GALAFOR SRL – CUI 17225539
Pe scurt
GALAFOR SRL are CUI 17225539, număr de înregistrare J27/296/2005 și sediul în Sat Tarcău, Comuna Tarcău, județul Neamţ. Activitatea principală declarată: CAEN 1623 – Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 20.105 lei, o pierdere netă de 38.530 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: întrerupere temporară de activitate
- Stare fiscală ANAF: inactivă (verificat 22.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | GALAFOR SRL |
| CUI | 17225539 |
| Nr. Reg. Com. | J27/296/2005 |
| EUID | ROONRC.J27/296/2005 |
| CAEN | 1623 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Nu (ANAF, verificat 22.10.2026) |
| Stare (ONRC) | întrerupere temporară de activitate |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-02-10 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GĂLEANU VASILE | - | România |
| CÎRLIG LUCIAN FLORIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20 105 | -38 530 | 235 875 | 50 246 | 45 099 | -140 530 | 1 |
| 2024 | 159 846 | 29 745 | 225 230 | 52 084 | 71 146 | -102 000 | 1 |
| 2023 | 21 210 | -37 320 | 231 527 | 53 134 | 46 648 | -131 745 | 1 |
| 2022 | 84 179 | -5 658 | 242 401 | 54 183 | 93 793 | -94 425 | 2 |
| 2021 | 235 065 | 36 932 | 230 498 | 51 467 | 90 264 | -88 767 | 2 |
| 2020 | 146 432 | 35 516 | 282 958 | 51 923 | 105 336 | -125 699 | 0 |
| 2019 | 50 916 | 376 | 264 357 | 52 379 | 50 763 | -161 215 | 0 |
| 2018 | 73 258 | -13 824 | 259 760 | — | — | — | 0 |
| 2017 | 98 665 | 9 854 | 255 660 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GALAFOR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1623 Rev. 2 (echivalent: 1623 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții |
| Cod CAEN principal | 16 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Neamţ , domeniul 1623: Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 584 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TIMBERMAR PROD S.R.L. – locul 580, 1,12 mil. lei, Cluj
- COSCOP SRL – locul 580, 77.996 lei, Ialomiţa
- ATELIER PARTENIE S.R.L. – locul 580, 60.044 lei, Cluj
- BRV DESIGN & CONSTRUCT S.R.L. – locul 580, 26.000 lei, Tulcea
- SANMAT TIMBER S.R.L. – locul 581, 1,12 mil. lei, Harghita
- BSK ALINCLO S.R.L. – locul 581, 75.884 lei, Timiş
- FOREST STRUCT SRL – locul 581, 59.708 lei, Maramureş
- TAINA LEMNULUI S.R.L. – locul 581, 22.010 lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GALAFOR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GALAFOR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GALAFOR SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2025-10-01 |
| Data publicare | 2025-10-01 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 52.084 |
| Active circulante | 71.146 |
| Stocuri | 29.147 |
| Disponibilitati | 41.999 |
| Datorii | 225.230 |
| Capitaluri proprii | -102.000 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 159.846 |
| Venituri totale | 159.970 |
| Cheltuieli totale | 124.560 |
| Profit brut | 35.410 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.745 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 53.134 |
| Active circulante | 46.648 |
| Stocuri | 33.853 |
| Creante | 3.601 |
| Disponibilitati | 9.194 |
| Datorii | 231.527 |
| Capitaluri proprii | -131.745 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 21.210 |
| Venituri totale | 21.212 |
| Cheltuieli totale | 58.532 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 37.320 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 37.320 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 54.183 |
| Active circulante | 93.793 |
| Stocuri | 57.382 |
| Creante | 33.271 |
| Disponibilitati | 3.140 |
| Datorii | 242.401 |
| Capitaluri proprii | -94.425 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 84.179 |
| Venituri totale | 84.182 |
| Cheltuieli totale | 89.001 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.819 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.658 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 51.467 |
| Active circulante | 90.264 |
| Stocuri | 22.362 |
| Creante | 67 |
| Disponibilitati | 67.835 |
| Datorii | 230.498 |
| Capitaluri proprii | -88.767 |
| Cifra de afaceri | 235.065 |
| Venituri totale | 235.067 |
| Cheltuieli totale | 195.784 |
| Profit brut | 39.283 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 36.932 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 51.923 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 105.336 |
| Stocuri | 42.742 |
| Creante | 2.023 |
| Casa si conturi la banci | 60.571 |
| DATORII | 282.958 |
| CAPITALURI - TOTAL | -125.699 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 146.432 |
| VENITURI TOTALE | 146.435 |
| CHELTUIELI TOTALE | 109.455 |
| Profitul brut | 36.980 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 35.516 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 52.379 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 50.763 |
| Stocuri | 26.974 |
| Creante | 55 |
| Casa si conturi la banci | 23.734 |
| DATORII | 264.357 |
| CAPITALURI - TOTAL | -161.215 |
| Cifra de afaceri neta | 50.916 |
| VENITURI TOTALE | 50.916 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.524 |
| Profitul brut | 1.392 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 376 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 52.835 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.510 |
| Stocuri | 20.964 |
| Creante | 0 |
| Casa si conturi la banci | 10.546 |
| DATORII | 259.760 |
| CAPITALURI - TOTAL | -175.415 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 73.258 |
| VENITURI TOTALE | 73.259 |
| CHELTUIELI TOTALE | 86.350 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.091 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 13.824 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 53.177 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.891 |
| Stocuri | 14.191 |
| Creante | 18.785 |
| Casa si conturi la banci | 7.915 |
| DATORII | 255.660 |
| CAPITALURI - TOTAL | -161.592 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 98.665 |
| VENITURI TOTALE | 98.666 |
| CHELTUIELI TOTALE | 87.825 |
| Profitul brut | 10.841 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.854 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | -6.662 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 82.869 |
| Stocuri | 53.308 |
| Creante | 1.063 |
| Casa si conturi la banci | 28.498 |
| DATORII | 247.652 |
| CAPITALURI - TOTAL | -171.445 |
| Cifra de afaceri neta | 88.656 |
| VENITURI TOTALE | 88.658 |
| CHELTUIELI TOTALE | 85.496 |
| Profitul brut | 3.162 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.389 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |