AVANT SECURE S.R.L. – CUI 32767410
Pe scurt
AVANT SECURE S.R.L. are CUI 32767410, număr de înregistrare J23/8451/2022 și sediul în Sat Berceni, Comuna Berceni, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 875.583 lei, un profit net de 245.724 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.09.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AVANT SECURE S.R.L. |
| CUI | 32767410 |
| Nr. Reg. Com. | J23/8451/2022 |
| EUID | ROONRC.J23/8451/2022 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.09.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2022-12-14 (3 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| POPESCU IONUȚ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 875 583 | 245 724 | 509 235 | 486 705 | 83 269 | 60 739 | 1 |
| 2024 | 1 022 255 | 71 271 | 288 797 | 229 640 | 123 135 | 63 978 | 1 |
| 2023 | 915 338 | 571 531 | 211 562 | 156 416 | 482 635 | 427 489 | 1 |
| 2022 | 583 950 | 334 805 | 118 919 | 28 769 | 248 028 | 150 578 | 1 |
| 2021 | 446 329 | 142 520 | 166 673 | 39 292 | 268 534 | 141 153 | 1 |
| 2020 | 310 354 | 36 879 | 83 355 | 18 287 | 63 701 | -1 367 | 2 |
| 2019 | 229 320 | 70 091 | 77 629 | 0 | 134 383 | 56 754 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AVANT SECURE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2250 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MADAVI ELECTRO SRL – locul 2246, 878.418 lei, Prahova
- TOPAERO S.R.L. – locul 2246, 588.836 lei, Bucureşti
- NADIVAL SRL – locul 2247, 878.306 lei, Braşov
- GENERAL PREST INSTAL S.R.L. – locul 2247, 588.828 lei, Bucureşti
- NORTH WIND S.R.L. – locul 2248, 877.783 lei, Constanţa
- CSG FAST INSTAL S.R.L. – locul 2248, 588.811 lei, Ilfov
- EWOLT GREEN ENERGY S.R.L. – locul 2249, 877.374 lei, Timiş
- BOTOND INSTAL EXPERT SRL – locul 2249, 588.466 lei, Alba
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AVANT SECURE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AVANT SECURE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AVANT SECURE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 229.640 |
| Active circulante | 123.135 |
| Stocuri | 40.393 |
| Creante | 101.107 |
| Disponibilitati | -18.365 |
| Datorii | 288.797 |
| Capitaluri proprii | 63.978 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.022.255 |
| Venituri totale | 1.028.434 |
| Cheltuieli totale | 934.121 |
| Profit brut | 94.313 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 71.271 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 156.416 |
| Active circulante | 482.635 |
| Stocuri | 302.420 |
| Creante | 85.852 |
| Disponibilitati | 94.363 |
| Datorii | 211.562 |
| Capitaluri proprii | 427.489 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 915.338 |
| Venituri totale | 944.436 |
| Cheltuieli totale | 363.641 |
| Profit brut | 580.795 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 571.531 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 28.769 |
| Active circulante | 248.028 |
| Stocuri | 92.638 |
| Creante | 73.920 |
| Disponibilitati | 81.470 |
| Cheltuieli in avans | 950 |
| Datorii | 118.919 |
| Venituri in avans | 8.250 |
| Capitaluri proprii | 150.578 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 583.950 |
| Venituri totale | 610.876 |
| Cheltuieli totale | 270.505 |
| Profit brut | 340.371 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 334.805 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 39.292 |
| Active circulante | 268.534 |
| Stocuri | 70.849 |
| Creante | 43.799 |
| Disponibilitati | 153.886 |
| Datorii | 166.673 |
| Capitaluri proprii | 141.153 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 446.329 |
| Venituri totale | 446.329 |
| Cheltuieli totale | 299.346 |
| Profit brut | 146.983 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 142.520 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 18.287 |
| Active circulante | 63.701 |
| Stocuri | -1.972 |
| Creante | 24.045 |
| Disponibilitati | 41.628 |
| Datorii | 83.355 |
| Capitaluri proprii | -1.367 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 310.354 |
| Venituri totale | 310.354 |
| Cheltuieli totale | 270.371 |
| Profit brut | 39.983 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 36.879 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 134.383 |
| Stocuri | 268 |
| Creante | 26.677 |
| Disponibilitati | 107.438 |
| Datorii | 77.629 |
| Capitaluri proprii | 56.754 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 229.320 |
| Venituri totale | 229.321 |
| Cheltuieli totale | 155.477 |
| Profit brut | 73.844 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 70.091 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 55.514 |
| Creante | 6.070 |
| Disponibilitati | 49.444 |
| Datorii | 68.851 |
| Capitaluri proprii | -13.337 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 175.817 |
| Venituri totale | 176.015 |
| Cheltuieli totale | 120.916 |
| Profit brut | 55.099 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 49.811 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 64.286 |
| Stocuri | 316 |
| Creante | 8.096 |
| Disponibilitati | 55.874 |
| Datorii | 37.474 |
| Capitaluri proprii | 26.812 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 81.194 |
| Venituri totale | 81.195 |
| Cheltuieli totale | 32.452 |
| Profit brut | 48.743 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 46.612 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 152.626 |
| Creante | 1.500 |
| Disponibilitati | 151.126 |
| Datorii | 36.656 |
| Capitaluri proprii | 115.970 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 251.150 |
| Venituri totale | 251.156 |
| Cheltuieli totale | 141.244 |
| Profit brut | 109.912 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 102.377 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |