VAULT APPS SRL – CUI 37880060
Pe scurt
VAULT APPS SRL are CUI 37880060, număr de înregistrare J2017001679298 și sediul în Municipiul Ploieşti, județul Prahova. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 425.668 lei, un profit net de 213.760 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 24.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VAULT APPS SRL |
| CUI | 37880060 |
| Nr. Reg. Com. | J2017001679298 |
| EUID | ROONRC.J2017001679298 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 24.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-07-03 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IANCU ALEXANDRU-SILVIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 425 668 | 213 760 | 47 654 | 170 494 | 97 875 | 220 715 | 1 |
| 2024 | 351 958 | 242 423 | 16 751 | 162 888 | 94 434 | 244 269 | 1 |
| 2023 | 326 657 | 212 477 | 25 575 | 73 733 | 167 907 | 220 641 | 1 |
| 2022 | 356 932 | 310 706 | 10 002 | 35 379 | 273 449 | 302 484 | 1 |
| 2021 | 101 340 | 66 528 | 40 417 | 39 020 | 11 963 | -8 102 | 1 |
| 2020 | 21 551 | -12 112 | 98 592 | 87 833 | 11 911 | -74 630 | 2 |
| 2019 | 18 697 | -41 371 | 94 982 | 148 980 | 14 933 | -62 518 | 2 |
| 2018 | 1 652 | -19 817 | 32 271 | — | — | — | 2 |
| 2017 | 0 | -1 530 | 42 000 | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises425 668 lei
21%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VAULT APPS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Prahova , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5426 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PROSOFT SRL – locul 5422, 425.966 lei, Bistriţa-Năsăud
- RENIUS TECHNOLOGIES S.R.L. – locul 5422, 75.000 lei, Dâmboviţa
- DANIEL UNGURU SOFTWARE S.R.L. – locul 5423, 425.937 lei, Iaşi
- SOFTHOUSE GLOBAL OUTSOURCING SRL – locul 5423, 74.935 lei, Argeş
- DEVELO S.R.L. – locul 5424, 425.914 lei, Bucureşti
- EMBEDDED DRIVE SYSTEMS S.R.L. – locul 5424, 74.461 lei, Timiş
- CRISTIAN MUNTEANU SOFTWARE S.R.L. – locul 5425, 425.876 lei, Bucureşti
- GRGL DEVELOPMENT S.R.L. – locul 5425, 74.431 lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VAULT APPS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VAULT APPS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VAULT APPS SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2020-10-08 |
| Data reactivare | 2022-12-09 |
| Data publicare | 2020-10-08 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 162.888 |
| Active circulante | 94.434 |
| Stocuri | 374 |
| Creante | 74.768 |
| Disponibilitati | 19.292 |
| Cheltuieli in avans | 3.698 |
| Datorii | 16.751 |
| Capitaluri proprii | 244.269 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 351.958 |
| Venituri totale | 355.961 |
| Cheltuieli totale | 103.393 |
| Profit brut | 252.568 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 242.423 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 73.733 |
| Active circulante | 167.907 |
| Stocuri | 994 |
| Creante | 123.449 |
| Disponibilitati | 43.464 |
| Cheltuieli in avans | 4.604 |
| Datorii | 25.575 |
| Venituri in avans | 28 |
| Capitaluri proprii | 220.641 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 326.657 |
| Venituri totale | 326.783 |
| Cheltuieli totale | 111.528 |
| Profit brut | 215.255 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 212.477 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 35.379 |
| Active circulante | 273.449 |
| Creante | 217.429 |
| Disponibilitati | 56.020 |
| Cheltuieli in avans | 3.898 |
| Datorii | 10.002 |
| Venituri in avans | 240 |
| Capitaluri proprii | 302.484 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 356.932 |
| Venituri totale | 378.373 |
| Cheltuieli totale | 64.561 |
| Profit brut | 313.812 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 310.706 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 39.020 |
| Active circulante | 11.963 |
| Creante | 1.647 |
| Disponibilitati | 10.316 |
| Cheltuieli in avans | 157 |
| Datorii | 40.417 |
| Venituri in avans | 18.825 |
| Capitaluri proprii | -8.102 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 101.340 |
| Venituri totale | 163.192 |
| Cheltuieli totale | 95.556 |
| Profit brut | 67.636 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 66.528 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 87.833 |
| Active circulante | 11.911 |
| Creante | 2.576 |
| Disponibilitati | 9.335 |
| Datorii | 98.592 |
| Venituri in avans | 75.782 |
| Capitaluri proprii | -74.630 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 21.551 |
| Venituri totale | 114.203 |
| Cheltuieli totale | 125.876 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 11.673 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 12.112 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 148.980 |
| Active circulante | 14.933 |
| Creante | 5.137 |
| Disponibilitati | 9.796 |
| Datorii | 94.982 |
| Venituri in avans | 131.449 |
| Capitaluri proprii | -62.518 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 18.697 |
| Venituri totale | 83.904 |
| Cheltuieli totale | 125.087 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 41.183 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 41.371 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 186.367 |
| Active circulante | 11.230 |
| Creante | 937 |
| Disponibilitati | 10.293 |
| Datorii | 32.271 |
| Venituri in avans | 186.473 |
| Capitaluri proprii | -21.147 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.652 |
| Venituri totale | 11.011 |
| Cheltuieli totale | 30.811 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 19.800 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 19.817 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 160 |
| Active circulante | 40.510 |
| Stocuri | 39.705 |
| Disponibilitati | 805 |
| Datorii | 42.000 |
| Capitaluri proprii | -1.330 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.530 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.530 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.530 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-20 16:26:03 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-20 16:26:03 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-20 16:26:03 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-20 16:26:03 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-20 16:26:03 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-20 16:26:03 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-20 16:26:03 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-20 16:26:03 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-20 16:26:03 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-20 16:26:03 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-20 16:26:03 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-20 16:26:03 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-20 16:26:03 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-20 16:26:03 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-20 16:26:03 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-20 16:26:03 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-20 16:26:03 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-20 16:26:03 |