TOP MOP CLEANING STATION SRL – CUI 35686441
Pe scurt
TOP MOP CLEANING STATION SRL are CUI 35686441, număr de înregistrare J2016000224102 și sediul în Municipiul Râmnicu Sărat, județul Buzău. Activitatea principală declarată: CAEN 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.303.527 lei, un profit net de 140.351 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 05.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TOP MOP CLEANING STATION SRL |
| CUI | 35686441 |
| Nr. Reg. Com. | J2016000224102 |
| EUID | ROONRC.J2016000224102 |
| CAEN | 8121 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 05.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-02-22 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DOBROIU ALEXANDRU-IONUŢ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 303 527 | 140 351 | 1 500 484 | 361 984 | 756 772 | -388 301 | 3 |
| 2024 | 2 099 946 | 68 028 | 1 461 314 | 226 795 | 789 632 | -528 652 | 1 |
| 2023 | 834 660 | -98 234 | 1 446 663 | 202 108 | 684 547 | -596 681 | 1 |
| 2022 | 143 686 | -267 653 | 947 350 | 219 603 | 265 037 | -498 446 | 2 |
| 2021 | 431 331 | -319 480 | 944 821 | 611 365 | 151 694 | -230 793 | 3 |
| 2020 | 892 662 | -1 160 | 705 995 | 725 642 | 67 229 | 88 687 | 4 |
| 2019 | 824 693 | 61 959 | 621 875 | 666 197 | 43 714 | 89 847 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 303 527 lei
10%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TOP MOP CLEANING STATION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8121 Rev. 2 (echivalent: 8121 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Descriere Activitate | Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Cod CAEN principal | 81 Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Buzău , domeniul 8121: Activități generale de curățenie a clădirilor
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (81), poziții apropiate de locul 163 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ANA GIULIA TRANS SRL – locul 159, 3,71 mil. lei, Satu Mare
- AURELIUS MEDIA GRUP SRL – locul 159, 2,38 mil. lei, Bucureşti
- MAXI DESIGN CONSTRUCT SRL – locul 159, 1,71 mil. lei, Bucureşti
- VLAD VENDING S.R.L. – locul 159, 521.397 lei, Sălaj
- PROMARCLEAN TMT SRL – locul 159, 345.240 lei, Vrancea
- SAB - SOLUTIONS S.R.L. – locul 159, 91.773 lei, Sibiu
- ACTIV CLEAN SRL – locul 159, 66.630 lei, Sibiu
- M.A.V. INERTI SRL – locul 159, 58.000 lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TOP MOP CLEANING STATION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TOP MOP CLEANING STATION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TOP MOP CLEANING STATION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 226.795 |
| Active circulante | 789.632 |
| Stocuri | 237.414 |
| Creante | 258.385 |
| Disponibilitati | 293.833 |
| Cheltuieli in avans | 25.635 |
| Datorii | 1.461.314 |
| Venituri in avans | 109.400 |
| Capitaluri proprii | -528.652 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.099.946 |
| Venituri totale | 2.252.008 |
| Cheltuieli totale | 2.167.518 |
| Profit brut | 84.490 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 68.028 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 202.108 |
| Active circulante | 684.547 |
| Stocuri | 201.731 |
| Creante | 346.120 |
| Disponibilitati | 136.696 |
| Cheltuieli in avans | 22.030 |
| Datorii | 1.446.663 |
| Venituri in avans | 58.703 |
| Capitaluri proprii | -596.681 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 834.660 |
| Venituri totale | 930.653 |
| Cheltuieli totale | 1.019.581 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 88.928 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 98.234 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 219.603 |
| Active circulante | 265.037 |
| Stocuri | 35.670 |
| Creante | 228.058 |
| Disponibilitati | 1.309 |
| Cheltuieli in avans | 22.967 |
| Datorii | 947.350 |
| Venituri in avans | 58.703 |
| Capitaluri proprii | -498.446 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 143.686 |
| Venituri totale | 544.098 |
| Cheltuieli totale | 806.357 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 262.259 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 267.653 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 611.365 |
| Active circulante | 151.694 |
| Stocuri | 43.069 |
| Creante | 106.399 |
| Disponibilitati | 2.226 |
| Cheltuieli in avans | 3.072 |
| Datorii | 944.821 |
| Venituri in avans | 52.103 |
| Capitaluri proprii | -230.793 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 431.331 |
| Venituri totale | 648.895 |
| Cheltuieli totale | 961.886 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 312.991 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 319.480 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 725.642 |
| Active circulante | 67.229 |
| Creante | 60.936 |
| Disponibilitati | 6.293 |
| Cheltuieli in avans | 1.811 |
| Datorii | 705.995 |
| Capitaluri proprii | 88.687 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 892.662 |
| Venituri totale | 1.072.195 |
| Cheltuieli totale | 1.062.654 |
| Profit brut | 9.541 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.160 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 666.197 |
| Active circulante | 43.714 |
| Creante | 39.322 |
| Disponibilitati | 4.392 |
| Cheltuieli in avans | 1.811 |
| Datorii | 621.875 |
| Capitaluri proprii | 89.847 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 824.693 |
| Venituri totale | 861.069 |
| Cheltuieli totale | 790.499 |
| Profit brut | 70.570 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 61.959 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 276.045 |
| Active circulante | 40.254 |
| Stocuri | 5.298 |
| Creante | 31.043 |
| Disponibilitati | 3.913 |
| Cheltuieli in avans | 163 |
| Datorii | 288.574 |
| Capitaluri proprii | 27.888 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 197.632 |
| Venituri totale | 207.027 |
| Cheltuieli totale | 244.602 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 37.575 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 39.645 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 11.216 |
| Active circulante | 69.058 |
| Creante | 22.523 |
| Disponibilitati | 46.535 |
| Cheltuieli in avans | 104 |
| Datorii | 12.845 |
| Capitaluri proprii | 67.533 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 240.801 |
| Venituri totale | 240.801 |
| Cheltuieli totale | 145.900 |
| Profit brut | 94.901 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 90.189 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 15.779 |
| Active circulante | 3.658 |
| Creante | 3.591 |
| Disponibilitati | 67 |
| Cheltuieli in avans | 52 |
| Datorii | 42.145 |
| Capitaluri proprii | -22.656 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 24.290 |
| Venituri totale | 24.290 |
| Cheltuieli totale | 46.417 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 22.127 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 22.856 |
| Nr. salariati | 1 |