TERMOPRECIZIA SA

Cauta alta firma:
TERMOPRECIZIA SA
CUI: 8251750RegCom: J1996000378221EUID: ROONRC.J1996000378221CAEN: 2651Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. IAŞI, MUN. PAŞCANI, STR. GĂRII, NR.1

Denumire TERMOPRECIZIA SA
CUI 8251750
Nr. Reg. Com. J1996000378221
EUID ROONRC.J1996000378221
CAEN 2651
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 1996-03-07 (30 ani)

Adresa JUD. IAŞI, MUN. PAŞCANI, STR. GĂRII, NR.1
Cod Poștal 705200
Telefon 761540
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
SOBARU MIRCEA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 1 142 464 296 127 249 938 5
2024 1 627 340 610 644 155 576 5
2023 1 558 841 613 383 146 503 6
2022 1 349 350 442 436 170 940 6
2021 1 134 116 460 032 126 637 6
2020 899 130 188 795 114 410 6
2019 1 041 776 268 713 117 713 6
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
1 142 464 lei
-30%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TERMOPRECIZIA SA”
Cod CAEN preponderent 2651 Rev. 2 (echivalent: 2651 Rev. 1, 2651 Rev. 3)
Obiect Activitate Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație
Descriere Activitate Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație
Cod CAEN principal 26 Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație
Descriere activitate (principal) Fabricarea calculatoarelor și a produselor electronice și optice
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. IAŞI, MUN. PAŞCANI, STR. GĂRII, NR.1
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția TERMOPRECIZIA SA în Topul Firmelor 2024:
Locul 20729 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Iaşi , domeniul 2651: Fabricarea cimentului

Locul 870 în Iaşi pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
610.644 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „TERMOPRECIZIA SA"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „TERMOPRECIZIA SA" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „TERMOPRECIZIA SA"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TERMOPRECIZIA SA"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „TERMOPRECIZIA SA"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „TERMOPRECIZIA SA"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „TERMOPRECIZIA SA"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TERMOPRECIZIA SA"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 2651
Active imobilizate 175.726
Active circulante 2.607.085
Stocuri 55.164
Creante 329.237
Disponibilitati 2.171.878
Datorii 155.576
Capitaluri proprii 2.627.235
Capital social 91.000
Cifra de afaceri 1.627.340
Venituri totale 1.722.093
Cheltuieli totale 1.060.112
Profit brut 661.981
Pierdere bruta 0
Profit net 610.644
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 2651
Active imobilizate 201.651
Active circulante 3.615.922
Stocuri 66.167
Creante 318.880
Disponibilitati 3.180.069
Datorii 146.503
Venituri in avans 542
Capitaluri proprii 3.670.528
Capital social 91.000
Cifra de afaceri 1.558.841
Venituri totale 1.664.764
Cheltuieli totale 1.034.734
Profit brut 630.030
Pierdere bruta 0
Profit net 613.383
Pierdere neta 0
Nr. salariati 6

WEB_UU_AN CAEN: 2651
Active imobilizate 232.994
Active circulante 3.054.483
Stocuri 69.117
Creante 381.482
Disponibilitati 2.553.078
Datorii 170.940
Venituri in avans 1.842
Capitaluri proprii 3.114.695
Capital social 91.000
Cifra de afaceri 1.349.350
Venituri totale 1.364.189
Cheltuieli totale 908.111
Profit brut 456.078
Pierdere bruta 0
Profit net 442.436
Pierdere neta 0
Nr. salariati 6

WEB_UU_AN CAEN: 2651
Active imobilizate 265.902
Active circulante 2.606.213
Stocuri 60.169
Creante 263.442
Disponibilitati 2.231.796
Datorii 126.637
Venituri in avans 3.142
Capitaluri proprii 2.742.336
Capital social 91.000
Cifra de afaceri 1.134.116
Venituri totale 1.197.355
Cheltuieli totale 725.394
Profit brut 471.961
Pierdere bruta 0
Profit net 460.032
Pierdere neta 0
Nr. salariati 6

WEB_UU_AN CAEN: 2651
Active imobilizate 298.856
Active circulante 2.172.379
Stocuri 81.515
Creante 221.206
Disponibilitati 1.818.852
Datorii 114.410
Venituri in avans 4.442
Capitaluri proprii 2.352.383
Capital social 91.000
Cifra de afaceri 899.130
Venituri totale 944.270
Cheltuieli totale 746.690
Profit brut 197.580
Pierdere bruta 0
Profit net 188.795
Pierdere neta 0
Nr. salariati 6

WEB_UU_AN CAEN: 2651
Active imobilizate 349.991
Active circulante 1.937.052
Stocuri 62.778
Creante 273.739
Disponibilitati 1.549.729
Datorii 117.713
Venituri in avans 5.742
Capitaluri proprii 2.163.588
Capital social 91.000
Cifra de afaceri 1.041.776
Venituri totale 1.049.926
Cheltuieli totale 770.686
Profit brut 279.240
Pierdere bruta 0
Profit net 268.713
Pierdere neta 0
Nr. salariati 6

WEB_UU_AN CAEN: 2651
Active imobilizate 311.948
Active circulante 1.761.407
Stocuri 59.926
Creante 279.724
Disponibilitati 1.370.951
Datorii 178.480
Capitaluri proprii 1.894.875
Capital social 91.000
Cifra de afaceri 996.487
Venituri totale 999.279
Cheltuieli totale 727.296
Profit brut 271.983
Pierdere bruta 0
Profit net 261.999
Pierdere neta 0
Nr. salariati 6

WEB_UU_AN CAEN: 2651
Active imobilizate 251.848
Active circulante 1.670.227
Stocuri 59.640
Creante 347.380
Disponibilitati 1.212.401
Datorii 120.636
Capitaluri proprii 1.801.439
Capital social 91.000
Cifra de afaceri 1.056.300
Venituri totale 1.201.433
Cheltuieli totale 765.750
Profit brut 435.683
Pierdere bruta 0
Profit net 424.057
Pierdere neta 0
Nr. salariati 6

WEB_UU_AN CAEN: 2651
Active imobilizate 277.727
Active circulante 1.599.642
Stocuri 52.384
Creante 224.092
Disponibilitati 1.272.360
Datorii 151.953
Capitaluri proprii 1.725.416
Capital social 91.000
Cifra de afaceri 1.036.091
Venituri totale 1.036.861
Cheltuieli totale 734.728
Profit brut 302.133
Pierdere bruta 0
Profit net 254.840
Pierdere neta 0
Nr. salariati 6
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.