UTIL CONSTRUCT AUTOMACARALE SRL

Cauta alta firma:
UTIL CONSTRUCT AUTOMACARALE SRL
CUI: 14559682RegCom: J2009000171239EUID: ROONRC.J40/2723/2002CAEN: 4399Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. 23 AUGUST, NR.79A, BL.MERIDIAN, ET.1, AP.11

Denumire UTIL CONSTRUCT AUTOMACARALE SRL
CUI 14559682
Nr. Reg. Com. J2009000171239
EUID ROONRC.J40/2723/2002
CAEN 4399
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2002-04-04 (24 ani)

Adresa JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. 23 AUGUST, NR.79A, BL.MERIDIAN, ET.1, AP.11
Cod Poștal 75100
Telefon —
Email —
Website —
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
DUMITRU GHEORGHE-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 2 633 156 732 860 1 735 861 — — — 10
2024 2 204 031 491 517 756 013 — — — 9
2023 2 057 832 812 211 701 755 — — — 8
2022 2 271 268 653 316 1 043 694 — — — 9
2021 1 902 042 521 432 1 357 189 — — — 9
2020 1 510 367 499 804 1 289 823 — — — 9
2019 1 461 520 388 428 1 276 956 — — — 10
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —
Statistics
Commercial networks and enterprises
2 633 156 lei
19%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “UTIL CONSTRUCT AUTOMACARALE SRL”
Cod CAEN preponderent 4399 Rev. 2 (echivalent: 4399 Rev. 3)
Obiect Activitate Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Descriere Activitate Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Cod CAEN principal 43 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Descriere activitate (principal) Lucrări speciale de construcții
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. 23 AUGUST, NR.79A, BL.MERIDIAN, ET.1, AP.11
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția UTIL CONSTRUCT AUTOMACARALE SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 28701 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Ilfov

Locul 2064 în Ilfov pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
491.517 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „UTIL CONSTRUCT AUTOMACARALE SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „UTIL CONSTRUCT AUTOMACARALE SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „UTIL CONSTRUCT AUTOMACARALE SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „UTIL CONSTRUCT AUTOMACARALE SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „UTIL CONSTRUCT AUTOMACARALE SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „UTIL CONSTRUCT AUTOMACARALE SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „UTIL CONSTRUCT AUTOMACARALE SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „UTIL CONSTRUCT AUTOMACARALE SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4399
Active imobilizate 1.408.586
Active circulante 1.322.210
Stocuri 32.831
Creante 484.916
Disponibilitati 804.463
Cheltuieli in avans 665
Datorii 756.013
Capitaluri proprii 1.975.448
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.204.031
Venituri totale 2.224.628
Cheltuieli totale 1.666.264
Profit brut 558.364
Pierdere bruta 0
Profit net 491.517
Pierdere neta 0
Nr. salariati 9

WEB_UU_AN CAEN: 4399
Active imobilizate 1.627.869
Active circulante 1.055.088
Stocuri 20.442
Creante 553.409
Disponibilitati 481.237
Cheltuieli in avans 2.729
Datorii 701.755
Capitaluri proprii 1.983.931
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.057.832
Venituri totale 2.415.380
Cheltuieli totale 1.578.983
Profit brut 836.397
Pierdere bruta 0
Profit net 812.211
Pierdere neta 0
Nr. salariati 8

WEB_UU_AN CAEN: 4399
Active imobilizate 1.205.600
Active circulante 1.008.148
Stocuri 31.010
Creante 289.103
Disponibilitati 688.035
Cheltuieli in avans 4.936
Datorii 1.043.694
Capitaluri proprii 1.174.990
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.271.268
Venituri totale 2.272.568
Cheltuieli totale 1.596.525
Profit brut 676.043
Pierdere bruta 0
Profit net 653.316
Pierdere neta 0
Nr. salariati 9

WEB_UU_AN CAEN: 4399
Active imobilizate 1.148.811
Active circulante 741.018
Stocuri 4.296
Creante 228.788
Disponibilitati 507.934
Cheltuieli in avans 7.714
Datorii 1.357.189
Capitaluri proprii 540.354
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.902.042
Venituri totale 1.930.023
Cheltuieli totale 1.389.201
Profit brut 540.822
Pierdere bruta 0
Profit net 521.432
Pierdere neta 0
Nr. salariati 9

WEB_UU_AN CAEN: 4399
Active imobilizate 1.088.161
Active circulante 688.156
Creante 211.146
Disponibilitati 477.010
Cheltuieli in avans 13.550
Datorii 1.289.823
Capitaluri proprii 500.044
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.510.367
Venituri totale 1.831.065
Cheltuieli totale 1.314.059
Profit brut 517.006
Pierdere bruta 0
Profit net 499.804
Pierdere neta 0
Nr. salariati 9

WEB_UU_AN CAEN: 4399
Active imobilizate 1.007.478
Active circulante 648.834
Stocuri 31.660
Creante 281.476
Disponibilitati 335.698
Cheltuieli in avans 9.312
Datorii 1.276.956
Capitaluri proprii 388.668
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.461.520
Venituri totale 1.470.248
Cheltuieli totale 1.067.118
Profit brut 403.130
Pierdere bruta 0
Profit net 388.428
Pierdere neta 0
Nr. salariati 10

WEB_UU_AN CAEN: 4399
Active imobilizate 566.270
Active circulante 829.083
Creante 228.438
Disponibilitati 600.645
Cheltuieli in avans 10.784
Datorii 412.438
Capitaluri proprii 993.699
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.392.531
Venituri totale 1.429.578
Cheltuieli totale 1.049.532
Profit brut 380.046
Pierdere bruta 0
Profit net 365.750
Pierdere neta 0
Nr. salariati 10

WEB_UU_AN CAEN: 4399
Active imobilizate 460.942
Active circulante 847.453
Stocuri 476
Creante 512.610
Disponibilitati 334.367
Cheltuieli in avans 2.007
Datorii 682.454
Capitaluri proprii 627.948
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.148.615
Venituri totale 1.671.946
Cheltuieli totale 1.027.751
Profit brut 644.195
Pierdere bruta 0
Profit net 627.708
Pierdere neta 0
Nr. salariati 10

WEB_UU_AN CAEN: 4399
Active imobilizate 462.258
Active circulante 864.164
Stocuri 17.939
Creante 550.591
Disponibilitati 295.634
Cheltuieli in avans 6.372
Datorii 897.521
Capitaluri proprii 435.273
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.578.186
Venituri totale 1.578.199
Cheltuieli totale 1.052.872
Profit brut 525.327
Pierdere bruta 0
Profit net 435.033
Pierdere neta 0
Nr. salariati 10
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.