SWEET BREAD SRL – CUI 34861587
Pe scurt
SWEET BREAD SRL are CUI 34861587, număr de înregistrare J2015009696406 și sediul în Bucureşti Sectorul 2, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 1071 – Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 25.013.984 lei, un profit net de 254.031 lei și un număr mediu de 137 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SWEET BREAD SRL |
| CUI | 34861587 |
| Nr. Reg. Com. | J2015009696406 |
| EUID | ROONRC.J40/9696/2015 |
| CAEN | 1071 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-08-06 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| AYTEKIN MUSTAFA-KAAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25 013 984 | 254 031 | 4 058 043 | 2 940 176 | 1 851 898 | 734 031 | 137 |
| 2024 | 26 402 491 | 299 991 | 4 465 693 | 4 997 427 | 2 376 197 | 2 907 931 | 163 |
| 2023 | 30 710 884 | 5 731 381 | 4 039 270 | 4 714 045 | 4 511 818 | 5 198 535 | 136 |
| 2022 | 24 344 163 | -932 886 | 6 054 125 | 3 558 761 | 1 962 518 | -532 846 | 140 |
| 2021 | 18 785 159 | 809 462 | 1 151 266 | 2 603 769 | 1 327 913 | 2 804 071 | 117 |
| 2020 | 16 454 667 | 1 181 647 | 651 378 | 744 799 | 2 178 319 | 2 494 608 | 147 |
| 2019 | 12 702 825 | 99 166 | 1 447 532 | 174 229 | 1 828 534 | 555 231 | 110 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises25 013 984 lei
-5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SWEET BREAD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1071 Rev. 2 (echivalent: 1071 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 1071: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (10), poziții apropiate de locul 58 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- IZOCON MC SRL – locul 54, 43,01 mil. lei, Călăraşi
- FACOS SA – locul 54, 34,12 mil. lei, Suceava
- EFELER DEVELOPMENT SRL – locul 54, 26,51 mil. lei, Constanţa
- COMALAT SRL – locul 54, 16,17 mil. lei, Teleorman
- ADCO FOOD SRL – locul 54, 6,19 mil. lei, Ilfov
- PFLEGE HOME 24 S.R.L. – locul 54, 5,15 mil. lei, Bucureşti
- MURATA IMPEX SRL – locul 54, 4,52 mil. lei, Sălaj
- KIBO DELICE SRL – locul 54, 4,41 mil. lei, Constanţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SWEET BREAD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SWEET BREAD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SWEET BREAD SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2017-01-06 |
| Data reactivare | 2017-12-05 |
| Data publicare | 2017-01-11 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.997.427 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.376.197 |
| Stocuri | 683.564 |
| Creante | 1.539.624 |
| Casa si conturi la banci | 153.009 |
| DATORII | 4.465.693 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.907.931 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.402.491 |
| VENITURI TOTALE | 26.411.795 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.951.172 |
| Profitul brut | 460.623 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 299.991 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 163 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.714.045 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.511.818 |
| Stocuri | 520.184 |
| Creante | 3.585.517 |
| Casa si conturi la banci | 406.117 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.942 |
| DATORII | 4.039.270 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.198.535 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 30.710.884 |
| VENITURI TOTALE | 30.758.628 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.052.593 |
| Profitul brut | 6.706.035 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.731.381 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 136 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.558.761 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.962.518 |
| Stocuri | 520.603 |
| Creante | 978.343 |
| Casa si conturi la banci | 463.572 |
| DATORII | 6.054.125 |
| CAPITALURI - TOTAL | -532.846 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.344.163 |
| VENITURI TOTALE | 26.022.916 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.955.802 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 932.886 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 932.886 |
| Numar mediu de salariati | 140 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.603.769 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.327.913 |
| Stocuri | 531.080 |
| Creante | 618.231 |
| Casa si conturi la banci | 178.602 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.655 |
| DATORII | 1.151.266 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.804.071 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.785.159 |
| VENITURI TOTALE | 18.918.766 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.940.632 |
| Profitul brut | 978.134 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 809.462 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 117 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 744.799 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.178.319 |
| Stocuri | 265.994 |
| Creante | 564.566 |
| Casa si conturi la banci | 1.347.759 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 222.868 |
| DATORII | 651.378 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.494.608 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.454.667 |
| VENITURI TOTALE | 16.825.197 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.408.751 |
| Profitul brut | 1.416.446 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.181.647 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 147 |
| Active imobilizate | 174.229 |
| Active circulante | 1.828.534 |
| Stocuri | 148.702 |
| Creante | 358.974 |
| Disponibilitati | 1.320.858 |
| Datorii | 1.447.532 |
| Capitaluri proprii | 555.231 |
| Capital social | 400.000 |
| Cifra de afaceri | 12.702.825 |
| Venituri totale | 14.405.696 |
| Cheltuieli totale | 14.289.404 |
| Profit brut | 116.292 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 99.166 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 110 |
| Active imobilizate | 29.911 |
| Active circulante | 1.060.769 |
| Stocuri | 64.865 |
| Creante | 14.554 |
| Disponibilitati | 981.350 |
| Datorii | 840.388 |
| Capitaluri proprii | 250.292 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.470.635 |
| Venituri totale | 3.470.635 |
| Cheltuieli totale | 3.264.650 |
| Profit brut | 205.985 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 194.027 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 3.000 |
| Active circulante | 59.199 |
| Stocuri | 2.457 |
| Creante | 4.373 |
| Disponibilitati | 52.369 |
| Datorii | 5.934 |
| Capitaluri proprii | 56.265 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 494.118 |
| Venituri totale | 494.118 |
| Cheltuieli totale | 421.882 |
| Profit brut | 72.236 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 70.436 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 3.000 |
| Active circulante | 3.383 |
| Stocuri | 2.457 |
| Disponibilitati | 926 |
| Datorii | 20.554 |
| Capitaluri proprii | -14.171 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 5.359 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.359 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.359 |