LEVAGRO SRL – CUI 34361727
Pe scurt
LEVAGRO SRL are CUI 34361727, număr de înregistrare J2015000185185 și sediul în Sat Vlăduleni, Comuna Bâlteni, județul Gorj. Activitatea principală declarată: CAEN 161 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 45.345 lei, o pierdere netă de 12.497 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 19.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LEVAGRO SRL |
| CUI | 34361727 |
| Nr. Reg. Com. | J2015000185185 |
| EUID | ROONRC.J2015000185185 |
| CAEN | 161 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 19.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-04-10 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VELICAN VIOREL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45 345 | -12 497 | 155 912 | 0 | 14 943 | -140 969 | 1 |
| 2024 | 61 584 | 5 947 | 156 667 | 1 542 | 26 653 | -128 472 | 1 |
| 2023 | 50 450 | -3 146 | 157 816 | 10 792 | 12 605 | -134 419 | 1 |
| 2022 | 27 919 | -20 299 | 155 305 | 20 042 | 3 991 | -131 272 | 1 |
| 2021 | 23 591 | -24 435 | 146 199 | 29 292 | 5 934 | -110 973 | 1 |
| 2020 | 13 188 | -19 642 | 88 053 | 0 | 1 515 | -86 538 | 1 |
| 2019 | 6 000 | -24 316 | 68 085 | 0 | 1 189 | -66 896 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises45 345 lei
-26%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LEVAGRO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 161 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Gorj , domeniul 161: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 613 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ATELIERUL TÂNĂRULUI MESERIAŞ S.R.L. – locul 609, 1,02 mil. lei, Iaşi
- MIKI & CSH 2022 S.R.L. – locul 609, 47.895 lei, Arad
- ATELIER STEJARU S.R.L. – locul 609, 37.000 lei, Bistriţa-Năsăud
- GOSTEMOB-LEGNO SRL – locul 609, 0 lei, Maramureş
- MIOBEL IZTRANS 2020 S.R.L. – locul 610, 1,02 mil. lei, Dâmboviţa
- AGROMEC BIBEŞTI SA – locul 610, 46.781 lei, Gorj
- TIMLEM COM SRL – locul 610, 36.338 lei, Maramureş
- TERMO SYSTEM ALUMINIUM SRL – locul 610, 0 lei, Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LEVAGRO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LEVAGRO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LEVAGRO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.542 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.653 |
| Stocuri | 1.082 |
| Casa si conturi la banci | 25.571 |
| DATORII | 156.667 |
| CAPITALURI - TOTAL | -128.472 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 61.584 |
| VENITURI TOTALE | 61.584 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.021 |
| Profitul brut | 6.563 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.947 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.792 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.605 |
| Stocuri | 3.363 |
| Casa si conturi la banci | 9.242 |
| DATORII | 157.816 |
| CAPITALURI - TOTAL | -134.419 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 50.450 |
| VENITURI TOTALE | 50.450 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.091 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.641 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.146 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.042 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.991 |
| Stocuri | 3.093 |
| Creante | 0 |
| Casa si conturi la banci | 898 |
| DATORII | 155.305 |
| CAPITALURI - TOTAL | -131.272 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 27.919 |
| VENITURI TOTALE | 27.919 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.939 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 20.020 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 20.299 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 29.292 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.934 |
| Stocuri | 1.175 |
| Creante | 4.690 |
| Casa si conturi la banci | 69 |
| DATORII | 146.199 |
| CAPITALURI - TOTAL | -110.973 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 23.591 |
| VENITURI TOTALE | 23.591 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.790 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.199 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 24.435 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.515 |
| Stocuri | 1.505 |
| Casa si conturi la banci | 10 |
| DATORII | 88.053 |
| CAPITALURI - TOTAL | -86.538 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.188 |
| VENITURI TOTALE | 13.188 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.710 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 19.522 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 19.642 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.189 |
| Stocuri | 1.105 |
| Casa si conturi la banci | 84 |
| DATORII | 68.085 |
| CAPITALURI - TOTAL | -66.896 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.000 |
| VENITURI TOTALE | 6.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.255 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.255 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 24.316 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 578 |
| Stocuri | 516 |
| Casa si conturi la banci | 62 |
| DATORII | 43.158 |
| CAPITALURI - TOTAL | -42.580 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.595 |
| VENITURI TOTALE | 7.595 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.670 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 27.075 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 27.152 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 39 |
| Casa si conturi la banci | 39 |
| DATORII | 15.467 |
| CAPITALURI - TOTAL | -15.428 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.245 |
| VENITURI TOTALE | 10.245 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.535 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.290 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 9.533 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 426 |
| Stocuri | 424 |
| Casa si conturi la banci | 2 |
| DATORII | 6.321 |
| CAPITALURI - TOTAL | -5.895 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.070 |
| VENITURI TOTALE | 10.070 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.576 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.506 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.808 |
| Numar mediu de salariati | 1 |