TELAR CONCEPT SRL – CUI 37633664
Pe scurt
TELAR CONCEPT SRL are CUI 37633664, număr de înregistrare J2017000915021 și sediul în Loc. Curtici, Oraş Curtici, județul Arad. Activitatea principală declarată: CAEN 6290 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 672.858 lei, un profit net de 383.294 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 22.09.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TELAR CONCEPT SRL |
| CUI | 37633664 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000915021 |
| EUID | ROONRC.J2/915/2017 |
| CAEN | 6290 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 22.09.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-05-23 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IOVĂNAŞ RALUCA ELENA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 672 858 | 383 294 | 177 915 | 0 | 561 458 | 383 543 | 1 |
| 2024 | 663 667 | 400 956 | 171 545 | 1 748 | 570 993 | 401 196 | 1 |
| 2023 | 611 924 | 460 054 | 30 082 | 3 655 | 1 324 434 | 1 298 007 | 1 |
| 2022 | 565 875 | 410 399 | 13 633 | 5 562 | 846 024 | 837 953 | 1 |
| 2021 | 545 756 | 343 602 | 3 799 | 0 | 826 696 | 822 897 | 0 |
| 2020 | 511 396 | 316 281 | 3 877 | 0 | 483 173 | 479 296 | 0 |
| 2019 | 245 914 | 160 084 | 3 985 | 0 | 167 000 | 163 015 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises672 858 lei
1%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TELAR CONCEPT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6290 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Arad , domeniul 6290: Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 355 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CASEWARE ROMANIA S.R.L. – locul 351, 18,13 mil. lei, Cluj
- NETOPIA RETAIL SOLUTIONS S.R.L. – locul 351, 2,54 mil. lei, Bucureşti
- NIBBLE SOURCE S.R.L. – locul 351, 1,24 mil. lei, Alba
- DOT DESIGN WEB SRL – locul 351, 680.047 lei, Bucureşti
- NANO CODE HOUSE S.R.L. – locul 351, 476.112 lei, Bucureşti
- CRESCENDO INTERNATIONAL SRL – locul 351, 208.281 lei, Bucureşti
- RANKINGCOACH S.R.L. – locul 352, 18,11 mil. lei, Arad
- ENDEGO S.R.L. – locul 352, 2,49 mil. lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TELAR CONCEPT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TELAR CONCEPT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TELAR CONCEPT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.748 |
| Active circulante | 570.993 |
| Creante | 349.850 |
| Disponibilitati | 221.143 |
| Datorii | 171.545 |
| Capitaluri proprii | 401.196 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 663.667 |
| Venituri totale | 671.133 |
| Cheltuieli totale | 250.511 |
| Profit brut | 420.622 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 400.956 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.655 |
| Active circulante | 1.324.434 |
| Creante | 29.667 |
| Disponibilitati | 1.294.767 |
| Datorii | 30.082 |
| Capitaluri proprii | 1.298.007 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 611.924 |
| Venituri totale | 637.036 |
| Cheltuieli totale | 173.176 |
| Profit brut | 463.860 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 460.054 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 5.562 |
| Active circulante | 846.024 |
| Creante | 42.567 |
| Disponibilitati | 803.457 |
| Datorii | 13.633 |
| Capitaluri proprii | 837.953 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 565.875 |
| Venituri totale | 597.247 |
| Cheltuieli totale | 180.415 |
| Profit brut | 416.832 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 410.399 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 826.696 |
| Creante | 42.843 |
| Disponibilitati | 783.853 |
| Datorii | 3.799 |
| Capitaluri proprii | 822.897 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 545.756 |
| Venituri totale | 546.266 |
| Cheltuieli totale | 186.978 |
| Profit brut | 359.288 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 343.602 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 483.173 |
| Creante | 38.750 |
| Disponibilitati | 444.423 |
| Datorii | 3.877 |
| Capitaluri proprii | 479.296 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 511.396 |
| Venituri totale | 511.796 |
| Cheltuieli totale | 182.381 |
| Profit brut | 329.415 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 316.281 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 167.000 |
| Creante | 44.354 |
| Disponibilitati | 122.646 |
| Datorii | 3.985 |
| Capitaluri proprii | 163.015 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 245.914 |
| Venituri totale | 246.017 |
| Cheltuieli totale | 78.556 |
| Profit brut | 167.461 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 160.084 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 167.372 |
| Disponibilitati | 167.372 |
| Datorii | 14.441 |
| Capitaluri proprii | 152.931 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 280.327 |
| Venituri totale | 280.681 |
| Cheltuieli totale | 125.275 |
| Profit brut | 155.406 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 152.603 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 211 |
| Active circulante | 113.451 |
| Creante | 37.725 |
| Disponibilitati | 75.726 |
| Datorii | 20.834 |
| Capitaluri proprii | 92.828 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 205.680 |
| Venituri totale | 206.094 |
| Cheltuieli totale | 111.407 |
| Profit brut | 94.687 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 92.628 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |