VECLENIT TRANS SRL – CUI 15607796
Pe scurt
VECLENIT TRANS SRL are CUI 15607796, număr de înregistrare J2003000778247 și sediul în Sat Baba, Comuna Coroieni, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 1611 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 980.678 lei, un profit net de 39.916 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VECLENIT TRANS SRL |
| CUI | 15607796 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000778247 |
| EUID | ROONRC.J24/778/2003 |
| CAEN | 1611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-07-21 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VECLENIŢ LIVIU-IOV | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 980 678 | 39 916 | 1 072 093 | 917 659 | 1 602 859 | 1 690 430 | 2 |
| 2024 | 778 771 | 22 344 | 815 664 | 1 057 807 | 1 523 906 | 1 872 734 | 3 |
| 2023 | 1 629 514 | 430 005 | 638 846 | 1 157 552 | 1 331 684 | 1 850 390 | 3 |
| 2022 | 1 178 480 | 322 636 | 1 013 855 | 839 368 | 1 594 873 | 1 420 386 | 3 |
| 2021 | 923 582 | 216 414 | 470 039 | 858 520 | 1 209 269 | 1 597 750 | 2 |
| 2020 | 1 086 204 | 438 227 | 243 509 | 197 312 | 1 427 533 | 1 381 336 | 3 |
| 2019 | 954 342 | 237 551 | 194 198 | 200 730 | 936 578 | 943 110 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises980 678 lei
26%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VECLENIT TRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 1611: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 617 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BOCU CRISAN FOREST S.R.L. – locul 613, 996.503 lei, Bistriţa-Năsăud
- LEVAGRO SRL – locul 613, 45.345 lei, Gorj
- MAGADAN EDILTEL S.R.L. – locul 613, 33.915 lei, Vrancea
- LEMN CONSTRUCT TNK S.R.L. – locul 613, 0 lei, Suceava
- IOMINI STAR SRL – locul 614, 990.436 lei, Argeş
- INSIB PREST SRL – locul 614, 45.070 lei, Sibiu
- PREMIUM TIMBER AND FURNITURE S.R.L. – locul 614, 33.028 lei, Dâmboviţa
- PARTY CENTER CAPSICUM S.R.L. – locul 614, 0 lei, Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VECLENIT TRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VECLENIT TRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VECLENIT TRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2010-10-07 |
| Data reactivare | 2016-07-29 |
| Data publicare | 2010-10-07 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.157.552 |
| Active circulante | 1.331.684 |
| Stocuri | 60.856 |
| Creante | 334.991 |
| Disponibilitati | 187.837 |
| Datorii | 638.846 |
| Capitaluri proprii | 1.850.390 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.629.514 |
| Venituri totale | 1.722.754 |
| Cheltuieli totale | 1.277.095 |
| Profit brut | 445.659 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 430.005 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 839.368 |
| Active circulante | 1.594.873 |
| Stocuri | 243.581 |
| Creante | 566.311 |
| Disponibilitati | 784.981 |
| Datorii | 1.013.855 |
| Capitaluri proprii | 1.420.386 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.178.480 |
| Venituri totale | 1.179.972 |
| Cheltuieli totale | 846.169 |
| Profit brut | 333.803 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 322.636 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 858.520 |
| Active circulante | 1.209.269 |
| Stocuri | 29.235 |
| Creante | 406.411 |
| Disponibilitati | 773.623 |
| Datorii | 470.039 |
| Capitaluri proprii | 1.597.750 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 923.582 |
| Venituri totale | 1.080.366 |
| Cheltuieli totale | 853.215 |
| Profit brut | 227.151 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 216.414 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 197.312 |
| Active circulante | 1.427.533 |
| Stocuri | 101.218 |
| Creante | 401.614 |
| Disponibilitati | 924.701 |
| Datorii | 243.509 |
| Capitaluri proprii | 1.381.336 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.086.204 |
| Venituri totale | 1.086.204 |
| Cheltuieli totale | 637.363 |
| Profit brut | 448.841 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 438.227 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 200.730 |
| Active circulante | 936.578 |
| Stocuri | 210.458 |
| Creante | 223.866 |
| Disponibilitati | 502.254 |
| Datorii | 194.198 |
| Capitaluri proprii | 943.110 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 954.342 |
| Venituri totale | 960.778 |
| Cheltuieli totale | 713.654 |
| Profit brut | 247.124 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 237.551 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 294.432 |
| Active circulante | 425.858 |
| Stocuri | 30.260 |
| Creante | 84.076 |
| Disponibilitati | 311.522 |
| Datorii | 478.231 |
| Capitaluri proprii | 242.059 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 731.778 |
| Venituri totale | 735.224 |
| Cheltuieli totale | 504.558 |
| Profit brut | 230.666 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 223.348 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 70.690 |
| Active circulante | 138.952 |
| Creante | 34.829 |
| Disponibilitati | 104.123 |
| Datorii | 190.931 |
| Capitaluri proprii | 18.711 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 137.772 |
| Venituri totale | 137.772 |
| Cheltuieli totale | 103.490 |
| Profit brut | 34.282 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.797 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |