STONE MAN SRL – CUI 25758443
Pe scurt
STONE MAN SRL are CUI 25758443, număr de înregistrare J08/1047/2009 și sediul în Municipiul Săcele, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 4673 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 105.740 lei, un profit net de 16.235 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 09.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | STONE MAN SRL |
| CUI | 25758443 |
| Nr. Reg. Com. | J08/1047/2009 |
| EUID | ROONRC.J08/1047/2009 |
| CAEN | 4673 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 09.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-07-08 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 105 740 | 16 235 | 27 186 | 446 | 84 381 | 57 641 | 1 |
| 2024 | 122 519 | 11 719 | 37 374 | 462 | 78 318 | 41 406 | 1 |
| 2023 | 95 216 | 22 970 | 37 936 | 1 761 | 177 399 | 141 224 | 1 |
| 2022 | 233 774 | 66 957 | 37 139 | 2 804 | 152 589 | 118 254 | 1 |
| 2021 | 279 079 | 52 512 | 62 733 | 74 | 113 956 | 51 297 | 1 |
| 2020 | 0 | 0 | 1 250 | 0 | 35 | -1 215 | 0 |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “STONE MAN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4673 Rev. 2 (echivalent: 4673 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 4673: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 903 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SISTEM PROSPER SRL – locul 899, 6,39 mil. lei, Bucureşti
- METALSOR CONSULTING IMPORT EXPORT SRL – locul 899, 4,40 mil. lei, Teleorman
- ALL 4CONSULTING SERV S.R.L. – locul 899, 1,32 mil. lei, Bucureşti
- INTERTECH SYSTEMS S.R.L. – locul 899, 195.638 lei, Sibiu
- ROSSA VIVA S.R.L. – locul 899, 171.415 lei, Bucureşti
- SILVA-DEI TRANS IMPEX SRL – locul 899, 112.088 lei, Arad
- HIPOCRAT SRL – locul 899, 0 lei, Galaţi
- LAVIOD IMPEX SRL – locul 900, 6,37 mil. lei, Călăraşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „STONE MAN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „STONE MAN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „STONE MAN SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2014-04-10 |
| Data reactivare | 2016-11-28 |
| Data publicare | 2014-04-18 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 462 |
| Active circulante | 78.318 |
| Stocuri | 44.244 |
| Creante | 9.720 |
| Disponibilitati | 24.354 |
| Datorii | 37.374 |
| Capitaluri proprii | 41.406 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 122.519 |
| Venituri totale | 122.519 |
| Cheltuieli totale | 108.290 |
| Profit brut | 14.229 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.719 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.761 |
| Active circulante | 177.399 |
| Stocuri | 47.238 |
| Creante | 116.623 |
| Disponibilitati | 13.538 |
| Datorii | 37.936 |
| Capitaluri proprii | 141.224 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 95.216 |
| Venituri totale | 95.216 |
| Cheltuieli totale | 68.334 |
| Profit brut | 26.882 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.970 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.804 |
| Active circulante | 152.589 |
| Stocuri | 28.177 |
| Creante | 100.171 |
| Disponibilitati | 24.241 |
| Datorii | 37.139 |
| Capitaluri proprii | 118.254 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 233.774 |
| Venituri totale | 233.774 |
| Cheltuieli totale | 160.856 |
| Profit brut | 72.918 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 66.957 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 74 |
| Active circulante | 113.956 |
| Stocuri | 44.323 |
| Creante | 57.599 |
| Disponibilitati | 12.034 |
| Datorii | 62.733 |
| Capitaluri proprii | 51.297 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 279.079 |
| Venituri totale | 279.079 |
| Cheltuieli totale | 222.857 |
| Profit brut | 56.222 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 52.512 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 35 |
| Disponibilitati | 35 |
| Datorii | 1.250 |
| Capitaluri proprii | -1.215 |
| Capital social | 500 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |