TECHNO CRISTOGEN SRL – CUI 37919624
Pe scurt
TECHNO CRISTOGEN SRL are CUI 37919624, număr de înregistrare J04/1218/2017 și sediul în Municipiul Bacău, județul Bacău. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 30.949 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 04.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TECHNO CRISTOGEN SRL |
| CUI | 37919624 |
| Nr. Reg. Com. | J04/1218/2017 |
| EUID | ROONRC.J4/1218/2017 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 04.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-07-07 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ANDRU EUGEN CRISTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -30 949 | 5 866 | 1 750 | 4 867 | 751 | 0 |
| 2024 | 0 | -23 743 | 0 | 5 950 | 70 703 | 76 653 | 1 |
| 2023 | 251 591 | 189 360 | 9 615 | 10 660 | 188 555 | 189 600 | 1 |
| 2022 | 206 352 | 187 030 | 711 | 15 735 | 172 246 | 187 270 | 1 |
| 2021 | 131 471 | 118 551 | 1 737 | 2 260 | 118 268 | 118 791 | 0 |
| 2020 | 82 417 | 78 714 | 1 614 | 3 135 | 76 278 | 77 799 | 0 |
| 2019 | 0 | -636 | 878 | 92 | -128 | -914 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TECHNO CRISTOGEN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 16176 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2024.- TODIRAŞCU CONSTRUCT SRL – locul 16172, 0 lei, Iaşi
- GESI SRL – locul 16173, 0 lei, Sălaj
- CXY DINAMIC CONSTRUCT SRL – locul 16174, 0 lei, Ilfov
- SYNTETIC GREEN PROIECT SRL – locul 16175, 0 lei, Gorj
- BUILDITY S.R.L. – locul 16177, 0 lei, Bucureşti
- SALVADOR DEVELOPMENT S.R.L. – locul 16178, 0 lei, Bucureşti
- AMBIENTAL CONSTRUCT STAR S.R.L. – locul 16179, 0 lei, Bistriţa-Năsăud
- TGI CONSTRUCT SRL – locul 16180, 0 lei, Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TECHNO CRISTOGEN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TECHNO CRISTOGEN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TECHNO CRISTOGEN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 5.950 |
| Active circulante | 70.703 |
| Creante | 37.369 |
| Disponibilitati | 33.334 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 76.653 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 56 |
| Cheltuieli totale | 23.799 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 23.743 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 23.743 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 10.660 |
| Active circulante | 188.555 |
| Creante | 107.934 |
| Disponibilitati | 80.621 |
| Datorii | 9.615 |
| Capitaluri proprii | 189.600 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 251.591 |
| Venituri totale | 252.969 |
| Cheltuieli totale | 61.135 |
| Profit brut | 191.834 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 189.360 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 15.735 |
| Active circulante | 172.246 |
| Creante | 93.728 |
| Disponibilitati | 78.518 |
| Datorii | 711 |
| Capitaluri proprii | 187.270 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 206.352 |
| Venituri totale | 206.732 |
| Cheltuieli totale | 14.824 |
| Profit brut | 191.908 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 187.030 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.260 |
| Active circulante | 118.268 |
| Creante | 67.195 |
| Disponibilitati | 51.073 |
| Datorii | 1.737 |
| Capitaluri proprii | 118.791 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 131.471 |
| Venituri totale | 132.104 |
| Cheltuieli totale | 9.670 |
| Profit brut | 122.434 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 118.551 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 3.135 |
| Active circulante | 76.278 |
| Creante | 18.869 |
| Disponibilitati | 57.409 |
| Datorii | 1.614 |
| Capitaluri proprii | 77.799 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 82.417 |
| Venituri totale | 82.713 |
| Cheltuieli totale | 1.606 |
| Profit brut | 81.107 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 78.714 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 92 |
| Active circulante | -128 |
| Disponibilitati | -128 |
| Datorii | 878 |
| Capitaluri proprii | -914 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 636 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 636 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 636 |
| Active imobilizate | 249 |
| Active circulante | -36 |
| Disponibilitati | -36 |
| Datorii | 491 |
| Capitaluri proprii | -278 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 37 |
| Cheltuieli totale | 555 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 518 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 518 |
| Active imobilizate | 406 |
| Active circulante | 17.791 |
| Disponibilitati | 17.791 |
| Datorii | 1.052 |
| Capitaluri proprii | 17.145 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 17.300 |
| Venituri totale | 17.668 |
| Cheltuieli totale | 193 |
| Profit brut | 17.475 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 16.945 |
| Pierdere neta | 0 |