UBCRIS SRL – CUI 26848544
Pe scurt
UBCRIS SRL are CUI 26848544, număr de înregistrare J16/486/2010 și sediul în Municipiul Craiova, județul Dolj. Activitatea principală declarată: CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 54.677 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | UBCRIS SRL |
| CUI | 26848544 |
| Nr. Reg. Com. | J16/486/2010 |
| EUID | ROONRC.J16/486/2010 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-04-29 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| UBLEA IOANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -54 677 | 204 183 | 44 713 | 282 171 | 122 701 | 1 |
| 2024 | 122 143 | 41 454 | 144 108 | 45 417 | 276 069 | 177 378 | 1 |
| 2023 | 195 300 | 101 258 | 114 430 | 45 900 | 204 454 | 135 924 | 1 |
| 2022 | 109 940 | 19 330 | 60 507 | 43 200 | 231 972 | 214 665 | 1 |
| 2021 | 140 670 | 15 865 | 85 598 | 51 407 | 229 526 | 195 335 | 1 |
| 2020 | 225 107 | -71 625 | 182 434 | 81 700 | 280 204 | 179 470 | 2 |
| 2019 | 309 217 | 116 043 | 162 774 | 111 012 | 302 857 | 251 095 | 2 |
| 2018 | 220 840 | -38 980 | 208 834 | — | — | — | 4 |
| 2017 | 162 824 | -16 281 | 276 719 | — | — | — | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “UBCRIS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dolj , domeniul 4711: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (47), poziții apropiate de locul 18437 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- WHITE HOUSE SRL – locul 18433, 0 lei, Giurgiu
- GRAND FAGET SRL – locul 18434, 0 lei, Bistriţa-Năsăud
- CRISANDRE SRL – locul 18435, 0 lei, Bihor
- KANTAL SRL – locul 18436, 0 lei, Covasna
- AMALGAMO INTERNATIONAL SRL – locul 18438, 0 lei, Bucureşti
- PORUMAR SRL – locul 18439, 0 lei, Cluj
- MENGHE.CO. SRL – locul 18440, 0 lei, Arad
- SPRINT SHOP SRL – locul 18441, 0 lei, Tulcea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „UBCRIS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „UBCRIS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „UBCRIS SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2013-10-14 |
| Data reactivare | 2013-11-19 |
| Data publicare | 2013-10-23 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 45.417 |
| Active circulante | 276.069 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 265.921 |
| Disponibilitati | 10.148 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 144.108 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 177.378 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 122.143 |
| Venituri totale | 122.143 |
| Cheltuieli totale | 79.453 |
| Profit brut | 42.690 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 41.454 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 45.900 |
| Active circulante | 204.454 |
| Stocuri | 8.915 |
| Creante | 160.067 |
| Disponibilitati | 35.472 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 114.430 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 135.924 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 195.300 |
| Venituri totale | 195.300 |
| Cheltuieli totale | 92.089 |
| Profit brut | 103.211 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 101.258 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 111.012 |
| Active circulante | 302.857 |
| Stocuri | 7.629 |
| Creante | 182.733 |
| Disponibilitati | 112.495 |
| Datorii | 162.774 |
| Capitaluri proprii | 251.095 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 309.217 |
| Venituri totale | 309.517 |
| Cheltuieli totale | 190.379 |
| Profit brut | 119.138 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 116.043 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 185.456 |
| Active circulante | 265.295 |
| Stocuri | 4.036 |
| Creante | 109.596 |
| Disponibilitati | 151.663 |
| Datorii | 276.719 |
| Capitaluri proprii | 174.032 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 162.824 |
| Venituri totale | 162.824 |
| Cheltuieli totale | 177.477 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.653 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 16.281 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 223.652 |
| Active circulante | 269.940 |
| Stocuri | 1.585 |
| Creante | 65.811 |
| Disponibilitati | 202.544 |
| Datorii | 303.279 |
| Capitaluri proprii | 190.313 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 332.215 |
| Venituri totale | 334.719 |
| Cheltuieli totale | 262.325 |
| Profit brut | 72.394 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 58.798 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |