CEN SMART GROUP S.R.L. – CUI 36622780
Informativ
CEN SMART GROUP S.R.L. are CUI 36622780, număr de înregistrare J2016002100084 și sediul în Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 381.700 lei, un profit net de 152.639 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 20.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CEN SMART GROUP S.R.L. |
| CUI | 36622780 |
| Nr. Reg. Com. | J2016002100084 |
| EUID | ROONRC.J2016002100084 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 20.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-10-11 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 381 700 | 152 639 | 41 896 | 68 630 | 133 141 | 159 875 | 1 |
| 2024 | 555 869 | 141 643 | 297 210 | 105 461 | 544 950 | 353 201 | 1 |
| 2023 | 571 437 | 318 672 | 166 078 | 154 855 | 497 786 | 486 563 | 2 |
| 2022 | 563 984 | 294 124 | 230 867 | 196 944 | 752 491 | 718 568 | 2 |
| 2021 | 602 720 | 414 731 | 80 804 | 60 050 | 601 794 | 581 040 | 1 |
| 2020 | 381 098 | 146 257 | 9 546 | 21 353 | 294 501 | 306 308 | 1 |
| 2019 | 234 525 | 147 497 | 6 579 | 28 800 | 187 830 | 210 051 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CEN SMART GROUP S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8604 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- THERMOIZOLAȚII CONS S.R.L. – locul 8600, 382.076 lei, Giurgiu
- KEMO CONSTRUCTION S.R.L. – locul 8600, 64.302 lei, Sibiu
- CONSTRUCT BOD GAOPA SRL – locul 8601, 381.921 lei, Maramureş
- INDUSTRIAL CONCEPT S.R.L. – locul 8601, 64.280 lei, Bistriţa-Năsăud
- EXE NOW CONSTRUCT S.R.L. – locul 8602, 381.881 lei, Ilfov
- MANAGEMENT MECHANISM S.R.L. – locul 8602, 64.270 lei, Gorj
- LULULAPUDZSI S.R.L. – locul 8603, 381.757 lei, Harghita
- ROKONS SERV PROIECT SRL – locul 8603, 64.200 lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CEN SMART GROUP S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CEN SMART GROUP S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CEN SMART GROUP S.R.L."
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2021-11-26 |
| Data reactivare | 2022-05-25 |
| Data publicare | 2021-12-14 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 154.855 |
| Active circulante | 497.786 |
| Stocuri | 28.668 |
| Creante | 413.950 |
| Disponibilitati | 55.168 |
| Datorii | 166.078 |
| Capitaluri proprii | 486.563 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 571.437 |
| Venituri totale | 571.437 |
| Cheltuieli totale | 247.164 |
| Profit brut | 324.273 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 318.672 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 196.944 |
| Active circulante | 752.491 |
| Stocuri | 27.018 |
| Creante | 381.053 |
| Disponibilitati | 344.420 |
| Datorii | 230.867 |
| Capitaluri proprii | 718.568 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 563.984 |
| Venituri totale | 581.779 |
| Cheltuieli totale | 282.709 |
| Profit brut | 299.070 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 294.124 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 60.050 |
| Active circulante | 601.794 |
| Creante | 324.362 |
| Disponibilitati | 277.432 |
| Datorii | 80.804 |
| Capitaluri proprii | 581.040 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 602.720 |
| Venituri totale | 602.999 |
| Cheltuieli totale | 182.448 |
| Profit brut | 420.551 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 414.731 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 21.353 |
| Active circulante | 294.501 |
| Stocuri | 237 |
| Creante | 206.020 |
| Disponibilitati | 88.244 |
| Datorii | 9.546 |
| Capitaluri proprii | 306.308 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 381.098 |
| Venituri totale | 383.598 |
| Cheltuieli totale | 234.198 |
| Profit brut | 149.400 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 146.257 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 113.935 |
| Creante | 108.654 |
| Disponibilitati | 5.281 |
| Datorii | 1.380 |
| Capitaluri proprii | 112.555 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 124.913 |
| Venituri totale | 124.913 |
| Cheltuieli totale | 60.928 |
| Profit brut | 63.985 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 62.735 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active circulante | 53.863 |
| Disponibilitati | 53.863 |
| Datorii | 4.063 |
| Capitaluri proprii | 49.800 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 121.627 |
| Venituri totale | 121.627 |
| Cheltuieli totale | 69.454 |
| Profit brut | 52.173 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 50.957 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 540 |
| Active circulante | 303 |
| Disponibilitati | 303 |
| Datorii | 2.000 |
| Capitaluri proprii | -1.157 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.357 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.357 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.357 |
| Nr. salariati | 0 |