SUSCATEAM SRL – CUI 36479835
Informativ
SUSCATEAM SRL are CUI 36479835, număr de înregistrare J2016001082240 și sediul în Oraş Sălistea de Sus, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 1611 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.201.288 lei, un profit net de 49.064 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SUSCATEAM SRL |
| CUI | 36479835 |
| Nr. Reg. Com. | J2016001082240 |
| EUID | ROONRC.J2016001082240 |
| CAEN | 1611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-08-31 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SUŞCA CĂLIN NICU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 201 288 | 49 064 | 1 186 547 | 2 390 152 | 1 765 301 | 1 838 511 | 2 |
| 2024 | 871 612 | 28 074 | 960 225 | 2 552 035 | 1 530 409 | 1 789 447 | 2 |
| 2023 | 1 021 588 | 58 096 | 2 386 639 | 2 829 330 | 2 853 833 | 1 761 374 | 1 |
| 2022 | 1 862 323 | 442 790 | 1 494 163 | 459 634 | 2 737 806 | 1 703 277 | 2 |
| 2021 | 1 290 375 | 210 511 | 1 086 318 | 506 753 | 1 873 722 | 1 294 157 | 4 |
| 2020 | 1 308 658 | 437 658 | 850 541 | 178 554 | 1 755 633 | 1 083 646 | 4 |
| 2019 | 1 610 728 | 489 236 | 862 424 | 247 769 | 1 260 644 | 645 989 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SUSCATEAM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 1611: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 562 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MITRUŢ NEGREA SRL – locul 558, 1,23 mil. lei, Suceava
- COSTIANI PROD SRL – locul 558, 101.381 lei, Vaslui
- GVG CICIO S.R.L. – locul 558, 80.032 lei, Satu Mare
- MEFORESAMET SRL – locul 558, 45.941 lei, Vrancea
- MOLIDUL ILIUTA SRL – locul 559, 1,22 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- AGRO VITIS VINIFERA SRL – locul 559, 100.959 lei, Bihor
- WOODKNOT TREE SRL – locul 559, 79.897 lei, Cluj
- TÂMPLĂRIE UŞI S.R.L. – locul 559, 43.989 lei, Mehedinţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SUSCATEAM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SUSCATEAM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SUSCATEAM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.552.035 |
| Active circulante | 1.530.409 |
| Stocuri | 44.823 |
| Creante | 1.440.439 |
| Disponibilitati | 45.147 |
| Datorii | 960.225 |
| Venituri in avans | 1.332.772 |
| Capitaluri proprii | 1.789.447 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 871.612 |
| Venituri totale | 1.224.594 |
| Cheltuieli totale | 1.174.010 |
| Profit brut | 50.584 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.074 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 2.829.330 |
| Active circulante | 2.853.833 |
| Stocuri | 211.041 |
| Creante | 2.628.814 |
| Disponibilitati | 13.978 |
| Datorii | 2.386.639 |
| Venituri in avans | 1.535.150 |
| Capitaluri proprii | 1.761.374 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.021.588 |
| Venituri totale | 1.074.932 |
| Cheltuieli totale | 1.007.918 |
| Profit brut | 67.014 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 58.096 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 459.634 |
| Active circulante | 2.737.806 |
| Stocuri | 234.106 |
| Creante | 2.245.360 |
| Disponibilitati | 258.340 |
| Datorii | 1.494.163 |
| Capitaluri proprii | 1.703.277 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.862.323 |
| Venituri totale | 1.995.180 |
| Cheltuieli totale | 1.537.946 |
| Profit brut | 457.234 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 442.790 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 506.753 |
| Active circulante | 1.873.722 |
| Stocuri | 12.200 |
| Creante | 1.854.591 |
| Disponibilitati | 6.931 |
| Datorii | 1.086.318 |
| Capitaluri proprii | 1.294.157 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.290.375 |
| Venituri totale | 1.294.533 |
| Cheltuieli totale | 1.074.567 |
| Profit brut | 219.966 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 210.511 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 178.554 |
| Active circulante | 1.755.633 |
| Stocuri | 4.843 |
| Creante | 1.745.151 |
| Disponibilitati | 5.639 |
| Datorii | 850.541 |
| Capitaluri proprii | 1.083.646 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.308.658 |
| Venituri totale | 1.308.659 |
| Cheltuieli totale | 860.314 |
| Profit brut | 448.345 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 437.658 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 247.769 |
| Active circulante | 1.260.644 |
| Stocuri | 27.390 |
| Creante | 1.221.056 |
| Disponibilitati | 12.198 |
| Datorii | 862.424 |
| Capitaluri proprii | 645.989 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.610.728 |
| Venituri totale | 1.610.895 |
| Cheltuieli totale | 1.107.972 |
| Profit brut | 502.923 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 489.236 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 120.325 |
| Active circulante | 561.925 |
| Stocuri | 148.775 |
| Creante | 364.069 |
| Disponibilitati | 49.081 |
| Datorii | 525.497 |
| Capitaluri proprii | 156.753 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 868.888 |
| Venituri totale | 868.888 |
| Cheltuieli totale | 659.716 |
| Profit brut | 209.172 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 200.483 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 145.344 |
| Active circulante | 72.161 |
| Stocuri | 5.850 |
| Creante | 58.646 |
| Disponibilitati | 7.665 |
| Datorii | 261.236 |
| Capitaluri proprii | -43.731 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 57.131 |
| Venituri totale | 57.131 |
| Cheltuieli totale | 100.486 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 43.355 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 43.926 |
| Nr. salariati | 1 |