TIGER GUARD SERV SRL – CUI 12961267
Pe scurt
TIGER GUARD SERV SRL are CUI 12961267, număr de înregistrare J40/4108/2000 și sediul în Bucureşti Sectorul 3, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 8010 – Învățământ primar. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.265.922 lei, un profit net de 696.284 lei și un număr mediu de 19 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 12.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TIGER GUARD SERV SRL |
| CUI | 12961267 |
| Nr. Reg. Com. | J40/4108/2000 |
| EUID | ROONRC.J40/4108/2000 |
| CAEN | 8010 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 12.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-04-28 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BĂRBIERU RODICA-ADELINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 265 922 | 696 284 | 258 544 | 156 966 | 1 031 613 | 931 841 | 19 |
| 2024 | 1 766 619 | 323 754 | 233 147 | 197 211 | 1 182 866 | 1 137 556 | 19 |
| 2023 | 1 607 444 | 423 202 | 147 175 | 35 404 | 1 526 170 | 1 416 449 | 20 |
| 2022 | 1 247 300 | 180 240 | 108 747 | 46 535 | 1 055 084 | 993 247 | 20 |
| 2021 | 1 966 548 | 632 560 | 161 918 | 93 504 | 880 627 | 813 008 | 31 |
| 2020 | 1 211 524 | 185 334 | 179 116 | 76 909 | 281 373 | 180 448 | 34 |
| 2019 | 966 315 | -16 908 | 83 500 | 22 629 | 55 252 | -4 886 | 18 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 265 922 lei
28%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TIGER GUARD SERV SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8010 Rev. 2 (echivalent: 8010 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Activități de protecție și gardă |
| Descriere Activitate | Activități de protecție și gardă |
| Cod CAEN principal | 80 Activități de protecție și gardă |
| Descriere activitate (principal) | Activități de investigații și protecție |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 8010: Învățământ primar
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (80), poziții apropiate de locul 37 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TRANSGUARD SECURITY SRL – locul 33, 46,53 mil. lei, Constanţa
- TOMIS SECURITY COMPUTERS SYSTEM SRL – locul 33, 5,37 mil. lei, Maramureş
- ALLIANCE STAR SECURITY S.R.L. – locul 33, 2,58 mil. lei, Ilfov
- PC INSTAL ELECTRONIC SECURITY SRL – locul 33, 827.795 lei, Buzău
- LIBRA GUARD SRL – locul 34, 46,16 mil. lei, Bucureşti
- INFOBIT CONSULT SRL – locul 34, 4,90 mil. lei, Dâmboviţa
- SECURITY P.E.C. SRL – locul 34, 2,38 mil. lei, Galaţi
- UCERG SRL – locul 34, 826.494 lei, Galaţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TIGER GUARD SERV SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TIGER GUARD SERV SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TIGER GUARD SERV SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 197.211 |
| Active circulante | 1.182.866 |
| Creante | 1.182.581 |
| Disponibilitati | 285 |
| Cheltuieli in avans | 3.626 |
| Datorii | 233.147 |
| Venituri in avans | 13.000 |
| Capitaluri proprii | 1.137.556 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.766.619 |
| Venituri totale | 1.772.536 |
| Cheltuieli totale | 1.398.266 |
| Profit brut | 374.270 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 323.754 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 19 |
| Active imobilizate | 35.404 |
| Active circulante | 1.526.170 |
| Creante | 1.513.206 |
| Disponibilitati | 12.964 |
| Cheltuieli in avans | 2.050 |
| Datorii | 147.175 |
| Capitaluri proprii | 1.416.449 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.607.444 |
| Venituri totale | 1.607.456 |
| Cheltuieli totale | 1.170.430 |
| Profit brut | 437.026 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 423.202 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 20 |
| Active imobilizate | 46.535 |
| Active circulante | 1.055.084 |
| Creante | 1.048.487 |
| Disponibilitati | 6.597 |
| Cheltuieli in avans | 375 |
| Datorii | 108.747 |
| Capitaluri proprii | 993.247 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.247.300 |
| Venituri totale | 1.255.702 |
| Cheltuieli totale | 1.064.789 |
| Profit brut | 190.913 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 180.240 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 20 |
| Active imobilizate | 93.504 |
| Active circulante | 880.627 |
| Creante | 802.958 |
| Disponibilitati | 77.669 |
| Cheltuieli in avans | 795 |
| Datorii | 161.918 |
| Capitaluri proprii | 813.008 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.966.548 |
| Venituri totale | 1.966.560 |
| Cheltuieli totale | 1.314.334 |
| Profit brut | 652.226 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 632.560 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 31 |
| Active imobilizate | 76.909 |
| Active circulante | 281.373 |
| Creante | 239.401 |
| Disponibilitati | 41.972 |
| Cheltuieli in avans | 1.282 |
| Datorii | 179.116 |
| Capitaluri proprii | 180.448 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.211.524 |
| Venituri totale | 1.225.529 |
| Cheltuieli totale | 1.028.819 |
| Profit brut | 196.710 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 185.334 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 34 |
| Active imobilizate | 22.629 |
| Active circulante | 55.252 |
| Creante | 42.388 |
| Disponibilitati | 12.864 |
| Cheltuieli in avans | 733 |
| Datorii | 83.500 |
| Capitaluri proprii | -4.886 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 966.315 |
| Venituri totale | 967.554 |
| Cheltuieli totale | 974.786 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.232 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 16.908 |
| Nr. salariati | 18 |
| Active imobilizate | 37.847 |
| Active circulante | 208.526 |
| Creante | 191.375 |
| Disponibilitati | 17.151 |
| Cheltuieli in avans | 464 |
| Datorii | 94.814 |
| Capitaluri proprii | 152.023 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 917.118 |
| Venituri totale | 917.565 |
| Cheltuieli totale | 878.121 |
| Profit brut | 39.444 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 30.271 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 16 |
| Active imobilizate | 44.712 |
| Active circulante | 280.962 |
| Stocuri | 924 |
| Creante | 254.207 |
| Disponibilitati | 25.831 |
| Cheltuieli in avans | 1.134 |
| Datorii | 85.056 |
| Capitaluri proprii | 241.752 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 771.935 |
| Venituri totale | 772.787 |
| Cheltuieli totale | 653.970 |
| Profit brut | 118.817 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 108.468 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 15 |
| Active imobilizate | 58.717 |
| Active circulante | 144.283 |
| Creante | 126.637 |
| Disponibilitati | 17.646 |
| Cheltuieli in avans | 2.662 |
| Datorii | 72.789 |
| Capitaluri proprii | 132.873 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 690.739 |
| Venituri totale | 698.744 |
| Cheltuieli totale | 576.277 |
| Profit brut | 122.467 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 102.137 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 33 |