STONE COLLECTION SRL – CUI 27743333
Pe scurt
STONE COLLECTION SRL are CUI 27743333, număr de înregistrare J2010002003125 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 4683 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.153.150 lei, un profit net de 210.186 lei și un număr mediu de 8 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | STONE COLLECTION SRL |
| CUI | 27743333 |
| Nr. Reg. Com. | J2010002003125 |
| EUID | ROONRC.J12/2003/2010 |
| CAEN | 4683 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-11-24 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOCEAN TUDOR IOAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 153 150 | 210 186 | 1 877 547 | 538 056 | 1 875 914 | 537 023 | 8 |
| 2024 | 4 710 941 | 440 879 | 1 656 955 | 490 495 | 1 713 843 | 548 201 | 4 |
| 2023 | 3 669 030 | 424 384 | 1 347 697 | 188 823 | 1 584 617 | 425 898 | 3 |
| 2022 | 3 341 711 | 422 763 | 1 335 133 | 227 195 | 1 532 215 | 424 277 | 2 |
| 2021 | 2 820 258 | 268 293 | 1 061 716 | 135 769 | 1 195 754 | 269 807 | 2 |
| 2020 | 2 252 866 | 253 143 | 605 433 | 125 039 | 735 051 | 254 657 | 2 |
| 2019 | 2 424 726 | 113 002 | 629 717 | 90 158 | 654 075 | 114 516 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 153 150 lei
-12%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “STONE COLLECTION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4683 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 933 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- IRYO SYSTEMS S.R.L. – locul 929, 6,08 mil. lei, Ilfov
- DEPOZITUL DELADAN S.R.L. – locul 929, 4,17 mil. lei, Argeş
- BEAUTIFUL SRL – locul 929, 1,25 mil. lei, Iaşi
- MARAL MATFOREST S.R.L. – locul 929, 87.346 lei, Prahova
- SIMOLUC SRL – locul 929, 83.371 lei, Bistriţa-Năsăud
- CTP COMPANY S.R.L. – locul 929, 74.446 lei, Suceava
- LANT DENTAL S.R.L. – locul 930, 6,07 mil. lei, Ilfov
- MIDIA CEMENT TERMINAL S.R.L. – locul 930, 4,17 mil. lei, Constanţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „STONE COLLECTION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „STONE COLLECTION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „STONE COLLECTION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 490.495 |
| Active circulante | 1.713.843 |
| Stocuri | 1.128.835 |
| Creante | 564.797 |
| Disponibilitati | 20.211 |
| Cheltuieli in avans | 818 |
| Datorii | 1.656.955 |
| Capitaluri proprii | 548.201 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 4.710.941 |
| Venituri totale | 4.960.608 |
| Cheltuieli totale | 4.444.087 |
| Profit brut | 516.521 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 440.879 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 188.823 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.584.617 |
| Stocuri | 1.196.872 |
| Creante | 382.521 |
| Casa si conturi la banci | 5.224 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 155 |
| DATORII | 1.347.697 |
| CAPITALURI - TOTAL | 425.898 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.669.030 |
| VENITURI TOTALE | 3.762.652 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.274.147 |
| Profitul brut | 488.505 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 424.384 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 227.195 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.532.215 |
| Stocuri | 1.166.623 |
| Creante | 353.236 |
| Casa si conturi la banci | 12.356 |
| DATORII | 1.335.133 |
| CAPITALURI - TOTAL | 424.277 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.341.711 |
| VENITURI TOTALE | 3.369.226 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.915.156 |
| Profitul brut | 454.070 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 422.763 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| Active imobilizate | 135.769 |
| Active circulante | 1.195.754 |
| Stocuri | 1.073.064 |
| Creante | 101.159 |
| Disponibilitati | 21.531 |
| Datorii | 1.061.716 |
| Capitaluri proprii | 269.807 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.820.258 |
| Venituri totale | 2.877.170 |
| Cheltuieli totale | 2.582.063 |
| Profit brut | 295.107 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 268.293 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 125.039 |
| Active circulante | 735.051 |
| Stocuri | 602.945 |
| Creante | 118.338 |
| Disponibilitati | 13.768 |
| Datorii | 605.433 |
| Capitaluri proprii | 254.657 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.252.866 |
| Venituri totale | 2.259.753 |
| Cheltuieli totale | 1.985.761 |
| Profit brut | 273.992 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 253.143 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 90.158 |
| Active circulante | 654.075 |
| Stocuri | 522.594 |
| Creante | 126.101 |
| Disponibilitati | 5.380 |
| Datorii | 629.717 |
| Capitaluri proprii | 114.516 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.424.726 |
| Venituri totale | 2.432.059 |
| Cheltuieli totale | 2.294.825 |
| Profit brut | 137.234 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 113.002 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 120.210 |
| Active circulante | 663.656 |
| Stocuri | 515.728 |
| Creante | 145.432 |
| Disponibilitati | 2.496 |
| Datorii | 685.134 |
| Capitaluri proprii | 98.732 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.680.950 |
| Venituri totale | 2.726.954 |
| Cheltuieli totale | 2.602.429 |
| Profit brut | 124.525 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 97.218 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 153.161 |
| Active circulante | 700.614 |
| Stocuri | 398.995 |
| Creante | 124.469 |
| Disponibilitati | 177.150 |
| Datorii | 643.328 |
| Capitaluri proprii | 210.447 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.925.099 |
| Venituri totale | 1.930.080 |
| Cheltuieli totale | 1.701.001 |
| Profit brut | 229.079 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 208.933 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 6.914 |
| Active circulante | 418.140 |
| Stocuri | 211.432 |
| Creante | 199.531 |
| Disponibilitati | 7.177 |
| Datorii | 241.495 |
| Capitaluri proprii | 183.559 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.362.680 |
| Venituri totale | 1.413.671 |
| Cheltuieli totale | 1.196.390 |
| Profit brut | 217.281 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 182.045 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |