VASGET S.R.L. – CUI 26512683
Pe scurt
VASGET S.R.L. are CUI 26512683, număr de înregistrare J33/105/2010 și sediul în Sat Sadova, Comuna Sadova, județul Suceava. Activitatea principală declarată: CAEN 1610 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 52.930 lei, o pierdere netă de 190.039 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VASGET S.R.L. |
| CUI | 26512683 |
| Nr. Reg. Com. | J33/105/2010 |
| EUID | ROONRC.J33/105/2010 |
| CAEN | 1610 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-02-11 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DURNAC VASILE-DUMITRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52 930 | -190 039 | 683 201 | 464 355 | 33 470 | -185 376 | 1 |
| 2024 | 147 634 | -34 281 | 631 435 | 576 893 | 59 205 | 4 663 | 1 |
| 2023 | 261 688 | 36 034 | 203 633 | 122 558 | 120 019 | 38 944 | 1 |
| 2022 | 183 244 | 1 231 | 194 598 | 123 538 | 73 970 | 2 910 | 1 |
| 2021 | 47 745 | 1 606 | 153 511 | 125 656 | 29 534 | 1 679 | 1 |
| 2020 | 64 314 | 103 014 | 108 158 | 38 418 | 69 814 | 74 | 1 |
| 2019 | 47 440 | -44 231 | 229 702 | 53 785 | 72 977 | -102 940 | 1 |
| 2018 | 21 999 | 3 314 | 81 386 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 16 488 | -18 665 | 73 936 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VASGET S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 1610 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Suceava , domeniul 1610: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 588 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ALPIN PROD SRL – locul 584, 1,10 mil. lei, Brăila
- NEGRILĂ NICOLAE AGRO S.R.L. – locul 584, 73.523 lei, Gorj
- PEO FOREST SRL – locul 584, 55.846 lei, Suceava
- GALAFOR SRL – locul 584, 20.105 lei, Neamţ
- POA BUCOVINA S.R.L. – locul 585, 1,10 mil. lei, Suceava
- AGRO BURCESCU TUDOR SRL – locul 585, 72.000 lei, Giurgiu
- CARINA WOOD PROJECT S.R.L. – locul 585, 54.808 lei, Maramureş
- STANDING MOBEL IMPEX SRL – locul 585, 20.000 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VASGET S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VASGET S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VASGET S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 576.893 |
| Active circulante | 59.205 |
| Stocuri | 18.157 |
| Creante | 35.782 |
| Disponibilitati | 5.266 |
| Datorii | 631.435 |
| Capitaluri proprii | 4.663 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 147.634 |
| Venituri totale | 198.230 |
| Cheltuieli totale | 230.980 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 32.750 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 34.281 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 122.558 |
| Active circulante | 120.019 |
| Stocuri | 5.923 |
| Creante | 33.401 |
| Disponibilitati | 80.695 |
| Datorii | 203.633 |
| Capitaluri proprii | 38.944 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 261.688 |
| Venituri totale | 260.893 |
| Cheltuieli totale | 222.635 |
| Profit brut | 38.258 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 36.034 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 123.538 |
| Active circulante | 73.970 |
| Stocuri | 16.129 |
| Creante | 31.224 |
| Disponibilitati | 26.617 |
| Datorii | 194.598 |
| Capitaluri proprii | 2.910 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 183.244 |
| Venituri totale | 194.897 |
| Cheltuieli totale | 189.589 |
| Profit brut | 5.308 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.231 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 125.656 |
| Active circulante | 29.534 |
| Stocuri | 22.851 |
| Creante | 3.064 |
| Disponibilitati | 3.619 |
| Datorii | 153.511 |
| Capitaluri proprii | 1.679 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 47.745 |
| Venituri totale | 81.687 |
| Cheltuieli totale | 78.803 |
| Profit brut | 2.884 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.606 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 38.418 |
| Active circulante | 69.814 |
| Stocuri | 214 |
| Creante | 14.227 |
| Disponibilitati | 55.373 |
| Datorii | 108.158 |
| Capitaluri proprii | 74 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 64.314 |
| Venituri totale | 175.862 |
| Cheltuieli totale | 70.892 |
| Profit brut | 104.970 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 103.014 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 53.785 |
| Active circulante | 72.977 |
| Stocuri | 156 |
| Creante | 12.620 |
| Disponibilitati | 60.201 |
| Datorii | 229.702 |
| Capitaluri proprii | -102.940 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 47.440 |
| Venituri totale | 47.851 |
| Cheltuieli totale | 91.404 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 43.553 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 44.231 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.997 |
| Active circulante | 17.680 |
| Stocuri | 13.319 |
| Creante | 3.926 |
| Disponibilitati | 435 |
| Datorii | 81.386 |
| Capitaluri proprii | -58.709 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 21.999 |
| Venituri totale | 64.480 |
| Cheltuieli totale | 60.424 |
| Profit brut | 4.056 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.314 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 6.814 |
| Active circulante | 5.099 |
| Stocuri | 887 |
| Creante | 2.611 |
| Disponibilitati | 1.601 |
| Datorii | 73.936 |
| Capitaluri proprii | -62.023 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 16.488 |
| Venituri totale | 19.589 |
| Cheltuieli totale | 37.666 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 18.077 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 18.665 |
| Active imobilizate | 42 |
| Active circulante | 10.388 |
| Stocuri | 4.433 |
| Creante | 5.800 |
| Disponibilitati | 155 |
| Datorii | 53.788 |
| Capitaluri proprii | -43.358 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 13.396 |
| Venituri totale | 23.715 |
| Cheltuieli totale | 34.626 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.911 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 11.623 |
| Nr. salariati | 1 |