SECURITY P.E.C. SRL – CUI 22631550
Pe scurt
SECURITY P.E.C. SRL are CUI 22631550, număr de înregistrare J17/1865/2007 și sediul în Municipiul Galaţi, județul Galaţi. Activitatea principală declarată: CAEN 8010 – Învățământ primar. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.384.184 lei, un profit net de 73.946 lei și un număr mediu de 39 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 15.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SECURITY P.E.C. SRL |
| CUI | 22631550 |
| Nr. Reg. Com. | J17/1865/2007 |
| EUID | ROONRC.J17/1865/2007 |
| CAEN | 8010 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 15.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-10-25 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VLAICU GHEORGHE-AUREL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 384 184 | 73 946 | 1 687 327 | 44 574 | 1 598 057 | 89 166 | 39 |
| 2024 | 1 935 044 | -214 566 | 1 656 677 | 66 225 | 1 470 956 | 15 219 | 38 |
| 2023 | 1 585 769 | 39 990 | 1 602 148 | 180 163 | 1 410 206 | 229 785 | 31 |
| 2022 | 1 239 090 | -333 079 | 1 505 414 | 202 218 | 1 459 539 | 189 795 | 36 |
| 2021 | 1 451 554 | -303 474 | 1 534 100 | 224 483 | 1 800 389 | 522 874 | 37 |
| 2020 | 2 604 467 | -184 761 | 1 555 630 | 246 762 | 2 095 336 | 826 370 | 65 |
| 2019 | 3 166 422 | 185 848 | 1 523 108 | 289 618 | 2 304 322 | 1 012 976 | 72 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 384 184 lei
23%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SECURITY P.E.C. SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8010 Rev. 2 (echivalent: 8010 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Activități de protecție și gardă |
| Descriere Activitate | Activități de protecție și gardă |
| Cod CAEN principal | 80 Activități de protecție și gardă |
| Descriere activitate (principal) | Activități de investigații și protecție |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Galaţi , domeniul 8010: Învățământ primar
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (80), poziții apropiate de locul 34 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GLOBAL OPERATION CENTER S.A. – locul 30, 48,65 mil. lei, Bucureşti
- NEW TECH CORPORATION SRL – locul 30, 6,13 mil. lei, Bacău
- COMPANY SECURITY SEPTEMBER SRL – locul 30, 2,86 mil. lei, Bucureşti
- NATHANAEL INBIS GRUP SRL – locul 30, 876.000 lei, Bucureşti
- BMF SECURITY SERVICES SRL – locul 31, 47,32 mil. lei, Bucureşti
- MINERVA SECURITY SRL – locul 31, 6,02 mil. lei, Bucureşti
- EL PRO COMPANY SRL – locul 31, 2,85 mil. lei, Bucureşti
- FELIX SECURITY SRL – locul 31, 860.803 lei, Sibiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SECURITY P.E.C. SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SECURITY P.E.C. SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SECURITY P.E.C. SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 66.225 |
| Active circulante | 1.470.956 |
| Stocuri | 1.500 |
| Creante | 1.442.892 |
| Disponibilitati | 26.564 |
| Cheltuieli in avans | 134.715 |
| Datorii | 1.656.677 |
| Capitaluri proprii | 15.219 |
| Capital social | 100.000 |
| Cifra de afaceri | 1.935.044 |
| Venituri totale | 2.441.680 |
| Cheltuieli totale | 2.656.246 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 214.566 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 214.566 |
| Nr. salariati | 38 |
| Active imobilizate | 180.163 |
| Active circulante | 1.410.206 |
| Creante | 1.378.169 |
| Disponibilitati | 32.037 |
| Cheltuieli in avans | 241.564 |
| Datorii | 1.602.148 |
| Capitaluri proprii | 229.785 |
| Capital social | 100.000 |
| Cifra de afaceri | 1.585.769 |
| Venituri totale | 1.599.145 |
| Cheltuieli totale | 1.545.946 |
| Profit brut | 53.199 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 39.990 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 31 |
| Active imobilizate | 202.218 |
| Active circulante | 1.459.539 |
| Stocuri | 23.139 |
| Creante | 1.274.557 |
| Disponibilitati | 161.843 |
| Cheltuieli in avans | 33.452 |
| Datorii | 1.505.414 |
| Capitaluri proprii | 189.795 |
| Capital social | 100.000 |
| Cifra de afaceri | 1.239.090 |
| Venituri totale | 1.275.275 |
| Cheltuieli totale | 1.608.354 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 333.079 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 333.079 |
| Nr. salariati | 36 |
| Active imobilizate | 224.483 |
| Active circulante | 1.800.389 |
| Stocuri | 38.109 |
| Creante | 1.635.565 |
| Disponibilitati | 126.715 |
| Cheltuieli in avans | 32.102 |
| Datorii | 1.534.100 |
| Capitaluri proprii | 522.874 |
| Capital social | 100.000 |
| Cifra de afaceri | 1.451.554 |
| Venituri totale | 1.474.652 |
| Cheltuieli totale | 1.778.126 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 303.474 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 303.474 |
| Nr. salariati | 37 |
| Active imobilizate | 246.762 |
| Active circulante | 2.095.336 |
| Stocuri | 54.995 |
| Creante | 1.938.572 |
| Disponibilitati | 101.769 |
| Cheltuieli in avans | 39.902 |
| Datorii | 1.555.630 |
| Capitaluri proprii | 826.370 |
| Capital social | 100.000 |
| Cifra de afaceri | 2.604.467 |
| Venituri totale | 2.633.094 |
| Cheltuieli totale | 2.817.855 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 184.761 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 184.761 |
| Nr. salariati | 65 |
| Active imobilizate | 289.618 |
| Active circulante | 2.304.322 |
| Stocuri | 35.614 |
| Creante | 2.048.790 |
| Disponibilitati | 219.918 |
| Datorii | 1.523.108 |
| Venituri in avans | 57.856 |
| Capitaluri proprii | 1.012.976 |
| Capital social | 100.000 |
| Cifra de afaceri | 3.166.422 |
| Venituri totale | 3.240.107 |
| Cheltuieli totale | 3.020.485 |
| Profit brut | 219.622 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 185.848 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 72 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 337.341 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.916.046 |
| Stocuri | 95.359 |
| Creante | 1.795.275 |
| Casa si conturi la banci | 25.412 |
| DATORII | 1.805.561 |
| CAPITALURI - TOTAL | 447.826 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.061.375 |
| VENITURI TOTALE | 5.092.138 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.002.782 |
| Profitul brut | 89.356 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 71.391 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 156 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 376.564 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.820.753 |
| Stocuri | 109.396 |
| Creante | 1.648.391 |
| Casa si conturi la banci | 62.966 |
| DATORII | 1.820.882 |
| CAPITALURI - TOTAL | 376.435 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.797.832 |
| VENITURI TOTALE | 4.836.142 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.546.941 |
| Profitul brut | 289.201 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 244.513 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 173 |