TORNADO TRUCKS SRL – CUI 36911550
Pe scurt
TORNADO TRUCKS SRL are CUI 36911550, număr de înregistrare J2017000021018 și sediul în Sat Mescreac, Comuna Rădeşti, județul Alba. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.799.776 lei, un profit net de 1.432 lei și un număr mediu de 17 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 19.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TORNADO TRUCKS SRL |
| CUI | 36911550 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000021018 |
| EUID | ROONRC.J1/21/2017 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 19.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-01-12 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DIACONU PAUL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 799 776 | 1 432 | 6 226 377 | 185 834 | 2 384 334 | 15 473 | 17 |
| 2024 | 6 059 426 | 16 405 | 6 979 440 | 197 381 | 4 812 731 | 453 584 | 17 |
| 2023 | 6 479 790 | 11 489 | 5 946 355 | 372 327 | 2 001 250 | 437 179 | 24 |
| 2022 | 7 618 737 | 9 231 | 4 993 419 | 636 824 | 1 195 063 | 425 690 | 25 |
| 2021 | 8 041 381 | 12 518 | 4 912 948 | 759 802 | 3 012 729 | 416 459 | 32 |
| 2020 | 6 262 578 | 329 375 | 3 600 987 | 2 169 301 | 1 835 627 | 403 941 | 26 |
| 2019 | 79 698 | 29 302 | 292 334 | 171 008 | 143 040 | 74 566 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 799 776 lei
-37%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TORNADO TRUCKS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Alba , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 3245 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- COLD CARGO SRL – locul 3241, 3,80 mil. lei, Ilfov
- EDISON SMART RIDE S.R.L. – locul 3241, 63.957 lei, Tulcea
- TAG TRANS EXPRESS S.R.L. – locul 3242, 3,80 mil. lei, Ialomiţa
- AGER MOTORS RENT S.R.L. – locul 3242, 63.940 lei, Dolj
- SIMALL SPEED TRANS S.R.L. – locul 3243, 3,80 mil. lei, Sibiu
- VIBE CAR ECO S.R.L. – locul 3243, 63.877 lei, Bucureşti
- GAMES ROUTE 41 SRL – locul 3244, 3,80 mil. lei, Giurgiu
- RI & RH S.R.L. – locul 3244, 63.874 lei, Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TORNADO TRUCKS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TORNADO TRUCKS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TORNADO TRUCKS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 197.381 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.812.731 |
| Stocuri | 283.870 |
| Creante | 3.918.100 |
| Casa si conturi la banci | 610.761 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.422.912 |
| DATORII | 6.979.440 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 453.584 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.059.426 |
| VENITURI TOTALE | 6.152.455 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.133.202 |
| Profitul brut | 19.253 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 16.405 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 372.327 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.001.250 |
| Stocuri | 525.456 |
| Creante | 1.386.994 |
| Casa si conturi la banci | 88.800 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.009.957 |
| DATORII | 5.946.355 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 437.179 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.479.790 |
| VENITURI TOTALE | 6.741.529 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.730.040 |
| Profitul brut | 11.489 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.489 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 636.824 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.195.063 |
| Stocuri | 174.492 |
| Creante | 956.741 |
| Casa si conturi la banci | 63.830 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.587.222 |
| DATORII | 4.993.419 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 425.690 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.618.737 |
| VENITURI TOTALE | 8.085.656 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.076.425 |
| Profitul brut | 9.231 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.231 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 759.802 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.012.729 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 2.942.238 |
| Casa si conturi la banci | 70.491 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.556.876 |
| DATORII | 4.912.948 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 416.459 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 8.041.381 |
| VENITURI TOTALE | 9.024.297 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.011.779 |
| Profitul brut | 12.518 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 12.518 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| Active imobilizate | 2.169.301 |
| Active circulante | 1.835.627 |
| Creante | 1.759.359 |
| Disponibilitati | 76.268 |
| Datorii | 3.600.987 |
| Capitaluri proprii | 403.941 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 6.262.578 |
| Venituri totale | 6.332.868 |
| Cheltuieli totale | 5.974.740 |
| Profit brut | 358.128 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 329.375 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 26 |
| Active imobilizate | 171.008 |
| Active circulante | 143.040 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 127.638 |
| Disponibilitati | 15.402 |
| Cheltuieli in avans | 52.852 |
| Datorii | 292.334 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 74.566 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 79.698 |
| Venituri totale | 198.975 |
| Cheltuieli totale | 164.340 |
| Profit brut | 34.635 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.302 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 33.900 |
| Active circulante | 46.650 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 35.925 |
| Disponibilitati | 10.725 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 35.287 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 45.263 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 54.651 |
| Venituri totale | 54.672 |
| Cheltuieli totale | 7.388 |
| Profit brut | 47.284 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 45.644 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 200 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 87 |
| Disponibilitati | 113 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 1.020 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -820 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.020 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.020 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.020 |
| Nr. salariati | 0 |