VEBMAN SRL – CUI 16632798
Pe scurt
VEBMAN SRL are CUI 16632798, număr de înregistrare J29/1569/2004 și sediul în Municipiul Ploieşti, județul Prahova. Activitatea principală declarată: CAEN 6209 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 416.022 lei, un profit net de 296.139 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 13.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VEBMAN SRL |
| CUI | 16632798 |
| Nr. Reg. Com. | J29/1569/2004 |
| EUID | ROONRC.J29/1569/2004 |
| CAEN | 6209 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 13.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-07-27 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 416 022 | 296 139 | 224 312 | 82 438 | 434 817 | 296 379 | 1 |
| 2024 | 398 656 | 307 693 | 89 726 | 114 945 | 279 075 | 307 933 | 1 |
| 2023 | 389 649 | 324 185 | 8 336 | 9 573 | 396 960 | 398 197 | 1 |
| 2022 | 346 796 | 280 078 | 27 080 | 1 100 | 306 298 | 280 318 | 1 |
| 2021 | 291 985 | 229 890 | 5 306 | 706 | 234 730 | 230 130 | 1 |
| 2020 | 253 136 | 195 031 | 5 135 | 706 | 391 762 | 387 333 | 1 |
| 2019 | 261 511 | 201 780 | 5 222 | 0 | 249 871 | 244 649 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises416 022 lei
4%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VEBMAN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6209 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Prahova , domeniul 6209: Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 209 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- WIRTEK SRL – locul 205, 35,54 mil. lei, Cluj
- SCHUMY SERVICE SRL – locul 205, 6,07 mil. lei, Bucureşti
- ARISTARCH SOFTWARE SRL – locul 205, 2,00 mil. lei, Bucureşti
- ZDK NET SRL – locul 205, 1,33 mil. lei, Bucureşti
- VERSACON PROJECT SERVICES S.R.L. – locul 205, 713.573 lei, Bucureşti
- AUSTROM SOLUTIONS S.R.L. – locul 205, 427.866 lei, Cluj
- ESOLUTIONS GRUP SRL – locul 206, 35,41 mil. lei, Bucureşti
- SECTECON S.R.L. – locul 206, 6,06 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VEBMAN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VEBMAN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VEBMAN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 114.945 |
| Active circulante | 279.075 |
| Creante | 258.388 |
| Disponibilitati | 20.687 |
| Cheltuieli in avans | 3.639 |
| Datorii | 89.726 |
| Capitaluri proprii | 307.933 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 398.656 |
| Venituri totale | 400.690 |
| Cheltuieli totale | 81.257 |
| Profit brut | 319.433 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 307.693 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 9.573 |
| Active circulante | 396.960 |
| Creante | 8.959 |
| Disponibilitati | 388.001 |
| Datorii | 8.336 |
| Capitaluri proprii | 398.197 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 389.649 |
| Venituri totale | 394.365 |
| Cheltuieli totale | 66.741 |
| Profit brut | 327.624 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 324.185 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.100 |
| Active circulante | 306.298 |
| Creante | 212.063 |
| Disponibilitati | 94.235 |
| Datorii | 27.080 |
| Capitaluri proprii | 280.318 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 346.796 |
| Venituri totale | 355.826 |
| Cheltuieli totale | 72.350 |
| Profit brut | 283.476 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 280.078 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 706 |
| Active circulante | 234.730 |
| Creante | 32.278 |
| Disponibilitati | 202.452 |
| Datorii | 5.306 |
| Capitaluri proprii | 230.130 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 291.985 |
| Venituri totale | 297.578 |
| Cheltuieli totale | 64.785 |
| Profit brut | 232.793 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 229.890 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 706 |
| Active circulante | 391.762 |
| Creante | 2.737 |
| Disponibilitati | 389.025 |
| Datorii | 5.135 |
| Capitaluri proprii | 387.333 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 253.136 |
| Venituri totale | 258.592 |
| Cheltuieli totale | 61.175 |
| Profit brut | 197.417 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 195.031 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 249.871 |
| Creante | 1.460 |
| Disponibilitati | 248.411 |
| Datorii | 5.222 |
| Capitaluri proprii | 244.649 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 261.511 |
| Venituri totale | 265.780 |
| Cheltuieli totale | 61.362 |
| Profit brut | 204.418 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 201.780 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 98.447 |
| Creante | 526 |
| Disponibilitati | 97.921 |
| Datorii | 4.934 |
| Venituri in avans | 117 |
| Capitaluri proprii | 93.396 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 75.055 |
| Venituri totale | 75.603 |
| Cheltuieli totale | 17.080 |
| Profit brut | 58.523 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 57.389 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 36.467 |
| Creante | 52 |
| Disponibilitati | 36.415 |
| Datorii | 347 |
| Venituri in avans | 113 |
| Capitaluri proprii | 36.007 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 453 |
| Venituri totale | 469 |
| Cheltuieli totale | 2.402 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.933 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.947 |
| Active imobilizate | 100 |
| Active circulante | 38.605 |
| Stocuri | 5.463 |
| Disponibilitati | 33.142 |
| Datorii | 729 |
| Venituri in avans | 22 |
| Capitaluri proprii | 37.954 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 515 |
| Venituri totale | 515 |
| Cheltuieli totale | 5.165 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.650 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.665 |