TRAINIC STIL S.R.L. – CUI 38415889
Informativ
TRAINIC STIL S.R.L. are CUI 38415889, număr de înregistrare J36/735/2017 și sediul în Municipiul Tulcea, județul Tulcea. Activitatea principală declarată: CAEN 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 47.308 lei, o pierdere netă de 23.416 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TRAINIC STIL S.R.L. |
| CUI | 38415889 |
| Nr. Reg. Com. | J36/735/2017 |
| EUID | ROONRC.J36/735/2017 |
| CAEN | 4332 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-10-30 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47 308 | -23 416 | 5 085 | 2 333 | 136 573 | 133 821 | 1 |
| 2024 | 53 120 | -11 854 | 5 113 | 0 | 162 350 | 157 237 | 1 |
| 2023 | 62 688 | 16 182 | 6 481 | 0 | 175 573 | 169 092 | 1 |
| 2022 | 87 020 | 34 219 | 2 912 | 0 | 155 822 | 152 910 | 1 |
| 2021 | 48 807 | 22 457 | 3 221 | 0 | 121 912 | 118 691 | 1 |
| 2020 | 42 700 | 3 573 | 391 | 0 | 96 625 | 96 234 | 1 |
| 2019 | 64 443 | 27 290 | 4 561 | 0 | 97 222 | 92 661 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TRAINIC STIL S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4332 Rev. 2 (echivalent: 4332 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de tâmplărie și dulgherie |
| Descriere Activitate | Lucrări de tâmplărie și dulgherie |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de tâmplărie și dulgherie |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Tulcea , domeniul 4332: Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 1673 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- JENZEN SOLAR GREEN S.R.L. – locul 1669, 1,51 mil. lei, Satu Mare
- CRIS INSTAL COMPANY SRL – locul 1669, 991.763 lei, Bucureşti
- FRA CONSTRUCTII FUNERARE S.R.L. – locul 1669, 100.700 lei, Cluj
- BĂDUICĂ MONTAJ S.R.L. – locul 1669, 48.024 lei, Constanţa
- LGM CONCEPT S.R.L. – locul 1669, 0 lei, Vâlcea
- BARNTECH ENERGY S.R.L. – locul 1670, 1,51 mil. lei, Braşov
- HUNGARY SOLAR SRL – locul 1670, 990.613 lei, Harghita
- PREMIER FACTORY CONSTRUCT SRL – locul 1670, 100.538 lei, Harghita
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TRAINIC STIL S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TRAINIC STIL S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TRAINIC STIL S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 162.350 |
| Creante | 29 |
| Disponibilitati | 162.321 |
| Datorii | 5.113 |
| Capitaluri proprii | 157.237 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 53.120 |
| Venituri totale | 53.120 |
| Cheltuieli totale | 64.617 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 11.497 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 11.854 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 175.573 |
| Disponibilitati | 175.573 |
| Datorii | 6.481 |
| Capitaluri proprii | 169.092 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 62.688 |
| Venituri totale | 62.688 |
| Cheltuieli totale | 45.910 |
| Profit brut | 16.778 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 16.182 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 121.912 |
| Stocuri | 13.764 |
| Creante | 71 |
| Disponibilitati | 108.077 |
| Datorii | 3.221 |
| Capitaluri proprii | 118.691 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 48.807 |
| Venituri totale | 48.807 |
| Cheltuieli totale | 25.872 |
| Profit brut | 22.935 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.457 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 41.595 |
| Stocuri | 13.764 |
| Creante | 25.390 |
| Disponibilitati | 2.441 |
| Datorii | 14.747 |
| Capitaluri proprii | 26.848 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 55.001 |
| Venituri totale | 55.001 |
| Cheltuieli totale | 26.122 |
| Profit brut | 28.879 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.329 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |