PROFESSIONAL HORECA INTERVENTION SRL – CUI 36206185
Pe scurt
PROFESSIONAL HORECA INTERVENTION SRL are CUI 36206185, număr de înregistrare J2016001760355 și sediul în Sat Giroc, Comuna Giroc, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 9522 – Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.684.122 lei, un profit net de 202.918 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PROFESSIONAL HORECA INTERVENTION SRL |
| CUI | 36206185 |
| Nr. Reg. Com. | J2016001760355 |
| EUID | ROONRC.J35/1760/2016 |
| CAEN | 9522 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-06-15 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MAGDAŞ SORIN-VALERIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 684 122 | 202 918 | 670 795 | 89 796 | 1 356 808 | 776 087 | 3 |
| 2024 | 1 481 759 | 72 546 | 985 126 | 80 022 | 1 355 080 | 474 043 | 3 |
| 2023 | 1 605 782 | 290 481 | 492 625 | 13 195 | 1 168 529 | 701 496 | 3 |
| 2022 | 1 506 089 | 263 776 | 429 724 | 29 314 | 796 704 | 411 015 | 2 |
| 2021 | 886 353 | -40 719 | 396 746 | 46 259 | 491 361 | 147 239 | 3 |
| 2020 | 527 703 | 28 490 | 283 699 | 76 391 | 424 260 | 215 559 | 2 |
| 2019 | 497 635 | 84 253 | 172 545 | 68 068 | 284 085 | 187 068 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 684 122 lei
14%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PROFESSIONAL HORECA INTERVENTION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 9522 Rev. 2 (echivalent: 9522 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină |
| Descriere Activitate | Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină |
| Cod CAEN principal | 95 Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină |
| Descriere activitate (principal) | Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 9522: Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (95), poziții apropiate de locul 14 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CASA AUTO VÂLCEA S.R.L. – locul 10, 125,64 mil. lei, Vâlcea
- NS COPIERS SRL – locul 10, 17,67 mil. lei, Constanţa
- FRIG EUROSERV SRL – locul 10, 2,01 mil. lei, Dolj
- SHOP SERVICE SRL – locul 10, 2,00 mil. lei, Botoşani
- RADIOTEHNICA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ – locul 10, 1,67 mil. lei, Constanţa
- TIME BIKE S.R.L. – locul 10, 989.999 lei, Galaţi
- TEXLAB DESIGN S.R.L. – locul 10, 477.071 lei, Satu Mare
- SERVPARTS S.R.L. – locul 10, 424.434 lei, Alba
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PROFESSIONAL HORECA INTERVENTION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PROFESSIONAL HORECA INTERVENTION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PROFESSIONAL HORECA INTERVENTION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 80.022 |
| Active circulante | 1.355.080 |
| Stocuri | 747.585 |
| Creante | 509.040 |
| Disponibilitati | 98.455 |
| Cheltuieli in avans | 26.260 |
| Datorii | 985.126 |
| Venituri in avans | 2.193 |
| Capitaluri proprii | 474.043 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.481.759 |
| Venituri totale | 1.481.911 |
| Cheltuieli totale | 1.372.335 |
| Profit brut | 109.576 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 72.546 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 13.195 |
| Active circulante | 1.168.529 |
| Stocuri | 763.155 |
| Creante | 366.223 |
| Disponibilitati | 39.151 |
| Cheltuieli in avans | 13.757 |
| Datorii | 492.625 |
| Venituri in avans | 1.360 |
| Capitaluri proprii | 701.496 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.605.782 |
| Venituri totale | 1.606.303 |
| Cheltuieli totale | 1.302.171 |
| Profit brut | 304.132 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 290.481 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 29.314 |
| Active circulante | 796.704 |
| Stocuri | 463.337 |
| Creante | 326.204 |
| Disponibilitati | 7.163 |
| Cheltuieli in avans | 16.081 |
| Datorii | 429.724 |
| Venituri in avans | 1.360 |
| Capitaluri proprii | 411.015 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.506.089 |
| Venituri totale | 1.506.477 |
| Cheltuieli totale | 1.227.941 |
| Profit brut | 278.536 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 263.776 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 46.259 |
| Active circulante | 491.361 |
| Stocuri | 263.575 |
| Creante | 217.501 |
| Disponibilitati | 10.285 |
| Cheltuieli in avans | 7.722 |
| Datorii | 396.746 |
| Venituri in avans | 1.357 |
| Capitaluri proprii | 147.239 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 886.353 |
| Venituri totale | 886.424 |
| Cheltuieli totale | 919.155 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 32.731 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 40.719 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 76.391 |
| Active circulante | 424.260 |
| Stocuri | 219.869 |
| Creante | 143.707 |
| Disponibilitati | 60.684 |
| Cheltuieli in avans | -311 |
| Datorii | 283.699 |
| Venituri in avans | 1.082 |
| Capitaluri proprii | 215.559 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 527.703 |
| Venituri totale | 532.601 |
| Cheltuieli totale | 499.085 |
| Profit brut | 33.516 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.490 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 68.068 |
| Active circulante | 284.085 |
| Stocuri | 160.690 |
| Creante | 122.640 |
| Disponibilitati | 755 |
| Cheltuieli in avans | 7.460 |
| Datorii | 172.545 |
| Capitaluri proprii | 187.068 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 497.635 |
| Venituri totale | 497.726 |
| Cheltuieli totale | 408.482 |
| Profit brut | 89.244 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 84.253 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 5.801 |
| Active circulante | 158.670 |
| Stocuri | 73.223 |
| Creante | 77.709 |
| Disponibilitati | 7.738 |
| Cheltuieli in avans | 6.942 |
| Datorii | 43.638 |
| Capitaluri proprii | 127.775 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 259.487 |
| Venituri totale | 259.534 |
| Cheltuieli totale | 190.490 |
| Profit brut | 69.044 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 65.333 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 5.042 |
| Active circulante | 104.254 |
| Stocuri | 41.507 |
| Creante | 53.505 |
| Disponibilitati | 9.242 |
| Datorii | 46.064 |
| Capitaluri proprii | 63.232 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 218.212 |
| Venituri totale | 218.207 |
| Cheltuieli totale | 148.611 |
| Profit brut | 69.596 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 63.032 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 260 |
| Active circulante | 80.109 |
| Stocuri | 35.048 |
| Creante | 18.199 |
| Disponibilitati | 26.862 |
| Datorii | 7.035 |
| Capitaluri proprii | 73.334 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 116.485 |
| Venituri totale | 116.485 |
| Cheltuieli totale | 39.857 |
| Profit brut | 76.628 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 73.134 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |