TIMLEM COM SRL – CUI 10324721
Pe scurt
TIMLEM COM SRL are CUI 10324721, număr de înregistrare J24/122/1998 și sediul în Loc. Borsa, Oraş Borşa, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 1610 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 36.338 lei, o pierdere netă de 156.333 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: necunoscut
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 29.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TIMLEM COM SRL |
| CUI | 10324721 |
| Nr. Reg. Com. | J24/122/1998 |
| EUID | ROONRC.J24/122/1998 |
| CAEN | 1610 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 29.10.2026) |
| Stare (ONRC) | necunoscut |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1998-02-24 (28 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| EXPERT SPRL | administrator judiciar | — |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 338 | -156 333 | 1 740 422 | 642 874 | 980 813 | -116 735 | 1 |
| 2024 | 897 206 | -381 556 | 1 597 539 | 679 579 | 957 558 | 39 598 | 4 |
| 2023 | 3 983 294 | 84 329 | 2 050 175 | 734 808 | 1 736 521 | 421 154 | 6 |
| 2022 | 8 818 179 | 979 761 | 2 151 696 | 745 619 | 1 742 902 | 336 825 | 10 |
| 2021 | 2 949 377 | 154 299 | 2 176 045 | 871 217 | 3 522 093 | 2 217 265 | 10 |
| 2020 | 2 970 948 | 104 790 | 1 773 601 | 1 029 873 | 3 225 958 | 2 482 230 | 11 |
| 2019 | 4 505 003 | 602 160 | 1 684 894 | 1 093 212 | 2 969 122 | 2 377 440 | 9 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises36 338 lei
-96%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TIMLEM COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1610 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 1610: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 610 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SUGAS SRL – locul 606, 1,03 mil. lei, Harghita
- ZOO PLESCA COOPERATIVA AGRICOLĂ – locul 606, 55.546 lei, Sălaj
- IDEAL ART BOX S.R.L. – locul 606, 43.203 lei, Dâmboviţa
- ANDRAVIC-IMPEX SRL – locul 606, 0 lei, Argeş
- MARI & GAB DIVERS S.R.L. – locul 607, 1,03 mil. lei, Argeş
- GAGA CONFECȚII TEXTILE S.R.L. – locul 607, 55.000 lei, Satu Mare
- OPREA FOREST S.R.L. – locul 607, 42.987 lei, Alba
- NOVARA HAUSTECHNIK SRL – locul 607, 0 lei, Dolj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TIMLEM COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TIMLEM COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TIMLEM COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 679.579 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 957.558 |
| Stocuri | 556.860 |
| Creante | 373.509 |
| Casa si conturi la banci | 27.189 |
| DATORII | 1.597.539 |
| CAPITALURI - TOTAL | 39.598 |
| Capital subscris varsat | 6.200 |
| Cifra de afaceri neta | 897.206 |
| VENITURI TOTALE | 883.577 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.265.133 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 381.556 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 381.556 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 734.808 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.736.521 |
| Stocuri | 263.058 |
| Creante | 1.432.874 |
| Casa si conturi la banci | 40.589 |
| DATORII | 2.050.175 |
| CAPITALURI - TOTAL | 421.154 |
| Capital subscris varsat | 6.200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.983.294 |
| VENITURI TOTALE | 3.995.936 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.898.802 |
| Profitul brut | 97.134 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 84.329 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 745.619 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.742.902 |
| Stocuri | 496.977 |
| Creante | 923.317 |
| Casa si conturi la banci | 322.608 |
| DATORII | 2.151.696 |
| CAPITALURI - TOTAL | 336.825 |
| Capital subscris varsat | 6.200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.818.179 |
| VENITURI TOTALE | 8.818.439 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.774.983 |
| Profitul brut | 1.043.456 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 979.761 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 871.217 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.522.093 |
| Stocuri | 162.014 |
| Creante | 3.060.382 |
| Casa si conturi la banci | 299.697 |
| DATORII | 2.176.045 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.217.265 |
| Capital subscris varsat | 6.200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.949.377 |
| VENITURI TOTALE | 2.949.283 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.765.270 |
| Profitul brut | 184.013 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 154.299 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.029.873 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.225.958 |
| Stocuri | 277.812 |
| Creante | 2.795.714 |
| Casa si conturi la banci | 152.432 |
| DATORII | 1.773.601 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.482.230 |
| Capital subscris varsat | 6.200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.970.948 |
| VENITURI TOTALE | 2.973.776 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.839.968 |
| Profitul brut | 133.808 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 104.790 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.093.212 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.969.122 |
| Stocuri | 335.317 |
| Creante | 1.730.652 |
| Casa si conturi la banci | 903.153 |
| DATORII | 1.684.894 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.377.440 |
| Capital subscris varsat | 6.200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.505.003 |
| VENITURI TOTALE | 4.505.133 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.860.349 |
| Profitul brut | 644.784 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 602.160 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.027.631 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.999.882 |
| Stocuri | 690.662 |
| Creante | 1.269.945 |
| Casa si conturi la banci | 39.275 |
| DATORII | 1.231.040 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.796.473 |
| Capital subscris varsat | 6.200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.755.209 |
| VENITURI TOTALE | 2.788.369 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.577.287 |
| Profitul brut | 211.082 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 183.235 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| Active imobilizate | 917.828 |
| Active circulante | 1.610.506 |
| Stocuri | 1.006.574 |
| Creante | 375.704 |
| Disponibilitati | 228.228 |
| Datorii | 915.096 |
| Capitaluri proprii | 1.613.238 |
| Capital social | 6.200 |
| Cifra de afaceri | 2.594.057 |
| Venituri totale | 2.594.639 |
| Cheltuieli totale | 2.583.095 |
| Profit brut | 11.544 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.556 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 908.404 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.074.344 |
| Stocuri | 952.766 |
| Creante | 391.146 |
| Casa si conturi la banci | 730.432 |
| DATORII | 1.083.106 |
| VENITURI IN AVANS | 250.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.649.642 |
| Capital subscris varsat | 6.200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.236.603 |
| VENITURI TOTALE | 4.241.200 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.176.344 |
| Profitul brut | 64.856 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 52.788 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |