TAILORING REPAIRS S.R.L. – CUI 45775007
Pe scurt
TAILORING REPAIRS S.R.L. are CUI 45775007, număr de înregistrare J2022000805137 și sediul în Municipiul Constanţa, județul Constanţa. Activitatea principală declarată: CAEN 9529 – Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 649.716 lei, o pierdere netă de 26.234 lei și un număr mediu de 8 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 25.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TAILORING REPAIRS S.R.L. |
| CUI | 45775007 |
| Nr. Reg. Com. | J2022000805137 |
| EUID | ROONRC.J13/805/2022 |
| CAEN | 9529 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 25.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2022-03-10 (4 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COZMA AMALIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 649 716 | -26 234 | 142 941 | 58 203 | 59 867 | -24 871 | 8 |
| 2024 | 514 653 | 76 235 | 126 778 | 56 883 | 146 121 | 76 226 | 5 |
| 2023 | 463 718 | 78 757 | 95 121 | 4 027 | 142 310 | 51 216 | 6 |
| 2022 | 20 896 | -27 532 | 41 667 | 0 | 14 335 | -27 332 | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprises649 716 lei
26%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TAILORING REPAIRS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 9529 Rev. 2 (echivalent: 9529 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. |
| Descriere Activitate | Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 95 Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Constanţa , domeniul 9529: Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (95), poziții apropiate de locul 18 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AIC SERVICE NETWORK S.R.L. – locul 14, 93,00 mil. lei, Ilfov
- TOTAL COMPUTERS SRL – locul 14, 12,27 mil. lei, Vaslui
- PROFESSIONAL HORECA INTERVENTION SRL – locul 14, 1,68 mil. lei, Timiş
- POWER SOLUTION AGENCY SRL – locul 14, 1,58 mil. lei, Timiş
- TRINET SERVICE SRL – locul 14, 1,26 mil. lei, Olt
- TEHNICA SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA – locul 14, 770.725 lei, Braşov
- ANTIQUES NIK SRL – locul 14, 404.000 lei, Cluj
- RCAGSM SRL – locul 14, 373.860 lei, Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TAILORING REPAIRS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TAILORING REPAIRS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TAILORING REPAIRS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 56.883 |
| Active circulante | 146.121 |
| Stocuri | 1.907 |
| Creante | 81.913 |
| Disponibilitati | 62.301 |
| Datorii | 126.778 |
| Capitaluri proprii | 76.226 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 514.653 |
| Venituri totale | 514.653 |
| Cheltuieli totale | 423.390 |
| Profit brut | 91.263 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 76.235 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 4.027 |
| Active circulante | 142.310 |
| Creante | 139.069 |
| Disponibilitati | 3.241 |
| Datorii | 95.121 |
| Capitaluri proprii | 51.216 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 463.718 |
| Venituri totale | 463.718 |
| Cheltuieli totale | 380.488 |
| Profit brut | 83.230 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 78.757 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active circulante | 14.335 |
| Disponibilitati | 14.335 |
| Datorii | 41.667 |
| Capitaluri proprii | -27.332 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 20.896 |
| Venituri totale | 20.896 |
| Cheltuieli totale | 48.428 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 27.532 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 27.532 |
| Nr. salariati | 2 |