AMBIENTAL CONSTRUCT STAR S.R.L. – CUI 39990809
Pe scurt
AMBIENTAL CONSTRUCT STAR S.R.L. are CUI 39990809, număr de înregistrare J06/1138/2018 și sediul în Municipiul Bistriţa, județul Bistriţa-Năsăud. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 1.220 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: necunoscut
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2024
| Denumire | AMBIENTAL CONSTRUCT STAR S.R.L. |
| CUI | 39990809 |
| Nr. Reg. Com. | J06/1138/2018 |
| EUID | ROONRC.J6/1138/2018 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.08.2026) |
| Stare (ONRC) | necunoscut |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-10-11 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MATIS ADINA CRISTINA | administrator si reprezentant | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 0 | -1 220 | 884 | 0 | 168 521 | 167 637 | 1 |
| 2023 | 0 | -1 240 | 239 | 0 | 169 096 | 168 857 | 1 |
| 2022 | 0 | -1 842 | 95 | 0 | 170 192 | 170 097 | 1 |
| 2021 | 0 | -2 874 | 82 | 0 | 172 021 | 171 939 | 0 |
| 2020 | 254 899 | 6 678 | 25 168 | 163 | 199 818 | 174 813 | 1 |
| 2019 | 713 607 | 173 825 | 62 485 | 316 | 230 305 | 168 136 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AMBIENTAL CONSTRUCT STAR S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 16179 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2024.- SYNTETIC GREEN PROIECT SRL – locul 16175, 0 lei, Gorj
- TECHNO CRISTOGEN SRL – locul 16176, 0 lei, Bacău
- BUILDITY S.R.L. – locul 16177, 0 lei, Bucureşti
- SALVADOR DEVELOPMENT S.R.L. – locul 16178, 0 lei, Bucureşti
- TGI CONSTRUCT SRL – locul 16180, 0 lei, Mureş
- GLOBAL PRACTIC CONSTRUCT S.R.L. – locul 16181, 0 lei, Giurgiu
- ROAD INTENSIV BUILDING S.R.L. – locul 16182, 0 lei, Satu Mare
- TURALUM FAST CONSTRUCT S.R.L. – locul 16183, 0 lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AMBIENTAL CONSTRUCT STAR S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AMBIENTAL CONSTRUCT STAR S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AMBIENTAL CONSTRUCT STAR S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 168.521 |
| Creante | 153.339 |
| Disponibilitati | 15.182 |
| Datorii | 884 |
| Capitaluri proprii | 167.637 |
| Capital social | 210 |
| Venituri totale | 37 |
| Cheltuieli totale | 1.257 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.220 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.220 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 169.096 |
| Creante | 153.327 |
| Disponibilitati | 15.769 |
| Datorii | 239 |
| Capitaluri proprii | 168.857 |
| Capital social | 210 |
| Venituri totale | 37 |
| Cheltuieli totale | 1.277 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.240 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.240 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 170.192 |
| Creante | 153.316 |
| Disponibilitati | 16.876 |
| Datorii | 95 |
| Capitaluri proprii | 170.097 |
| Capital social | 210 |
| Venituri totale | 37 |
| Cheltuieli totale | 1.879 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.842 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.842 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 172.021 |
| Creante | 153.237 |
| Disponibilitati | 18.784 |
| Datorii | 82 |
| Capitaluri proprii | 171.939 |
| Capital social | 210 |
| Venituri totale | 46 |
| Cheltuieli totale | 2.920 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.874 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.874 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 163 |
| Active circulante | 199.818 |
| Stocuri | 548 |
| Creante | 159.985 |
| Disponibilitati | 39.285 |
| Datorii | 25.168 |
| Capitaluri proprii | 174.813 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 254.899 |
| Venituri totale | 186.284 |
| Cheltuieli totale | 177.311 |
| Profit brut | 8.973 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.678 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 316 |
| Active circulante | 230.305 |
| Stocuri | 69.222 |
| Creante | 121.124 |
| Disponibilitati | 39.959 |
| Datorii | 62.485 |
| Capitaluri proprii | 168.136 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 713.607 |
| Venituri totale | 782.322 |
| Cheltuieli totale | 601.360 |
| Profit brut | 180.962 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 173.825 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 10.071 |
| Active circulante | 903 |
| Disponibilitati | 903 |
| Datorii | 16.673 |
| Capitaluri proprii | -5.699 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 5.899 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.899 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.899 |
| Nr. salariati | 2 |