STUDIO NET SRL – CUI 22651220
Informativ
STUDIO NET SRL are CUI 22651220, număr de înregistrare J05/2720/2007 și sediul în Municipiul Marghita, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 7420 – Activități de proiectare, urbanism, inginerie și alte servicii tehnice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 113.593 lei, un profit net de 14.315 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 13.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | STUDIO NET SRL |
| CUI | 22651220 |
| Nr. Reg. Com. | J05/2720/2007 |
| EUID | ROONRC.J05/2720/2007 |
| CAEN | 7420 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 13.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-10-29 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DERECICHEI RAMONA-MARIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 113 593 | 14 315 | 24 190 | 0 | 25 594 | 1 404 | 2 |
| 2024 | 87 757 | -7 233 | 15 293 | 0 | 2 254 | -13 039 | 2 |
| 2023 | 59 252 | -21 748 | 9 185 | 0 | 3 379 | -5 806 | 1 |
| 2022 | 47 089 | -10 500 | 3 431 | 0 | 19 368 | 15 937 | 1 |
| 2021 | 60 365 | -2 767 | 5 040 | 0 | 31 477 | 26 437 | 1 |
| 2020 | 45 841 | -3 559 | 8 911 | 0 | 38 114 | 29 203 | 1 |
| 2019 | 71 077 | 19 759 | 7 047 | 0 | 39 809 | 32 762 | 1 |
| 2018 | 58 692 | -2 981 | 2 825 | — | — | — | 2 |
| 2017 | 67 615 | 8 304 | 3 977 | — | — | — | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “STUDIO NET SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7420 Rev. 2 (echivalent: 7420 Rev. 1, 7420 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități fotografice |
| Descriere Activitate | Activități fotografice |
| Cod CAEN principal | 74 Activități fotografice |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități profesionale, științifice și tehnice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 7420: Activități de proiectare, urbanism, inginerie și alte servicii tehnice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 590 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SETEBOS S.R.L. – locul 586, 394.904 lei, Timiş
- MEGOLDOM S.R.L. – locul 586, 118.260 lei, Harghita
- TRANSILVANIA FOTO STUDIO SRL – locul 586, 114.776 lei, Mureş
- AZZURO EDIL S.R.L. – locul 587, 394.900 lei, Braşov
- PETRI PTR S.R.L. – locul 587, 117.650 lei, Bistriţa-Năsăud
- ATELIER ANDREI BERZUNTANU S.R.L. – locul 587, 113.825 lei, Bacău
- DEGAL PROIECTARE CF S.R.L. – locul 588, 394.680 lei, Bucureşti
- RISC ACCEPTABIL CONSULT SRL – locul 588, 117.638 lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „STUDIO NET SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „STUDIO NET SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „STUDIO NET SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 2.254 |
| Creante | 614 |
| Disponibilitati | 1.640 |
| Datorii | 15.293 |
| Capitaluri proprii | -13.039 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 87.757 |
| Venituri totale | 87.757 |
| Cheltuieli totale | 94.990 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.233 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.233 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 3.379 |
| Disponibilitati | 3.379 |
| Datorii | 9.185 |
| Capitaluri proprii | -5.806 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 59.252 |
| Venituri totale | 59.252 |
| Cheltuieli totale | 80.407 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 21.155 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 21.748 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 19.368 |
| Disponibilitati | 19.368 |
| Datorii | 3.431 |
| Capitaluri proprii | 15.937 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 47.089 |
| Venituri totale | 47.089 |
| Cheltuieli totale | 57.118 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.029 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.500 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 31.477 |
| Disponibilitati | 31.477 |
| Datorii | 5.040 |
| Capitaluri proprii | 26.437 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 60.365 |
| Venituri totale | 60.365 |
| Cheltuieli totale | 62.528 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.163 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.767 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 38.114 |
| Disponibilitati | 38.114 |
| Datorii | 8.911 |
| Capitaluri proprii | 29.203 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 45.841 |
| Venituri totale | 47.691 |
| Cheltuieli totale | 50.937 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.246 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.559 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 39.809 |
| Disponibilitati | 39.809 |
| Datorii | 7.047 |
| Capitaluri proprii | 32.762 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 71.077 |
| Venituri totale | 71.077 |
| Cheltuieli totale | 50.608 |
| Profit brut | 20.469 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 19.759 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 15.828 |
| Disponibilitati | 15.828 |
| Datorii | 2.825 |
| Capitaluri proprii | 13.003 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 58.692 |
| Venituri totale | 58.692 |
| Cheltuieli totale | 61.087 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.395 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.981 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 19.961 |
| Disponibilitati | 19.961 |
| Datorii | 3.977 |
| Capitaluri proprii | 15.984 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 67.615 |
| Venituri totale | 67.615 |
| Cheltuieli totale | 58.636 |
| Profit brut | 8.979 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.304 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 21.772 |
| Creante | 50 |
| Disponibilitati | 21.722 |
| Datorii | 14.092 |
| Capitaluri proprii | 7.680 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 68.082 |
| Venituri totale | 68.082 |
| Cheltuieli totale | 56.617 |
| Profit brut | 11.465 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.784 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |