totale | 20.794 |
| Cheltuieli totale | 20.747 |
| Profit brut | 47 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 47 |
| Pierdere neta | 0 |