TOCHEN SRL – CUI 7773232
Pe scurt
TOCHEN SRL are CUI 7773232, număr de înregistrare J1995001486175 și sediul în Municipiul Galaţi, județul Galaţi. Activitatea principală declarată: CAEN 2599 – Fabricarea altor articole din metal n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.168.791 lei, un profit net de 236.650 lei și un număr mediu de 12 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 19.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TOCHEN SRL |
| CUI | 7773232 |
| Nr. Reg. Com. | J1995001486175 |
| EUID | ROONRC.J17/1486/1995 |
| CAEN | 2599 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 19.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-10-05 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GHEORGHIU CORNELIU-MARIAN | - | România |
| RADU VALENTIN | DEPLINE, EXERCITATE SEPARAT | România |
| RADU VALENTINA | DEPLINE, EXERCITATE SEPARAT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 168 791 | 236 650 | 803 606 | 834 502 | 818 329 | 849 225 | 12 |
| 2024 | 4 272 442 | 445 337 | 896 877 | 744 942 | 920 131 | 768 263 | 12 |
| 2023 | 2 716 901 | 266 911 | 419 406 | 568 892 | 392 325 | 541 811 | 9 |
| 2022 | 2 373 210 | 305 492 | 352 446 | 438 306 | 264 109 | 351 051 | 6 |
| 2021 | 2 060 813 | 204 832 | 646 498 | 417 842 | 404 488 | 177 392 | 9 |
| 2020 | 2 081 880 | -290 064 | 952 594 | 444 299 | 480 856 | -27 439 | 13 |
| 2019 | 3 503 839 | 135 842 | 824 782 | 458 665 | 771 110 | 404 993 | 15 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 168 791 lei
-26%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TOCHEN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2599 Rev. 2 (echivalent: 2599 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor articole din metal n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor articole din metal n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Galaţi , domeniul 2599: Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (25), poziții apropiate de locul 73 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SUDARC SRL – locul 69, 33,12 mil. lei, Prahova
- GLOBAL ENERGY PRODUCTS S.R.L. – locul 69, 15,65 mil. lei, Cluj
- ADRIALUM SRL – locul 69, 6,52 mil. lei, Neamţ
- AIR DUCT SYSTEM SRL – locul 69, 3,30 mil. lei, Timiş
- DIAMOND CNC S.R.L. – locul 69, 2,47 mil. lei, Timiş
- COROZIV INDUSTRIE S.R.L. – locul 69, 1,05 mil. lei, Cluj
- WIREX PROGRESSIVE S.R.L. – locul 69, 651.940 lei, Argeş
- BOBOC WERKZEUG BAU S.R.L. – locul 69, 132.030 lei, Argeş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TOCHEN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TOCHEN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TOCHEN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 744.942 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 920.131 |
| Stocuri | 112.757 |
| Creante | 458.917 |
| Casa si conturi la banci | 348.457 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67 |
| DATORII | 896.877 |
| CAPITALURI - TOTAL | 768.263 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.272.442 |
| VENITURI TOTALE | 4.273.799 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.753.148 |
| Profitul brut | 520.651 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 445.337 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 568.892 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 392.325 |
| Stocuri | 77.481 |
| Creante | 318.854 |
| Casa si conturi la banci | -4.010 |
| DATORII | 419.406 |
| CAPITALURI - TOTAL | 541.811 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.716.901 |
| VENITURI TOTALE | 2.718.390 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.421.448 |
| Profitul brut | 296.942 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 266.911 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 438.306 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 264.109 |
| Stocuri | 56.708 |
| Creante | 206.149 |
| Casa si conturi la banci | 1.252 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.082 |
| DATORII | 352.446 |
| CAPITALURI - TOTAL | 351.051 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.373.210 |
| VENITURI TOTALE | 2.448.203 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.120.310 |
| Profitul brut | 327.893 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 305.492 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 417.842 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 404.488 |
| Stocuri | 31.094 |
| Creante | 358.726 |
| Casa si conturi la banci | 14.668 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.560 |
| DATORII | 646.498 |
| CAPITALURI - TOTAL | 177.392 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.060.813 |
| VENITURI TOTALE | 2.161.389 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.935.983 |
| Profitul brut | 225.406 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 204.832 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 444.299 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 480.856 |
| Stocuri | 189.427 |
| Creante | 120.632 |
| Casa si conturi la banci | 170.797 |
| DATORII | 952.594 |
| CAPITALURI - TOTAL | -27.439 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.081.880 |
| VENITURI TOTALE | 2.086.168 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.354.884 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 268.716 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 290.064 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 458.665 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 771.110 |
| Stocuri | 190.891 |
| Creante | 577.697 |
| Casa si conturi la banci | 2.522 |
| DATORII | 824.782 |
| CAPITALURI - TOTAL | 404.993 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.503.839 |
| VENITURI TOTALE | 3.521.222 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.350.384 |
| Profitul brut | 170.838 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 135.842 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| Active imobilizate | 445.388 |
| Active circulante | 824.776 |
| Stocuri | 112.311 |
| Creante | 700.537 |
| Disponibilitati | 11.928 |
| Datorii | 1.001.013 |
| Capitaluri proprii | 269.151 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 3.431.659 |
| Venituri totale | 3.434.471 |
| Cheltuieli totale | 3.192.782 |
| Profit brut | 241.689 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 207.414 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 16 |
| Active imobilizate | 414.803 |
| Active circulante | 581.462 |
| Stocuri | 78.750 |
| Creante | 446.758 |
| Disponibilitati | 55.954 |
| Datorii | 934.529 |
| Capitaluri proprii | 61.736 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 2.396.962 |
| Venituri totale | 2.410.311 |
| Cheltuieli totale | 2.298.183 |
| Profit brut | 112.128 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 97.842 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 15 |
| Active imobilizate | 397.915 |
| Active circulante | 250.309 |
| Stocuri | 100.628 |
| Creante | 146.357 |
| Disponibilitati | 3.324 |
| Datorii | 684.330 |
| Capitaluri proprii | -36.106 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 1.449.163 |
| Venituri totale | 1.450.954 |
| Cheltuieli totale | 1.683.190 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 232.236 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 232.236 |
| Nr. salariati | 14 |