PROMARCLEAN TMT SRL – CUI 30349607
Pe scurt
PROMARCLEAN TMT SRL are CUI 30349607, număr de înregistrare J39/301/2012 și sediul în Municipiul Focşani, județul Vrancea. Activitatea principală declarată: CAEN 8122 – Activități specializate de curățenie. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 345.240 lei, un profit net de 64.970 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PROMARCLEAN TMT SRL |
| CUI | 30349607 |
| Nr. Reg. Com. | J39/301/2012 |
| EUID | ROONRC.J39/301/2012 |
| CAEN | 8122 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-06-22 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 345 240 | 64 970 | -21 388 | 0 | 108 304 | 129 692 | 4 |
| 2024 | 272 930 | -62 370 | 76 542 | 25 717 | 115 547 | 64 722 | 4 |
| 2023 | 299 650 | 61 376 | 57 689 | 131 951 | 52 830 | 127 092 | 5 |
| 2022 | 298 005 | 2 758 | 77 540 | 135 003 | 38 826 | 105 224 | 6 |
| 2021 | 237 090 | 36 762 | 77 996 | 217 367 | 248 888 | 397 194 | 5 |
| 2020 | 242 479 | 177 270 | 33 144 | 220 419 | 164 222 | 360 432 | 6 |
| 2019 | 296 224 | 107 696 | 107 293 | 223 472 | 184 360 | 309 474 | 6 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises345 240 lei
26%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PROMARCLEAN TMT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8122 Rev. 2 (echivalent: 8122 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități specializate de curățenie |
| Descriere Activitate | Activități specializate de curățenie |
| Cod CAEN principal | 81 Activități specializate de curățenie |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Vrancea , domeniul 8122: Activități specializate de curățenie
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (81), poziții apropiate de locul 159 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AGREGATE BALTA TOMI S.R.L. – locul 155, 3,85 mil. lei, Hunedoara
- ARIEL OFFICE SERVICE SRL – locul 155, 2,43 mil. lei, Neamţ
- ALLEGRO ZUM CLASS S.R.L. – locul 155, 1,75 mil. lei, Ilfov
- ARIA INVEST CONCEPT GRUP S.R.L. – locul 155, 534.147 lei, Bucureşti
- RAISU CLEAN SOLUTION S.R.L. – locul 155, 354.336 lei, Sibiu
- CODREABET SRL – locul 155, 115.592 lei, Hunedoara
- PIATRĂ NATURALĂ DOBROGEA SRL – locul 155, 93.310 lei, Tulcea
- ORGANIC SERVICES SRL – locul 155, 80.512 lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PROMARCLEAN TMT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PROMARCLEAN TMT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PROMARCLEAN TMT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 25.717 |
| Active circulante | 115.547 |
| Creante | 98.834 |
| Disponibilitati | 16.713 |
| Datorii | 76.542 |
| Capitaluri proprii | 64.722 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 272.930 |
| Venituri totale | 272.930 |
| Cheltuieli totale | 335.300 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 62.370 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 62.370 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 131.951 |
| Active circulante | 52.830 |
| Creante | 6.649 |
| Disponibilitati | 46.181 |
| Datorii | 57.689 |
| Capitaluri proprii | 127.092 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 299.650 |
| Venituri totale | 301.430 |
| Cheltuieli totale | 237.238 |
| Profit brut | 64.192 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 61.376 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 135.003 |
| Active circulante | 38.826 |
| Stocuri | 18.298 |
| Creante | 9.462 |
| Disponibilitati | 11.066 |
| Cheltuieli in avans | 8.935 |
| Datorii | 77.540 |
| Capitaluri proprii | 105.224 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 298.005 |
| Venituri totale | 298.005 |
| Cheltuieli totale | 292.416 |
| Profit brut | 5.589 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.758 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 217.367 |
| Active circulante | 248.888 |
| Stocuri | 17.899 |
| Creante | 40.033 |
| Disponibilitati | 190.956 |
| Cheltuieli in avans | 8.935 |
| Datorii | 77.996 |
| Capitaluri proprii | 397.194 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 237.090 |
| Venituri totale | 237.090 |
| Cheltuieli totale | 198.241 |
| Profit brut | 38.849 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 36.762 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 223.472 |
| Active circulante | 184.360 |
| Stocuri | 13.791 |
| Creante | 61.418 |
| Disponibilitati | 109.151 |
| Cheltuieli in avans | 8.935 |
| Datorii | 107.293 |
| Capitaluri proprii | 309.474 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 296.224 |
| Venituri totale | 309.682 |
| Cheltuieli totale | 198.784 |
| Profit brut | 110.898 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 107.696 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 226.524 |
| Active circulante | 35.549 |
| Stocuri | 12.988 |
| Creante | 21.052 |
| Disponibilitati | 1.509 |
| Cheltuieli in avans | 8.186 |
| Datorii | 68.482 |
| Capitaluri proprii | 201.777 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 255.409 |
| Venituri totale | 255.996 |
| Cheltuieli totale | 182.551 |
| Profit brut | 73.445 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 70.891 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 226.259 |
| Active circulante | 19.822 |
| Stocuri | 8.241 |
| Creante | 10.882 |
| Disponibilitati | 699 |
| Cheltuieli in avans | 7.590 |
| Datorii | 122.784 |
| Capitaluri proprii | 130.887 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 216.150 |
| Venituri totale | 216.333 |
| Cheltuieli totale | 171.385 |
| Profit brut | 44.948 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 42.787 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 226.412 |
| Active circulante | 18.660 |
| Stocuri | 7.627 |
| Creante | 8.486 |
| Disponibilitati | 2.547 |
| Cheltuieli in avans | 7.590 |
| Datorii | 164.562 |
| Capitaluri proprii | 88.100 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 219.980 |
| Venituri totale | 220.858 |
| Cheltuieli totale | 218.097 |
| Profit brut | 2.761 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 561 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |