CONSTRUCT BOD GAOPA SRL – CUI 25117325
Informativ
CONSTRUCT BOD GAOPA SRL are CUI 25117325, număr de înregistrare J2009000176245 și sediul în Sat Bârsana, Comuna Bârsana, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 381.921 lei, un profit net de 113.139 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CONSTRUCT BOD GAOPA SRL |
| CUI | 25117325 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000176245 |
| EUID | ROONRC.J2009000176245 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-02-12 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BODEA DIOGO-VASILE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 381 921 | 113 139 | 40 169 | 395 470 | 105 983 | 461 284 | 3 |
| 2024 | 46 076 | 2 560 | 4 777 | 333 587 | 19 335 | 348 145 | 1 |
| 2023 | 118 403 | 36 906 | 261 388 | 148 130 | 458 843 | 345 585 | 6 |
| 2022 | 641 223 | 34 564 | 47 012 | 121 701 | 233 990 | 308 679 | 7 |
| 2021 | 1 107 494 | 94 737 | 42 695 | 95 345 | 406 755 | 459 405 | 13 |
| 2020 | 1 355 769 | 320 399 | 28 472 | 71 244 | 321 897 | 364 669 | 13 |
| 2019 | 1 056 696 | 403 004 | 28 195 | 45 435 | 678 452 | 695 692 | 11 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONSTRUCT BOD GAOPA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8601 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- WORKAHOLICS2.0 S.R.L. – locul 8597, 382.470 lei, Galaţi
- ADA CONSTRUCTII SI AMENAJARI SRL – locul 8597, 64.432 lei, Bucureşti
- FABDAN S.R.L. – locul 8598, 382.196 lei, Maramureş
- CISTEIAN DORIN TEAM S.R.L. – locul 8598, 64.392 lei, Alba
- MYAN CONCEPT DESIGN SRL – locul 8599, 382.092 lei, Prahova
- INCZE VILI CONSTRUCT S.R.L. – locul 8599, 64.314 lei, Covasna
- THERMOIZOLAȚII CONS S.R.L. – locul 8600, 382.076 lei, Giurgiu
- KEMO CONSTRUCTION S.R.L. – locul 8600, 64.302 lei, Sibiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONSTRUCT BOD GAOPA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONSTRUCT BOD GAOPA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONSTRUCT BOD GAOPA SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2015-10-22 |
| Data reactivare | 2017-11-13 |
| Data publicare | 2015-12-03 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 333.587 |
| Active circulante | 19.335 |
| Creante | 11.668 |
| Disponibilitati | 7.667 |
| Datorii | 4.777 |
| Capitaluri proprii | 348.145 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 46.076 |
| Venituri totale | 77.076 |
| Cheltuieli totale | 74.137 |
| Profit brut | 2.939 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.560 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 148.130 |
| Active circulante | 458.843 |
| Stocuri | 408.063 |
| Creante | 43.932 |
| Disponibilitati | 6.848 |
| Datorii | 261.388 |
| Capitaluri proprii | 345.585 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 118.403 |
| Venituri totale | 360.403 |
| Cheltuieli totale | 322.313 |
| Profit brut | 38.090 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 36.906 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 71.244 |
| Active circulante | 321.897 |
| Creante | 82.835 |
| Disponibilitati | 239.062 |
| Datorii | 28.472 |
| Capitaluri proprii | 364.669 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.355.769 |
| Venituri totale | 1.355.764 |
| Cheltuieli totale | 1.022.758 |
| Profit brut | 333.006 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 320.399 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 45.435 |
| Active circulante | 678.452 |
| Creante | 84.488 |
| Disponibilitati | 593.964 |
| Datorii | 28.195 |
| Capitaluri proprii | 695.692 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.056.696 |
| Venituri totale | 1.056.696 |
| Cheltuieli totale | 643.104 |
| Profit brut | 413.592 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 403.004 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active circulante | 313.625 |
| Creante | 66.522 |
| Disponibilitati | 247.103 |
| Datorii | 20.937 |
| Capitaluri proprii | 292.688 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 446.085 |
| Venituri totale | 446.085 |
| Cheltuieli totale | 189.177 |
| Profit brut | 256.908 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 252.447 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 551 |
| Active circulante | 169.678 |
| Stocuri | 9.572 |
| Creante | 150.271 |
| Disponibilitati | 9.835 |
| Datorii | 3.688 |
| Capitaluri proprii | 166.541 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 188.455 |
| Venituri totale | 188.455 |
| Cheltuieli totale | 8.029 |
| Profit brut | 180.426 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 178.541 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |