TERMO INSTAL PARTNER SRL – CUI 32910780
Pe scurt
TERMO INSTAL PARTNER SRL are CUI 32910780, număr de înregistrare J2014000473139 și sediul în Municipiul Constanţa, județul Constanţa. Activitatea principală declarată: CAEN 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 586.978 lei, un profit net de 272.283 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TERMO INSTAL PARTNER SRL |
| CUI | 32910780 |
| Nr. Reg. Com. | J2014000473139 |
| EUID | ROONRC.J2014000473139 |
| CAEN | 4322 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-03-12 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GAVRILUC IULIAN-IONUȚ | - | România |
| GAVRILUC MARIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 586 978 | 272 283 | 229 671 | 364 817 | 137 377 | 272 523 | 1 |
| 2024 | 335 380 | 159 953 | 32 133 | 34 625 | 294 303 | 296 795 | 1 |
| 2023 | 350 084 | 90 961 | 185 977 | 37 601 | 285 219 | 136 843 | 2 |
| 2022 | 274 853 | 55 400 | 131 059 | 3 771 | 173 170 | 45 882 | 3 |
| 2021 | 250 963 | 25 438 | 98 845 | 7 234 | 82 093 | -9 518 | 3 |
| 2020 | 179 461 | 26 669 | 94 684 | 32 673 | 27 055 | -34 956 | 3 |
| 2019 | 95 739 | -26 874 | 129 042 | 62 295 | 5 122 | -61 625 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TERMO INSTAL PARTNER SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4322 Rev. 2 (echivalent: 4322 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Constanţa , domeniul 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2252 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- NORTH WIND S.R.L. – locul 2248, 877.783 lei, Constanţa
- CSG FAST INSTAL S.R.L. – locul 2248, 588.811 lei, Ilfov
- EWOLT GREEN ENERGY S.R.L. – locul 2249, 877.374 lei, Timiş
- BOTOND INSTAL EXPERT SRL – locul 2249, 588.466 lei, Alba
- AVANT SECURE S.R.L. – locul 2250, 875.583 lei, Bucureşti
- SINAI COMIMPEX SRL – locul 2250, 588.190 lei, Cluj
- TOP GLOBAL ELECTRIC S.R.L. – locul 2251, 875.385 lei, Sibiu
- ACM TECHINSTAL S.R.L. – locul 2251, 587.675 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TERMO INSTAL PARTNER SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TERMO INSTAL PARTNER SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TERMO INSTAL PARTNER SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 34.625 |
| Active circulante | 294.303 |
| Stocuri | 3.505 |
| Creante | 70.023 |
| Disponibilitati | 220.775 |
| Datorii | 32.133 |
| Capitaluri proprii | 296.795 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 335.380 |
| Venituri totale | 341.032 |
| Cheltuieli totale | 176.913 |
| Profit brut | 164.119 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 159.953 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 37.601 |
| Active circulante | 285.219 |
| Stocuri | 3.249 |
| Creante | 79.920 |
| Disponibilitati | 202.050 |
| Datorii | 185.977 |
| Capitaluri proprii | 136.843 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 350.084 |
| Venituri totale | 350.084 |
| Cheltuieli totale | 255.622 |
| Profit brut | 94.462 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 90.961 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 3.771 |
| Active circulante | 173.170 |
| Stocuri | 37.827 |
| Creante | 31.063 |
| Disponibilitati | 104.280 |
| Datorii | 131.059 |
| Capitaluri proprii | 45.882 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 274.853 |
| Venituri totale | 274.853 |
| Cheltuieli totale | 216.704 |
| Profit brut | 58.149 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 55.400 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 7.234 |
| Active circulante | 82.093 |
| Stocuri | 37.828 |
| Creante | 23.823 |
| Disponibilitati | 20.442 |
| Datorii | 98.845 |
| Capitaluri proprii | -9.518 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 250.963 |
| Venituri totale | 253.033 |
| Cheltuieli totale | 225.065 |
| Profit brut | 27.968 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.438 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 32.673 |
| Active circulante | 27.055 |
| Stocuri | 1.179 |
| Creante | 1.140 |
| Disponibilitati | 24.736 |
| Datorii | 94.684 |
| Capitaluri proprii | -34.956 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 179.461 |
| Venituri totale | 179.481 |
| Cheltuieli totale | 151.017 |
| Profit brut | 28.464 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 26.669 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 62.295 |
| Active circulante | 5.122 |
| Stocuri | 1.179 |
| Creante | 1.175 |
| Disponibilitati | 2.768 |
| Datorii | 129.042 |
| Capitaluri proprii | -61.625 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 95.739 |
| Venituri totale | 95.740 |
| Cheltuieli totale | 121.657 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 25.917 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 26.874 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 89.174 |
| Active circulante | 7.350 |
| Stocuri | 1.179 |
| Creante | 4.498 |
| Disponibilitati | 1.673 |
| Datorii | 131.275 |
| Capitaluri proprii | -34.751 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 108.657 |
| Venituri totale | 109.779 |
| Cheltuieli totale | 120.363 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.584 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 11.682 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 120.658 |
| Active circulante | 3.165 |
| Stocuri | 1.179 |
| Creante | 950 |
| Disponibilitati | 1.036 |
| Datorii | 146.892 |
| Capitaluri proprii | -23.069 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 80.668 |
| Venituri totale | 81.260 |
| Cheltuieli totale | 103.756 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 22.496 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 23.309 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 6.535 |
| Active circulante | 85.562 |
| Stocuri | 1.179 |
| Creante | 4.800 |
| Disponibilitati | 79.583 |
| Datorii | 17.348 |
| Capitaluri proprii | 74.749 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 78.391 |
| Venituri totale | 78.391 |
| Cheltuieli totale | 56.610 |
| Profit brut | 21.781 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.213 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |