ŞTEŢ AGREGATE SRL
| Denumire | ŞTEŢ AGREGATE SRL |
| CUI | 33682303 |
| Nr. Reg. Com. | J31/363/2014 |
| EUID | ROONRC.J31/363/2014 |
| CAEN | 811 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-10-13 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HĂLMĂJAN IOANA-MARIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41 137 697 | 548 058 | 28 363 712 | — | — | — | 158 |
| 2024 | 51 815 326 | 519 191 | 32 943 393 | 4 953 543 | 41 196 828 | 13 206 978 | 169 |
| 2023 | 52 467 649 | 4 612 174 | 26 479 632 | 4 911 789 | 34 755 630 | 13 187 787 | 163 |
| 2022 | 48 885 620 | 178 383 | 29 769 106 | 6 635 632 | 31 709 087 | 8 575 613 | 145 |
| 2021 | 38 921 715 | 387 847 | 31 723 747 | 9 046 245 | 32 574 733 | 9 897 231 | 57 |
| 2020 | 40 482 058 | 7 201 326 | 20 852 292 | 5 826 848 | 24 534 828 | 9 509 384 | 34 |
| 2019 | 18 872 343 | 2 256 689 | 11 644 302 | 191 432 | 13 760 928 | 2 308 058 | 20 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises41 137 697 lei
-21%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ŞTEŢ AGREGATE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 811 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de servicii suport combinate |
| Descriere Activitate | Activități de servicii suport combinate |
| Cod CAEN principal | 81 Activități de servicii suport combinate |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Sălaj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ŞTEŢ AGREGATE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ŞTEŢ AGREGATE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ŞTEŢ AGREGATE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.953.543 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 41.196.828 |
| Stocuri | 6.175.272 |
| Creante | 30.292.918 |
| Casa si conturi la banci | 4.728.638 |
| DATORII | 32.943.393 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.206.978 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 51.815.326 |
| VENITURI TOTALE | 56.755.478 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.090.342 |
| Profitul brut | 665.136 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 519.191 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 169 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.911.789 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.755.630 |
| Stocuri | 2.073.427 |
| Creante | 24.069.911 |
| Casa si conturi la banci | 8.612.292 |
| DATORII | 26.479.632 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.187.787 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 52.467.649 |
| VENITURI TOTALE | 64.540.144 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.964.087 |
| Profitul brut | 5.576.057 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.612.174 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 163 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.635.632 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.709.087 |
| Stocuri | 2.577.554 |
| Creante | 21.102.070 |
| Casa si conturi la banci | 8.029.463 |
| DATORII | 29.769.106 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.575.613 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 48.885.620 |
| VENITURI TOTALE | 52.068.558 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.805.047 |
| Profitul brut | 263.511 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 178.383 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 145 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.046.245 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 32.574.733 |
| Stocuri | 1.464.698 |
| Creante | 27.670.150 |
| Casa si conturi la banci | 3.439.885 |
| DATORII | 31.723.747 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.897.231 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 38.921.715 |
| VENITURI TOTALE | 41.025.023 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.537.930 |
| Profitul brut | 487.093 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 387.847 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.826.848 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.534.828 |
| Stocuri | 74.784 |
| Creante | 20.815.937 |
| Casa si conturi la banci | 3.644.107 |
| DATORII | 20.852.292 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.509.384 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 40.482.058 |
| VENITURI TOTALE | 40.517.382 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.919.806 |
| Profitul brut | 8.597.576 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.201.326 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 191.432 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.760.928 |
| Stocuri | 327.760 |
| Creante | 8.551.203 |
| Casa si conturi la banci | 4.881.965 |
| DATORII | 11.644.302 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.308.058 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 18.872.343 |
| VENITURI TOTALE | 18.872.891 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.272.573 |
| Profitul brut | 2.600.318 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.256.689 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| Active imobilizate | 160.985 |
| Active circulante | 1.041.725 |
| Creante | 334.165 |
| Disponibilitati | 707.560 |
| Datorii | 1.151.351 |
| Capitaluri proprii | 51.359 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 837.773 |
| Venituri totale | 837.773 |
| Cheltuieli totale | 822.956 |
| Profit brut | 14.817 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.439 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 9.522 |
| Active circulante | 34.643 |
| Stocuri | 264 |
| Creante | 34.286 |
| Disponibilitati | 93 |
| Datorii | 45 |
| Capitaluri proprii | 44.120 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 1.500 |
| Cheltuieli totale | 45 |
| Profit brut | 1.455 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.410 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 9.522 |
| Active circulante | 34.640 |
| Stocuri | 264 |
| Creante | 34.286 |
| Disponibilitati | 90 |
| Datorii | 1.452 |
| Capitaluri proprii | 42.710 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 14.500 |
| Cheltuieli totale | 4.777 |
| Profit brut | 9.723 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.167 |
| Pierdere neta | 0 |